Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

1 minutę temu

sprawdzony stomatolog

5 minut temu

sklep detailingowy

29 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Moze piersi nie urosna ale BEDE JEDRNIEJSZE na bank, to stara jak swiat metoda, kazdy masaz jest korzystny dla ciala.

Po operacji powiększenia piersi masuje się je w ten sposób. Więc chyba nie jest to bzdura. Wszędzie polecane są masaże piersi, ten akurat ujędrnia i podnosi

zweryfikowana
Posty: 278
Ostrzeżenia: 1/5

Masuj masuj prędzej reka odpadnie niz do rozmiaru Dody dojda:PP to bujda powiem ci,że lepsze juz sa i jedrniejsze i pełniejsze jak kupisz krem w rossmanie taki niby powiekszający ale wtedy nawet jest efekt,ale oczywiscie smarowac trzeba ciagle;P

niezweryfikowana
Posty: 661
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
Wiktoria_Nowak
Ja to bym sobie chciała zmniejszyć..

to masuj w drugą stronę, może pomoże :) haha :D

zweryfikowana
Posty: 686
Ostrzeżenia: 1/5

Masaż na pewno nie powiększa piersi, jedynie działa ujędrniająco. Czego to już nie wymyślą.

Cytat
mercedes78
coś w tym jest,ja kiedyś robiłam taki masaż na każdą pierś 100 kolistych ruchów.może piersi po tym nie rosną,ale skóra robi się napięta i piersi są ładniejsze,jędrniejsze.

dokładnie piersi nie urosną ale zrobią się jędrne :)

Jak ledwo co wystaje to nie zrobi się D, ale jak utraciły jędrność i przez to zrobiły się trochę mniejsze to jak najbardziej. Ale potrzeba czasu, codziennie rano i wieczorem 300 okrążeń i po roku jeden rozmiar większy ;-)

hahahahahahah to jak z tym błyszczykiem który hamuje apetyt !

Cytat
martischa
tu nie chodzi o wielkość, a o jędrność i na to owszem masaże są spoko


no właśnie piersi stają się bardziej zaokrąglone przez co złudnie nieco więsze ale nie liczcie na jakieś powaljące efekty; )

po co Ci większe? zaakceptuj takie jakie masz, małe też są fajne :p

Masaz tylko poprawi jedrnosci lekko uniesie, ale nie powiekszy malych.
Niestety;/
Kiedys natknelam sie na jakies ziolowe tabletki, ktore mialy powiekszyc. Opisane wsio pieknie, nawet znosna cena. Byly foty przed i po. Obawiam sie, ze kobiety na zdjeciach poddaly sie operacji powiekszania, a nie byly to efekty tabletek. Skladem cudownej tabletki byyly jakies hormony czy cos w tym stylu. I cos co mialo skupiac tkanke tluszczowa w tym miejscu (bo jak wiadomo cyc to tkanka tluszczowa). Ja jej nie mam to i cyca nie ma. Rewelacja;/

Masaże są na pewno dobre na jędrność i poprawę ukrwienia skóry

kiedyś słyszałam o tym u Wojewódzkiego w programie że ponoć Mucha dzięki tym masażom ma takie piersi a opisała to w książce Cichopek:D

Jak Cię bolą ręce od masowania, to poproś swojego faceta.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Teściowe....:/