Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

pomocy all all all

16 sty 2018 - 19:19:23

Nie wierzę jakie ludzie mają problemy. Jakaś śmieszna licytacja jest powodem do paniki. Straszą tu sądem, negatywami i Bóg wie czym jeszcze. Raban taki się zrobił jak gdyby chodziło o 16.000 zł, albo o nie wiadomo jakie oszustwo, czy nawet perfidną kradzież. Pomyliłaś się to trudno. Olej sprawę i kupujących, sprzedających i nie wiem kto tam jeszcze się tnie z rozpaczy. Armagedon z powodu starych szmat. Nie wierzę.

pomocy all all all

17 sty 2018 - 12:47:34

Cytat
kontestator
Nie wierzę jakie ludzie mają problemy. Jakaś śmieszna licytacja jest powodem do paniki. Straszą tu sądem, negatywami i Bóg wie czym jeszcze. Raban taki się zrobił jak gdyby chodziło o 16.000 zł, albo o nie wiadomo jakie oszustwo, czy nawet perfidną kradzież. Pomyliłaś się to trudno. Olej sprawę i kupujących, sprzedających i nie wiem kto tam jeszcze się tnie z rozpaczy. Armagedon z powodu starych szmat. Nie wierzę.

watek stary i już nie aktualny założony 2016 roku

hej mamy obecnie 2018 rok hello idea

pomocy all all all

17 sty 2018 - 13:28:44

Cytat
Polaris3

Nie wierzę jakie ludzie mają problemy. Jakaś śmieszna licytacja jest powodem do paniki. Straszą tu sądem, negatywami i Bóg wie czym jeszcze. Raban taki się zrobił jak gdyby chodziło o 16.000 zł, albo o nie wiadomo jakie oszustwo, czy nawet perfidną kradzież. Pomyliłaś się to trudno. Olej sprawę i kupujących, sprzedających i nie wiem kto tam jeszcze się tnie z rozpaczy. Armagedon z powodu starych szmat. Nie wierzę.

watek stary i już nie aktualny założony 2016 roku

hej mamy obecnie 2018 rok hello idea
Zerwała się chyba z choinki konflikt 2018.........

pomocy all all all

17 sty 2018 - 14:04:58

Cytat
marina101
dziewczyny jest dobrze :)
facet zrezygnował i inne 4 osoby również.:)
nawet zaproponowalam że mu sprzedam za to 40zł ale powiedział że nie chce

chyba mam szczęscie,dziękuję Wam bardzo za wsparcie :***

p.s.

jest jakis wątek z ludzką instrukcją wystawiania paczek na all.? bo regulamin mi mało mowi,a włściwie nic ;(

autorka już dawno podziekowała za fatygę pogaduszki ale niektórzy dalej brną w temacie hahaha hi

pomocy all all all

18 sty 2018 - 13:56:14

hej hej!!!
a czegoż potrzebujesz kochanienka???uff

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wyszukiwanie osób online na szafie