Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 5 6 7 8 9 10 -->

Siostra złodziejka !!

26 cze 2009 - 21:04:50

A ciuchów jej bym nie wywalała, czy niszczyła, bo podejrzewam, że z zemsty zrobiłaby dokładnie to samo z Twoimi.

Siostra złodziejka !!

26 cze 2009 - 21:05:40

albo powiedz jej ze jesli jeszcze raz wezmie Twoja rzecz to za kazdym takim razem bedziesz cieła cos z jej szafy oczywscie te najlepsze rzeczy i wszystko niszczyla - slowa dotrzymaj.

Siostra złodziejka !!

26 cze 2009 - 21:06:36

Współczuję CI;( Ja nie mam takiego problemu, mam brata ktory nie tyka sie moihc rzeczy (heh jeszcze tego by brakowalo) i moje ubrania nosze tylko ja chyba ze komus pozycze:D Ewentualnie ostatnio moja mama cos sobie pozyczy:D niestety moj pech ma o rozmiar wieksze ciuszki i dziwnie wygladaja na mnie a co do butow ma mniejsyz rozmiar a tak to mialabym cala szafe butow:P

Hmm powiem szczerze ze nie wiem co powinnas zrobic bo nie bylam nigdy w takiej sytuacji i sobie jej po prostu nie wyobrazam:(

Siostra złodziejka !!

26 cze 2009 - 21:12:39

Cytat
tanessa
magda1238
Z tego co tu przeczytałam, to widzę, że zamki, czy kłódki nic nie dają i pewnie z nowymi też sobie poradzi:(
Ja proponowałabym Ci rozwiązanie ze zdjęciem, jak ktoś wyżej już zaznaczył.
Z tym, że ja nie zrobiłabym zdjęcia bez makijażu, bo w sumie co to za "straszna" fotka - chłopak pewnie bez makijażu już ją widział.
Moim zdaniem powinnaś zrobić jej zdjęcie z zaskoczenia, ale wtedy, kiedy się kąpie, ubiera bieliznę, albo w ubikacji na kibelku.
Jeśli łazienka jest zamykana na klucz, to schowałabym go na cały dzień, aż miałabym szansę zrobić jej fotkę.
W innym przypadku po prostu świadomie zepsułabym zamek tak, żeby wyszło, że sam się popsuł.
Później powiedziałabym jej, że jak nie przestanie podbierać ciuchów, to zrobię mnóstwo kopii i roześlę po jej wszystkich znajomych /ale kopię i tak zachowałabym na wszelki wypadek/.
Może to ją ostudzi.
kiedyś niechcaca natrafilam na jej gole fotki ale kazalam jej je szybko usynac bo myslalam ze sie pozygam ;p wiec ich chyba nie ma

Siostra złodziejka !!

26 cze 2009 - 21:17:01

Cytat
magda1238
Cytat
tanessa
magda1238
Z tego co tu przeczytałam, to widzę, że zamki, czy kłódki nic nie dają i pewnie z nowymi też sobie poradzi:(
Ja proponowałabym Ci rozwiązanie ze zdjęciem, jak ktoś wyżej już zaznaczył.
Z tym, że ja nie zrobiłabym zdjęcia bez makijażu, bo w sumie co to za "straszna" fotka - chłopak pewnie bez makijażu już ją widział.
Moim zdaniem powinnaś zrobić jej zdjęcie z zaskoczenia, ale wtedy, kiedy się kąpie, ubiera bieliznę, albo w ubikacji na kibelku.
Jeśli łazienka jest zamykana na klucz, to schowałabym go na cały dzień, aż miałabym szansę zrobić jej fotkę.
W innym przypadku po prostu świadomie zepsułabym zamek tak, żeby wyszło, że sam się popsuł.
Później powiedziałabym jej, że jak nie przestanie podbierać ciuchów, to zrobię mnóstwo kopii i roześlę po jej wszystkich znajomych /ale kopię i tak zachowałabym na wszelki wypadek/.
Może to ją ostudzi.
kiedyś niechcaca natrafilam na jej gole fotki ale kazalam jej je szybko usynac bo myslalam ze sie pozygam ;p wiec ich chyba nie ma

To może jeszcze poszukaj, a nóż się znajdą, a jeśli nie to spróbuj zrobić sama.
Podejrzewam, że nie byłoby jej miło, gdyby miały ujrzeć światło dzienne.

Siostra złodziejka !!

26 cze 2009 - 21:17:23

To jest faktycznie na max'a chore bo nikt "normalny" by się nie zachowywał aż tak... To jest mocna przesada, więc powinien wkoroczyć tu psycholog i to jak najszybciej :/

Siostra złodziejka !!

26 cze 2009 - 21:17:43

Jestem jedynaczką,ale mieszkałam trochę po internatach dzieląc pokoje z dziewczynami, które także moje ciuchy traktowały jak swoje;-/Rozumiem Twój ból, natomiast nie rozumiem ni czorta bierności Twoich rodziców.
Nie sądzę byś Ty wychowała siostrę, mów i mów i mów rodzicom.Póki co z kłódkami , to chyba naj.pomysł;-)

zweryfikowana
Posty: 1.568
Ostrzeżenia: 1/5

Siostra złodziejka !!

26 cze 2009 - 21:19:04

Cytat
rockgirl1992
Najlepiej to wywal jej wszystkie ciuchy przez okno POWAŻNIE MÓWIĘ i załóż zamki w drzwiach :)

ja kiedys swojej wywaliłam :))) hahahahahah
a ona potem mi moje :(

Siostra złodziejka !!

26 cze 2009 - 22:27:22

Cytat
syreczka
Cytat
rockgirl1992
Najlepiej to wywal jej wszystkie ciuchy przez okno POWAŻNIE MÓWIĘ i załóż zamki w drzwiach :)

ja kiedys swojej wywaliłam :))) hahahahahah
a ona potem mi moje :(

własnie tego sie boje

Siostra złodziejka !!

26 cze 2009 - 22:41:33

he ale wy dziewczyny czytacie ze zrozumieniem....... jak ma założyć zamki w drzwiach skoro dzielą razem pokój?!! Bez przesadyy....Ja bym raczej przycisnela ją do ściany, powyrzucala jej rzeczy na podłoge i przeprowadziła z nią rozmowę, delikatnie poszantażowała.

Siostra złodziejka !!

26 cze 2009 - 22:57:14

ja pierniczę nawet nie zdawałam sobie sprawy, że są tacy ludzie jak Twoja siostra ... ! Współczuję Tobie i rodzicom ! :) a jak jej coś nie pasuje to zaklucz drzwi wystaw jej łóżko na korytarz gdziekolwiek ... :) albo niech śpi we wannie ... jakaś masakra totalna ... I zrób jej totalnie na złość !!! Niech ma za swoje

Siostra złodziejka !!

29 cze 2009 - 11:15:11

Cytat
OlkaG
Współczuję CI;( Ja nie mam takiego problemu, mam brata ktory nie tyka sie moihc rzeczy (heh jeszcze tego by brakowalo) i moje ubrania nosze tylko ja chyba ze komus pozycze:D Ewentualnie ostatnio moja mama cos sobie pozyczy:D niestety moj pech ma o rozmiar wieksze ciuszki i dziwnie wygladaja na mnie a co do butow ma mniejsyz rozmiar a tak to mialabym cala szafe butow:P

Hmm powiem szczerze ze nie wiem co powinnas zrobic bo nie bylam nigdy w takiej sytuacji i sobie jej po prostu nie wyobrazam:(

tez mam brata ;P

a wogl skąd ona wzieła te 'nawyki'...???

Siostra złodziejka !!

29 cze 2009 - 11:22:08

całe szczęście że mam braci

Siostra złodziejka !!

29 cze 2009 - 14:18:06

Cytat
strzelmina
całe szczęście że mam braci

no ;D

chociaż jak był mniejszy to pozyczał sobie ode mnie spinki i udawał dziewczynke dla śmiechu ;]
wtedy nie wiedział co to lakier i pomalował sobie nim usta xD
ale nic mu sie nie stało ;)

Siostra złodziejka !!

29 cze 2009 - 14:22:32

znam to rob jej to co ona robi tobie tylko ty rob to czesciej i z wieksza iloscia jej rzeczy ja swoja zalatwilam tak ze sprzedalam jej rzeczy a swoje zaczelam trzymac w skrytce ktora tylko ja znalam a w szafie trzymalam takie lachmany ktorych ona by nie zalozyla w dodatku smierdzace po miesiacu zadzialalo przestala podbierac moje

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kolega prawie w sukience...