Obecnie rozmawiamy o:

Dobry psycholog

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Teściowe....:/

31 maj 2012 - 12:11:21

Dziewczyny szukalam watku pod tytulem "tesciowa" nic nie znalazlam wiec zakladam!
Tesciowa, matka mojego meza, wazna osoba dla niego a dla Ciebie? Twoje relacje z tesciowa, jak sie dogadujecie?
Jakie problemy lub co Ci sie w jej zachowaniu nie podoba? Piszcie a ja zaczynam od siebie.

Moja tesciowa jest dosc mloda kobiete, ma 43 lata, urodziala mojego meza bardzo wczesnie, w wieku 17 lat. Jako pierworodny jest wychuchany i wydmuchany, jej oczko w glowie. Problem tkwi w tym, ze jest cholernie nieobiektywna w ocenie swojego syna, nawet jak ewidentnie jest on winny szuka winnych wokolo i go glupio usprawiedliwia. Moje relacje...odwiedzamy sie bardzo zadko, nie telefonujemy mimo to tak zachodzi mi za skore pomimo odleglosci, ze nie jedna tesciowa mieszkajaca po sasiedzku ma mniejszy wplyw. Moj maz rownierz przez jakis czas byl bardzo poblazliwy dla jej dzwinych zachowan( kontrolowanie, telefony do 25-letniego syna wowczas, budzil nas jej telefon)wkurzylam sie i powiedzialm dosc, albo ja albo ona- pomyslalam, chcialam kazac mu wybierac ale problem naszczescie rozwiazal sie sam bo wzielismy slub i wyjechalismy. Nastepna wizyta u tesciowej czeka mnie dopiero w lipcu/sierpniu podczas urlopu, nie ciesze sie poniewaz pomimo tego, ze mam kolezanki w jej wieku z nia nie mam kompletnie zadnych tematow do rozmow, jest dla mnie oschla i nie mila, nigdy nie wita sie ze mna usciskiem tylko samym "dziendobry", nic jej nie zrobilam oprocz tego, ze wyszlam za jej syna a ona mnie traktuje jak wroga, mysle, ze moze nawet myslec, ze jej go zabralam. Ale przeciez gdyby nie ja bylaby zapewne inna "czarownica".

Teściowe....:/

31 maj 2012 - 12:13:13

wczoraj był taki wątek :)

Teściowe....:/

31 maj 2012 - 12:14:01

Ja zakładałam taki wątek chyba 3 dni temu więc za bardzo to się nie naszukałaś. W ploteczkach jest, tak samo jak Twój.
Zapraszam;)

Teściowe....:/

31 maj 2012 - 12:15:39

Było już milion takich wątków,nawet ostatnio założony "TEŚCIOWIE-HISTORIE" czy coś takiego.

Teściowe....:/

31 maj 2012 - 12:18:51

wiesz blanca troche mi sie zrobilo przykro kiedy CIE czytalam...zyjac na odleglosc i jeszcze widzisz w tesciowej problem...szkoda ze od poczatku Waszej znajomosci i potem nie potrafilyscie sobie mowic o tym co czujecie... co Wam sie nie podoba ...pamietaj relacje sa wazne i zarazem jej granice ale warto o tym rozmawiac z zainteresowana osoba ..
ja mam dwie synowe ktore uwielbiam...swietnie sie dogadujemy a jak nam cos sie nie podoba to chcemy to wyjasnic obopolnie bez niedomowien ...dziwnych spojrzen czy jakis fochow....szkoda zycia na takie zachowania

Teściowe....:/

31 maj 2012 - 12:19:53

Wpisywalam "teSciowe" i "teściowa" w szukaj na forum i nic nie znalazlo.

Cytat
iwiza
wiesz blanca troche mi sie zrobilo przykro kiedy CIE czytalam...zyjac na odleglosc i jeszcze widzisz w tesciowej problem...szkoda ze od poczatku Waszej znajomosci i potem nie potrafilyscie sobie mowic o tym co czujecie... co Wam sie nie podoba ...pamietaj relacje sa wazne i zarazem jej granice ale warto o tym rozmawiac z zainteresowana osoba ..
ja mam dwie synowe ktore uwielbiam...swietnie sie dogadujemy a jak nam cos sie nie podoba to chcemy to wyjasnic obopolnie bez niedomowien ...dziwnych spojrzen czy jakis fochow....szkoda zycia na takie zachowania


iwiza ona nie rozmawiala ze mna"normalnie" od samego poczatku bylam jak powietrze. I nie widze problemow zyjac teraz na odleglosc, bo wczesniej 2 lata przed wyjazdem bylo to samo a nawet gorzej bo widywalysmy sie non-stop bo kontrolowala i wydzwaniala wciaz, jednego dnia nawte po kilka razy. dlatego jak teraz pojade w lato na urlop zastanawiam sie co dalej z tym, dlatego postanowilam opisac swoj problem z nadzieja, ze ktos obiektywnie na to spojrzy.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-31 12:24 przez blankamlynarczyk.

Teściowe....:/

31 maj 2012 - 12:23:44

Rany, nawet na głównej się wyświetla watek o teściowych. Sama dawno temu zakładałam, zniknął w czeluściach, pod natłokiem innych ploteczek. Powinni chyba otworzyć nowy dział na forum pt "teściowa", bo wątków jak psów;)

Moja teściowa jest do rany przyłóż. A każdy kij ma dwa końce.

Teściowe....:/

31 maj 2012 - 12:26:13

ja jeszcze nie mam jako tako tesciowej, ale mama mojego chlopaka mnie uwielbia :) Jest dla mnie mila, zawsze mnie przytula jak widzi :D

Teściowe....:/

31 maj 2012 - 12:28:34

Jesli ktos, nie chce sie wypowiedziec lub nie chce innym pomoc to niech nie pisze, ze byl juz taki watek bo jesli nawet byl to to jest temat rzeka i warto o tym pisac i pomagac innym w naprawie relacji- takie mialam zalozenie, inne watki moze mialy inne.

zweryfikowana
Posty: 278
Ostrzeżenia: 1/5

Teściowe....:/

31 maj 2012 - 12:29:30

Normalka...zabrałas jej jedynego syna,a to dla mamusi najgorsze,więc może cie tak odbiera??Może chciała miec go cały czas przy sobie,a jeynacy zazwyczaj sa mamisynkami-chyba ,że mają własny rozum:)traktuj ją tak samo jak ona Ciebie-OZIĘBLE i tak "od sobie"

Teściowe....:/

31 maj 2012 - 12:31:43

Blanca rozumiem CIE wiedz ze nie bylo moim celem CIE ZDENERWOWAC...zdaje sobie sprawe ze nie wszedzie sa idealne relacje miedzy pokrewienstwem stron...sprobuj porozmawiac z mezem o tym i nie jedz tam gdzie sie czujesz zle ..

Teściowe....:/

31 maj 2012 - 12:37:14

Treść posta została usunięta automatycznie

Teściowe....:/

31 maj 2012 - 12:38:58

Porozmawiaj z nią , niech Ci powie prosto z mostu dlaczego ma do Ciebie takie podejście i będziesz wiedziała o co chodzi ;)

Ja na moją nie mogę narzekać , złota kobieta . Jest dla mnie jak druga mama ;)

Teściowe....:/

31 maj 2012 - 12:41:49

Cytat
Asztarte
Rany, nawet na głównej się wyświetla watek o teściowych. Sama dawno temu zakładałam, zniknął w czeluściach, pod natłokiem innych ploteczek. Powinni chyba otworzyć nowy dział na forum pt "teściowa", bo wątków jak psów;)
haha dokładnie

Teściowe....:/

31 maj 2012 - 12:41:58

Teściowa- temat rzeka. Ciesz się że z nią nie mieszkasz.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

problem z szafiarka!!!