Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

sklep detailingowy

23 minut temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

wyposazenie gastronomi

wczoraj o 21:40

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 2/5

pomocy all all all

30 maj 2012 - 23:30:47

dziwne ... takie super perełki i licytacja skończyła sie na 4o
widziałam super paki dochadzace do 500zł

pomocy all all all

30 maj 2012 - 23:36:04

Moze bedziesz miala szczescie i te inne osoby pomysla ze wygral tylko ten facet i odpuszcza...zycze Ci tego,jak narazie tylko on dopomina sie o swoje-dobrze zrozumialam? Na przyszlosc zapoznaj sie z regulaminem dokladnie zebys nie miala powtorki.

pomocy all all all

30 maj 2012 - 23:40:18

Kiedyś wylicytowałam PARĘ aparatów fotograficznych.
W opisie było napisane CENA ZA PARĘ czyli para to 2 sztuki.
Poprosiłam o dane do przelewu i wysyłkę pary aparatów. Otrzymałam informację, iż aparaty nie występuja w parach.
I co? Nic, nie chciało mi się iść do sądu.....
Wystawiłam kosmicznego negatywa i tyle.

pomocy all all all

30 maj 2012 - 23:40:34

Cytat
CzerwoneUsta
Moze bedziesz miala szczescie i te inne osoby pomysla ze wygral tylko ten facet i odpuszcza...zycze Ci tego,jak narazie tylko on dopomina sie o swoje-dobrze zrozumialam? Na przyszlosc zapoznaj sie z regulaminem dokladnie zebys nie miala powtorki.
Te osoby już dawno otrzymały powiadomienie od Allegro o wygranej aukcji. Powpłacają po 8 zł + przesyłka i będą czekały na paczki.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-30 23:40 przez mimi2506.

pomocy all all all

30 maj 2012 - 23:40:51

o matko;) jak tys to zrobila..

pomocy all all all

30 maj 2012 - 23:46:49

cyrk na kółkach:)

pomocy all all all

30 maj 2012 - 23:47:54

mimi2506

To dziewczyna ma problem...tak to jest,jak chce sie duzo wiedzac malo.

pomocy all all all

30 maj 2012 - 23:49:34

Cytat
gemini84
oczywiście,że kupujący ma rację. Wystawiasz pakę - ludzie licytują pakę - tak zawsze było, jest i pewnie zawsze będzie.

Dokładnie tak, ja się nie wywiążesz to dziewczyna może ci zrobic koło nosa zgłosic sprawę na policję i do all gdzie pierwszorzędnie nastepuje blokada konta. ;( doczytaj regulamin.

pomocy all all all

30 maj 2012 - 23:49:52

Łoooo nie chciałabym być na Twoim miejscu teraz hahaha XDDD
Współczuje i ciekawa jestem jak z tego wybrniesz :)

Interesuje mnie tylko fakt dlaczego jak chciałas sprzedać każda sztuke z osobna to nie zrobiłaś po prostu na każdy ciuch osobnej aukcji? 15 gr to nie majątek :] [ koleżanka na dole pisze, że jeszcze mniej to już w ogóle XD]

No, w każdym bądź razie powodzenia ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-30 23:54 przez shinobii.

pomocy all all all

30 maj 2012 - 23:53:14

Cytat
shinobii
Łoooo nie chciałabym być na Twoim miejscu teraz hahaha XDDD
Współczuje i ciekawa jestem jak z tego wybrniesz :)

Interesuje mnie tylko fakt dlaczego jak chciałas sprzedać każda sztuke z osobna to nie zrobiłaś po prostu na każdy ciuch osobnej aukcji? 15 gr to nie majątek :]

No, w każdym bądź razie powodzenia ;)
W licytacji od 8 zł za wystawienie aukcji to tylko 8 groszy.

pomocy all all all

31 maj 2012 - 00:02:50

MUSISZ WYSŁAĆ!!!

pomocy all all all

31 maj 2012 - 00:05:01

przy wystawianiu przedmiotu zaznacza się czy licytacja dotyczy kompletu czy 1 sztuki.
Twój błąd niestety, kupujący ma rację .

pomocy all all all

31 maj 2012 - 00:09:30

Wg regulaminu i twojego opisu wygląda na to że miałaś 20 takich samych paczek po 20 ciuchów z czego pięć się sprzedało i kwota za jaką wylicytowaly te każdą z paczek to 8zł. Czyli niedość że musisz mieć jeszcze dodatkowo 4 takie pakiety to sprzedać je za 8zl. Ponieważ wszyscy licytujący na twojej auckcji są wygranymi (i każdy z nich może się upomnieć o swoje). W aukcji wieloprzedmiotowej liczy się najniższa cena z listy. Tak przynajmniej kiedyś bylo w allegro.
Link do regulaminu: regulamin aukcji wieloprzedmiotowych
Jesli chiałaś sprzedać każdą rzecz osobno to powinnaś wystawić aukcje na KUP Teraz ustaliść jedną średnią cenę za każdą rzecz czyli np 15zł, każde zdjęcie ponumerować i z każdą sprzedaną rzeczą robić zmianę w aukcji i na bierząco informować klientów który numerek jest sprzedany.
Z resztą na każdy ciuch powinno się robić osobną aukcję a nie takie dziwowanie, chyba że to paczka ciuchów to wtedy na jedenej aukcji.
Trochę to zawalilaś no i musisz z tego wybrnąc jakoś.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-31 00:10 przez najona.

pomocy all all all

31 maj 2012 - 00:19:14

no teraz już za późno na uświadamianie, trzeba poczekać co zrobią te pozostałe 4 osoby i jakoś to rozwiązać.

pomocy all all all

31 maj 2012 - 00:26:59

Po prostu "nie do wiary". Nawet nie jest mi Ciebie żal, bo jak napisałaś, już miałaś kłopoty z all, bo zapłaciłaś za wystawienie aukcji za duże pieniądze... i niczego się nie nauczyłaś. Zasady wystawiania aukcji są proste i nie trzeba mieć, Bóg wie jakiej wiedzy, żeby je objąć rozumem. Może po prostu sobie daruj flirt z allegro, a jeśli Kupującym wytłumaczysz swój punkt widzenia, to pewno wykażą się zrozumieniem, choć z nutką politowania. Ale dla Twego własnego dobra, zrezygnuj z wystawiania aukcji.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zwrot a wymiana towaru :/