Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam serdecznie wszystkie szafowiczki! Mam nadzieję, że dobrze założyłam wątek.
Jakiś czas temu dokonałam na szafie wymiany... Za karmelowe rurki H&M oddałam Mizensę Sigrid kupioną znacznie drożej. Miałam ją na swoim profilu w "moich rzeczach" jednak szafowiczka zapytała się, czy może nie chciałąbym jej sprzedać... Pomyślałam, dlaczego nie. Znalazłam w jej rzeczach fajne rurki, uzgodniłyśmy wymianę i dopłatę za torebkę 30zł. (torebka kupiona za 119zł + 9zł wysyłka, rurki jak mniemam za 79zł w H&M).
Po otrzymaniu potwierdzenia wykonania przelewu wysłałam torebkę. Niestety później zorientowałam się, że jedyny jej mankament to brak zaczepu w zamku. Wysłałam tą część oddzielnie (jeszcze nie dotarła do użytkowniczki) na co mam POTWIERDZENIE NADANIA! Fakt, iż za pierwszym razem pomyliłam adres i doszła do mnie z powrotem, ale teraz wysłałam drugi raz i mam na to kwitek.
Użytkowniczka najpierw wystawiła mi pozytywy i poprosiła o to samo. Później wystawiła na sprzedaż tą samą torebkę, zarówno na szafie jak i allegro. Ja poprosiłam ją, aby nie wykorzystywała moich zdjęć, na co ona... "W TAKIM RAZIE CHCĘ ODZYSKAĆ MOJE 40zł A JAK NIE TO ZAKŁADAM WĄTEK NA SZAFIE, ŻE JESTEŚ OSZUSTKĄ I POKAŻĘ JAK TA TOREBKA WYGLĄDA W RZECZYWISTOŚCI".
Ręce mi opadły... po pierwsze: jakie 40zł?! Przecież zapłaciła mi 30! Po drugie, skoro torebka jest taka znoszczona, to dlaczego szafowiczka wystawia ją na szafie i allegro za 69zł ?!

Oto sprzedana torebka: http://szafa.pl/c10386320-mizensa-sigrid-jak-proenza-schouler.html

A LOGIN UŻYTKOWNICZKI MOGĘ PODAĆ NA PRIV !!!!! Mam od niej dwa pozytywne komentarze dodane 27-05-2012 !!!!

PRZESTRZEGAM!!!!

że tez takie cwaniary się trafiają....
a tobie chodziło tylko o zdjęcia?

zweryfikowana
Posty: 80
Ostrzeżenia: 1/5

podumowując chyba nic na tym nie stracilas i wszystko jest ok, wiec o co chodzi?

Po prostu przestrzegam... Gdyż jestem straszona, że ona właśnie założy wątek na forum i zniszczy mi reputację ;/ !!!

zweryfikowana
Posty: 2.097
Ostrzeżenia: 1/5

a po co dwa takie same wątki
chyba jeden wystarczy

ale o co ci właściwie chodzi?o to za wystawiła swoja juz torebke na sprzedaż? przecież miała do tego pełne prawo

Cytat
kulkaaa
a po co dwa takie same wątki
chyba jeden wystarczy


wiem, wiem... przypadek... a nie da się już usunąć :(
Cytat
lastraga
ale o co ci właściwie chodzi?o to za wystawiła swoja juz torebke na sprzedaż? przecież miała do tego pełne prawo

Raczej o to, że łże, wmawia mi, że ta torebka jest w złym stanie i chce odzyskać więcej kasy niż za nią dała. Czytaj uważniej. :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-02 20:16 przez maddie-style.

Dobry zwyczaj - nie pożyczaj
zaś na SZAFIE: dobry zwyczaj - nie wymieniaj się :)))))
i tyle w temacie
ja już to przerabiałam wiele razy :)

zweryfikowana
Posty: 80
Ostrzeżenia: 1/5

a nie można zgłosić sprawy do administracji? albo coś?

Ale zapłaciła,wystawiła pozytyw...daj jej te zdjęcia gratis,w końcu nic nie straciłaś.Po co się szarpać?Sprzedane to sprzedane i już.

...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-02 20:26 przez Patrysia94.

Cytat
voodkaa
a nie można zgłosić sprawy do administracji? albo coś?
ale co ja im napiszę? Że dziewczyna planuje wystawić o mnie wątek, że sprzedałam jej zniszczoną torebkę, co jest nie prawdą, bo sama wystawia ją za o wiele większe pieniądze i pisze, że jest w świetnym stanie ;)?

Generalnie widzę, że chyba rozchodzi Ci się o te zdjęcia? Bo pzrecież torebkę może sobie wystawić nic Ci do tego. Tu na szafie zgłoś administracji, że ktoś wykorzystuje Twoje zdjęcia a na przyszłość rób na nich znaki wodne.

no ja... no to zrobi wątek i tyle. Chyba masz pozytywne komentarze nie? a one o czymś świadczą. Nikt nie uwierzy, że laska która ma same pozytywy jest oszustką. Nie martw sie

Cytat
lastraga
ale o co ci właściwie chodzi?o to za wystawiła swoja juz torebke na sprzedaż? przecież miała do tego pełne prawo

no dokładnie. poza tym, co? założyłaś wątek, żeby być szybciej od niej... jeny jaka dziecinada...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

PRAWIE zgwałcona ?