Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Farby do ubrań - gdzie kupic ? ?

31 maj 2012 - 17:06:17

Hej ; )

wiecie może gdzie dostanę farby, żeby zafarbowac rzeczy ? ;)
Ogólnie to nie chodzi mi o ciuch, tylko buty.. Kupiłam, a teraz myślę że ładniej by się prezentowały w kolorze czarnym ;) a że góre mają materiałową, coś a'la zamsz to dałoby radę to zafarbowac.


Gdzie szukac takich barwników? W chemicznych sklepach? Czy w rossmanach itp. hmmm

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-31 17:16 przez Kaja0.

Farby do ubrań - gdzie kupic ? ?

01 cze 2012 - 15:04:19

Poszukaj na all :)

Farby do ubrań - gdzie kupic ? ?

01 cze 2012 - 16:10:54

w pasmanteriach mają barwniki, ale jakoś nie widzę gotowania butów... może lepiej przemalować? obszyć czymś?

Farby do ubrań - gdzie kupic ? ?

01 cze 2012 - 16:14:41

Cytat
sariel
w pasmanteriach mają barwniki, ale jakoś nie widzę gotowania butów... może lepiej przemalować? obszyć czymś?

tak są takie z motylem
też nie widzę gotowanie butów ale kiedyś szafiarka napisałam że je ugootowała i zabarwił sie tylko materiał (podeszwa nie)

Farby do ubrań - gdzie kupic ? ?

01 cze 2012 - 16:25:20

ja kupiłam na all za bardzo fajną cenę :)
wpisz w wyszukiwarkę all: farby akrylowe.

Cytat
j_ulka
Cytat
sariel
w pasmanteriach mają barwniki, ale jakoś nie widzę gotowania butów... może lepiej przemalować? obszyć czymś?

tak są takie z motylem
też nie widzę gotowanie butów ale kiedyś szafiarka napisałam że je ugootowała i zabarwił sie tylko materiał (podeszwa nie)

ja malowałam sobie buty farbami akrylowymi, nie ubrudziłam podeszwy, bo zakleiłam ją taśmą.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-01 16:26 przez roxi121.

Farby do ubrań - gdzie kupic ? ?

01 cze 2012 - 18:23:04

j_ulka, może i dobry pomysł, ale ja bym się bała :D

właśnie ja też się zabawiałam akrylami ;) trzyma się ;)

Farby do ubrań - gdzie kupic ? ?

01 cze 2012 - 18:26:51

Na all... jest dużo :) sama tam szukałam.

Farby do ubrań - gdzie kupic ? ?

01 mar 2013 - 22:09:43

jakie farby do butów z chyba nubuku polecacie ??
farby do tkaniny ? faby akrylowe czy jeszcze jakies inne ?

Farby do ubrań - gdzie kupic ? ?

01 mar 2013 - 22:15:20

ja kupiła w przemysłowym lokalnym w wodzisławiu śląskim, w pasmenteri nie bylo, farbowalam jeansy na granatowo i na początku super efekt, ale jak zeszlo to brzydkie sie zrobily...

Farby do ubrań - gdzie kupic ? ?

01 mar 2013 - 22:25:00

chodzi o buty, proszę czytać wszystkie posty, pomocy!

Farby do ubrań - gdzie kupic ? ?

24 mar 2013 - 14:28:51

Farby do ubrań Simplicol niemieckiej firmy Heitmann znajdziecie na stronie www.drogeriazagraniczna.pl
Sama kupiłam i rewelacja. Mają 16 trwałych kolorów, wszystko robi się w pralce. Można podejrzeć jak się to robi na blogu justynadoradza, który dokładnie pokaże krok po kroku jak farbować. Ja jestem zadowolona. Farba długo się utrzymuje nie niszczy pralki kolory długo się trzymają i mają też farby do bielizny i wełny i jedwabiu. Mam nadzieję że ta strona jeszcze istnieje ja kupowałam pół roku temu.
Kryśka

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Rekord - Wiadomości