Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

pomocy all all all

31 maj 2012 - 09:30:46

Ale jajca!Na miejscu któregokolwiek z kupujących, nie odpuściłabym!8zł za górę szmat to okazja nie z tej ziemi!Wielokrotnie kupowałam coś za bezcen, aż się dziwiłam sobie, że nie było do tej pory problemów. Widać trafiałam na uczciwych. Inaczej nie wahałabym się iść na policję!nawet za złotówkę!

Szafa to kopalnia wiedzy!Ile osób na allegro trafiło dzięki niej na czarną listę!Kolejna pozycja;D

pomocy all all all

31 maj 2012 - 09:37:29

Ja sprzedałam na All pakę 30 ciuchów męskich za 1,25 zł i wysłałam bez oporów. Trudno, raz się zyskuje, raz się traci.

pomocy all all all

31 maj 2012 - 13:01:39

Cytat
mkasxd
ale dowalilas... za głupotę się płaci . Teraz musisz wyslac za 4 dyszki..
za 8 zł. ludzie, umiecie czytać?

Do autorki: zgłosiłaś już problem na allegro? jeśli zrobiłaś to wczoraj powinni Ci dawno odpisać. Daj znać :P

pomocy all all all

31 maj 2012 - 13:04:36

też jestem ciekawa jak rozszczygną tą sprawę,daj nam znać.

pomocy all all all

31 maj 2012 - 15:12:59

Cytat
mercedes78
też jestem ciekawa jak rozszczygną tą sprawę,daj nam znać.
raczej juz nam nie odpowie

niezweryfikowana
Posty: 175
Ostrzeżenia: 1/5

pomocy all all all

31 maj 2012 - 15:24:09

więc tak
tak jak radziłyście napisałam do allegro i..

Witam.

Dziękuję Pani za wiadomość.

Wystawiła Pani aukcję wieloprzedmiotową, w której było dostępnych 20
sztuk przedmiotu.

W aukcjach wieloprzedmiotowych nie działa mechanizm postąpienia. Wszyscy
zwycięzcy płacą tyle samo za każdy z liczby wygranych przez siebie
przedmiotów. Wartość przedmiotu wyznacza kwota zaoferowana przez
Użytkownika, który jako ostatni mieści się w puli zwycięzców aukcji.
Z

Wraz z zakończeniem licytacji została zawarta prawnie wiążąca umowa
pomiędzy Panią, a Kupującymi. Allegro nie jest stroną umowy i nie wnika
w jaki sposób zostanie sfinalizowana transakcja. Proszę nawiązać
kontakt z Kontrahentami w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji.

W przypadku pytań w przyszłości, proszę o kontakt.

Pozdrawiam,


do tych co upomnienli się o paczkę wytłumaczyłam sytuacje, zrozumieli są to 2 osoby zostały 3 i jeden straszny nic nie chce zrozumiec to facet napisał:

Witam

Niby którą część regulaminu mam przeczytać?
Przedmiotem aukcji była "PAKA" ciuchów o czym informuje Pani: ze względu na to iż wystawiam ubrania w paczce większość rzeczy to ubrania waterfall, oversize o rozmiarze uniwersalnym
Tu nie ma mowy o pomyłce, to jest zdanie z Pani aukcji. Gdyby w tekście nie było takiej informacji uznałbym, że pomyliła się Pani i ustąpił bym. W tym przypadku świadomie napisała Pani że wystawiła ubrania w komplecie przestawionym na aukcji.
Proszę poczytac sobie o odpowiedzialności jaką niesie za soba wystawianie przedmiotów na aukcje. To są wiążące obie strony umowy cywilnoprawne, z której obie strony muszą się wywiązać.

W przypadku odmowy wysłania towaru, zgłaszam sprawę do allegro, a później przekazuję sprawę dalej.

Jestem doświadczonym sprzedawcą na allegro i wiem jakie sa metody dochodzenia swoich praw więc prosze zaoszczędzić mi i sobie czasu i pienędzy.

pomocy all all all

31 maj 2012 - 15:40:02

no właśnie facet ogarnął wszystko, on a 100% racji.

niezweryfikowana
Posty: 175
Ostrzeżenia: 1/5

pomocy all all all

31 maj 2012 - 15:42:08

Cytat
nightlife
no właśnie facet ogarnął wszystko, on a 100% racji.

no ogarnął.:)
jelsi inne osoby zgodzą sie unieważnienia transakcji to jemu wysle paczke i tyle.:)

pomocy all all all

31 maj 2012 - 15:47:16

Jeżeli wystawiłaś pakę ciuchów to sprzedajesz całość i za całość jest ta cena, która użytkownicy proponują. Możesz tego nie sprzedać ale pewnie sprawa zostanie zgłoszona.
Jeśli możesz to wklej linka do tej Twojej aukcji albo wyślij na priv to zobaczymy jak to wszystko wygląda.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-31 15:50 przez thruskawka.

pomocy all all all

31 maj 2012 - 15:48:19

masz farta, ze to przynajmniej poki co sie dobrze uklada. chyba, ze pozostale dwie osoby nie beda tak ugodowe.

pomocy all all all

31 maj 2012 - 15:52:34

Ty nie mozesz nikomu zwrocic prowizji bo za co?:P Ona ma racje i powinnas sprzedac pake chociaz jezeli mowisz ze to byla aukcja wieloprzedmiotowa to z tego wynika ze kupila jedna rzecz wiec w sumie blad w opisie, jezeli nie przyjmiesz pieniedzy no to jedyne co Ci grozi to negatyw i upomnienie od allegro (z tego co wiem mozna miec 3)

niezweryfikowana
Posty: 175
Ostrzeżenia: 1/5

pomocy all all all

31 maj 2012 - 16:54:55

jak się coś dowiem jeszcze to Wam napisze-spokojnie ;)

pomocy all all all

31 maj 2012 - 21:40:55

Cytat
karolka324
<moderacja - wulgaryzm> BARDZO PROSZĘ OSOBY, KTÓRE NIE ROZUMIEJĄ CO TU SIE DZIEJE A WYŁĄCZNIE IM SIĘ WYDAJE O NIE UDZIELANIE SIĘ W WĄTKU I NIE ROBIENIE DZIEWCZYNIE MĘTLIKU
Aukcja była wieloprzedmiotowa, teraz tego nie widać, bo się zakonczyla, ale można to jasno wywnioskować - najwyższa kwota licytacji to 40zł, ale jako że aukcja była wieloprzedmiotowa - liczy się najniższa oferta.
każdy z licytujących zakupił jedną sztukę za 8 zł
TEMU PANU RÓWNIEŻ SPRZEDAŁAŚ JEDNĄ SZTUKĘ ZA 8 ZŁ, NIE MUSISZ WYSYŁAĆ MU CAŁEJ PAKI
twierdzenie, że sprzedałaś całą pakę za 8 zł to nadinterpretacja i czepianie się słówek - każdy nie nastawiony agresywnie (jak większość tu piszących) to przyzna.

Zastanowcie sie zanim coś napiszecie, bo <moderacja - słownictwo!> się znacie ;]

Nie bulwersuj sie tak bo nie masz racji!!

sprzedała cala pake za 8 zł 5 osobom. KAzdy licutował pake ubran a nie jedna sztuke i wg. regulaminu powinna kazdemu wyslac CALA PAKE za 8zł.

pomocy all all all

31 maj 2012 - 21:44:35

kupujący ma niestety rację. możesz liczyć tylko na negatywa i ostrzeżenie z all. jednak w najgorszym przypadku może się to skończyć w sądzie, a sprawę przegrasz.

pomocy all all all

31 maj 2012 - 23:00:45

Fajnie ze udalo sie chociaz w czesci zalatwic pozytywnie,facetowi wyslesz a reszte przeprosisz...masz dobra lekcje,czlowiek ciagle sie uczy.Koniecznie napisz jaki bedzie final.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zwrot a wymiana towaru :/