Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

operacja oczu

20 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 9 10 11 12 13 ... 15 16 -->

pomocy all all all

30 maj 2012 - 22:58:00

też uważam że precz z takimi z all. Przesada. Skoro nie umiecie się wywiązać z umowy to nara!

niezweryfikowana
Posty: 175
Ostrzeżenia: 1/5

pomocy all all all

30 maj 2012 - 22:59:11

wywiąże się
mam groźnego stanowczego przeciwnika
tylko nie wiem jak ja to zrobie

pomocy all all all

30 maj 2012 - 23:03:52

napisz do allegro,niech oni rozwiążą tą sytuację,oni najlepiej będą wiedzieli co zrobić z tym fantem,a temu panu powiedź ,żeby cierpliwie poczekał,aż sprawę wyjaśni allegro.

pomocy all all all

30 maj 2012 - 23:04:34

Za 3 ostrzeżena dostajesz blokadę konta.

pomocy all all all

30 maj 2012 - 23:06:38

Cytat
CzerwoneUsta
Autorka wystawila pake ciuchow,naliczyla koszt przesylki i niestety,albo sie wywiaze z transakcji albo zrezygnuje i poniesie tego konsekwencje...zadne kombinacje tu nie pomoga.
Ktos mi tam wczesniej napisal ze na all.... mozna zalozyc kilka kont,jezeli autorke tamtego wpisu stac na to ,to powodzenia.
Można. Sama mam ich 5. Jednak jak zawieszą jedno to zawieszą równocześnie wszystkie.
All to nie Szafa. Tam można mieć dowolna ilość kont. Ale dobrze, że na Szafie nie można bo tu jest za dużo oszustw i nie ma Programu Ochrony Kupujących.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-30 23:08 przez mimi2506.

pomocy all all all

30 maj 2012 - 23:06:40

Cytat
marina101
wywiąże się
mam groźnego stanowczego przeciwnika
tylko nie wiem jak ja to zrobie

No przecież mówiłyśmy. Napisz do all może oni coś wymyślą. Jeśli facet też nie zna regulaminu być może stracisz tylko jedną rzecz (góra pięć) za 8 zł, a jak nie to będziesz musiała mu wysłać wszystko, bo raczej on nie odpuści. Chyba tyle da się zrobić, podsumowując nasze 11 stron wywodów.

pomocy all all all

30 maj 2012 - 23:07:25

traktujmy się poważnie , wygrał aukcje więc.. powinnas wyslac paczkę

pomocy all all all

30 maj 2012 - 23:10:36

Cytat
dominix5
traktujmy się poważnie , wygrał aukcje więc.. powinnas wyslac paczkę
Kochana, na tej aukcji 5 osób wygrało 5 identycznych paczek. Dziewczyna ma poważny problem.

pomocy all all all

30 maj 2012 - 23:11:10

Niestety za głupotę się płaci. Rzeczy musisz teraz jej wysłać, dziewczyna nie powinna cierpieć na twoim błędzie. Jesli się jednak dogadacie to ok ale jeśli jednak nie to ona może pociągnąć cię do konsekwencji. Nie skończy się wtedy na negatywie tylko,dziewczyna może zgłosić cię do admina i bd ponosic koszty poza tym sprawę może zgłosić na policje i tak ona wygra bo wszystko przemawia po jej stronie wiec i tak bd musiała wysłać a jeśli tego nie zrobisz to policja kieruje sprawę do sadu i znowu wyjazd na jej, wiec po co ci to? Wiem jak jest bo sama miała tak 2 razy izglosilam sprawę na policje bo nie szło się dogadac i wygralm.

pomocy all all all

30 maj 2012 - 23:11:47

mimi2506

Zawsze sie dziwie po co komus tyle kont...posiadasz roznorodny asortyment bo nie rozumiem do czego potrzebujesz az tylu.

pomocy all all all

30 maj 2012 - 23:15:34

Cytat
CzerwoneUsta
mimi2506

Zawsze sie dziwie po co komus tyle kont...posiadasz roznorodny asortyment bo nie rozumiem do czego potrzebujesz az tylu.
Bo mi się nudzą nicki. Konkretnie to korzystam z dwóch. Na jednym tylko sprzedaję a na drugim tylko kupuję.

pomocy all all all

30 maj 2012 - 23:22:20

mimi2506

Rozumiem,w sumie to Twoja sprawa.Ja tam robie tylko zakupy.

pomocy all all all

30 maj 2012 - 23:22:27

Sprzedaje na allegro od lat wiec powiem Ci szczerze, każda z tych 5 osób wylicytowała PACZKE TAKICH SAMYCH ubrań za cene 8zł (bo liczy się najmniejsza a nie najwyższa) co lepsze, klient który od Ciebie kupił prowadz sklep wiec nie odpuści Ci jestem przekonana że bierze to po to aby odsprzedać drożej. Co lepsze.. w aukcji nigdzie nie zaznaczyłaś że sprzedajesz sztuki bo na samym poczatku aukcji jest napisane "PAKA", a koszt przesyłki czyli 25zł tylko potwierdza to że chciałaś sprzedać to jednej osobie w jedej paczce (bo wysłanie jednej szmatki na poczcie to koszt około 7zł). Wiec nie tylko masz zatarg z jednym sprzedawcą który jak wiadać po komentarzach jest wprawiony w bojach, masz na głowie 5 osób które wygrały i będą się domagały WSZYSTKICH tych ciuchów. Wątpie aby każda z tych osób była do ugadania, także nawet jak będziesz chciała zachować się utrzciwie i wysłać to której wyśleś? entliczek pętliczek? Nikt Ci nie uwierzy ze chciałaś sprzadawać na sztuki, bo sama napisałaś że jeżeli aukcja przekroczy 350zł dorzucisz gratis wybraną rzecz, czyli której osobie chciałaś to dorzucić? bo chyba nie liczyłać na to że dostaniesz po 350zł od sztuki?
Każda z tych osób może zgłosić do allegro fakt ze nie wywiązałaś się z prawnej umowy kupno-sprzedaż, od każdej dostaniesz odstrzeżenie i negatywa a już po 3 takich ostrzeżeniach żegnasz się z allegro na miłe 2 lata (oczywiście można założyć konto na te same dane, ale nie przeżyje ono 3 miesiecy bez kolenej blokady, a co lepsze, jak na tym samym komputerze konto ma Twoja matka, ojciec, brat czy siostra to duża szansa że też zostaną gratis blokadę)
Aukcja wieloprzedmiotowa tyczy się rzeczy NIE POJEDYŃCZYCH, może być 20 róznych modeli ale musisz posaidać wiecej sztuk tyle ile zaznaczyłaś ze posiadasz, skoro wystawiasz 20 rzeczy to znaczy ze masz po 20 sztuk z danego modelu bo np. 2 lub 3 osoby mogą sobie życzyć ten sam model i wtedy co? własnie...
Na Twoim miejscu nie lekcewazyłabym tego, bo facet który dał cene max. 40zł może się pokusić nawet o sąd ;) a co dla Ciebie najgorsze.. wygra z palcem sama wiesz gdzie.

pomocy all all all

30 maj 2012 - 23:26:24

Cytat
marina101
wywiąże się
mam groźnego stanowczego przeciwnika
tylko nie wiem jak ja to zrobie
jakiego przeciwnika? oboje nie wiecie na czym polega aukcja wieloprzedmiotowa.
on wygrał pake ciuchow za 8zł tak samo jak pozostale osoby. przecyztaj bo wczensiej juz o tym dziewcyzny pisały.
Cytat
Juustynaaa
Sprzedaje na allegro od lat wiec powiem Ci szczerze, każda z tych 5 osób wylicytowała PACZKE TAKICH SAMYCH ubrań za cene 8zł (bo liczy się najmniejsza a nie najwyższa) co lepsze, klient który od Ciebie kupił prowadz sklep wiec nie odpuści Ci jestem przekonana że bierze to po to aby odsprzedać drożej. Co lepsze.. w aukcji nigdzie nie zaznaczyłaś że sprzedajesz sztuki bo na samym poczatku aukcji jest napisane "PAKA", a koszt przesyłki czyli 25zł tylko potwierdza to że chciałaś sprzedać to jednej osobie w jedej paczce (bo wysłanie jednej szmatki na poczcie to koszt około 7zł). Wiec nie tylko masz zatarg z jednym sprzedawcą który jak wiadać po komentarzach jest wprawiony w bojach, masz na głowie 5 osób które wygrały i będą się domagały WSZYSTKICH tych ciuchów. Wątpie aby każda z tych osób była do ugadania, także nawet jak będziesz chciała zachować się utrzciwie i wysłać to której wyśleś? entliczek pętliczek? Nikt Ci nie uwierzy ze chciałaś sprzadawać na sztuki, bo sama napisałaś że jeżeli aukcja przekroczy 350zł dorzucisz gratis wybraną rzecz, czyli której osobie chciałaś to dorzucić? bo chyba nie liczyłać na to że dostaniesz po 350zł od sztuki?
Każda z tych osób może zgłosić do allegro fakt ze nie wywiązałaś się z prawnej umowy kupno-sprzedaż, od każdej dostaniesz odstrzeżenie i negatywa a już po 3 takich ostrzeżeniach żegnasz się z allegro na miłe 2 lata (oczywiście można założyć konto na te same dane, ale nie przeżyje ono 3 miesiecy bez kolenej blokady, a co lepsze, jak na tym samym komputerze konto ma Twoja matka, ojciec, brat czy siostra to duża szansa że też zostaną gratis blokadę)
Aukcja wieloprzedmiotowa tyczy się rzeczy NIE POJEDYŃCZYCH, może być 20 róznych modeli ale musisz posaidać wiecej sztuk tyle ile zaznaczyłaś ze posiadasz, skoro wystawiasz 20 rzeczy to znaczy ze masz po 20 sztuk z danego modelu bo np. 2 lub 3 osoby mogą sobie życzyć ten sam model i wtedy co? własnie...
Na Twoim miejscu nie lekcewazyłabym tego, bo facet który dał cene max. 40zł może się pokusić nawet o sąd ;) a co dla Ciebie najgorsze.. wygra z palcem sama wiesz gdzie.
DOKLADNIE TO. wszystkie osoby moga sie domagac tej paki za 8zł!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-30 23:27 przez oryginal.

pomocy all all all

30 maj 2012 - 23:29:36

LOL.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zwrot a wymiana towaru :/