Obecnie rozmawiamy o:

złota łazienka

gorący temat

Zapalenie pęcherza

31 minut temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zmiany, zmiany

30 maj 2012 - 09:00:55

...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-31 16:09 przez goska2626.

zmiany, zmiany

30 maj 2012 - 09:06:40

Wiesz co? Spróbuj je albo olać, albo najzwyczajniej świecie spróbować zapytać o co im chodzi.

Dziwne, że nie masz wsparcia w facecie, bierzecie niedługo ślub przecież..

zmiany, zmiany

30 maj 2012 - 09:11:42

Cytat
Alicja098
...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-27 08:34 przez goska2626.

zmiany, zmiany

30 maj 2012 - 09:12:24

Porozmawiaj z tymi dziewczynami. Może jest jakiś powód dlaczego Cię tak traktują. Jeśli rozmowa nie pomoże to zacznij szukać innej pracy bo ta Cie niepotrzebnie wykończy.
I pogadaj z facetem. Bo między wami też nie jest do końca ok.

zmiany, zmiany

30 maj 2012 - 09:17:07

Cytat
anapl
Porozmawiaj z tymi dziewczynami. Może jest jakiś powód dlaczego Cię tak traktują. Jeśli rozmowa nie pomoże to zacznij szukać innej pracy bo ta Cie niepotrzebnie wykończy.
I pogadaj z facetem. Bo między wami też nie jest do końca ok.
popieram

zmiany, zmiany

30 maj 2012 - 09:24:53

hm a może coś zrobiłaś, powiedziałaś nie tak? Ludzie raczej sami z siebie nie zmieniają swojego nastawienia do kogoś, tylko coś musi je zmienić. Może obgadywałaś którąś z nich, a "życzliwe" jej doniosły i teraz masz taką opinię. Wydaje mi się, że nie napisałaś nam tutaj wszystkiego.

zmiany, zmiany

30 maj 2012 - 09:30:11

Miałam podobny problem tyle że byłam na stażu w sklepie a potem byłam na kasie również w tym samym sklepie,uczyłam się wszystkiego na nowo.Na początku było ok nie narzekałam na koleżanki z pracy, wiadomo nie które były chamskie ale nie było zle. Jedyne co miałam kierowniczkę w sumie to było ich 4 ale ta jedna była okropna, widziałam że od początku mnie nie lubi,bo odzywała się chamsko,stała na demną jak się rozliczałam, a nie miałam żadnego manka, i rozliczałam się praktycznie super, stresowała mnie tym staniem do tego zawsze coś odpryskliwie mówiła że to żle zrobiłam tam to a ja się dopiero uczyłam i takie błędy to nie były błędy,jakoś inne kierowniczki nic nie gadały wyłącznie ona.Nie dość że godziny pracy ustawiała mi najgorsze bo miałam praktycznie zawsze na popołudnie bądź na 16, pracowałam również w soboty i niedziele praktycznie w każdy weekend, wiadomo inne kasjerki były już doświadczone w tej pracy bo pracują już tam w sklepie na kasie nawet po 15lat.Wkurzało mnie to jej zachowanie jak przychodziła po kasę żeby zabrać z kasetki zawsze o 12 i 16 potrafiła rzucić mi zeszyt z długopisem żebym się podpisała, zachowywała się ohydnie z tego straciłam chęć do tej pracy,chociaż świetnie sobie radziłam,szybko opanowałam kasę fiskalną, nie popełniałam praktycznie żadnych błędów,jak je robiłam to rzadko i były to drobnostki,koleżanki z pracy nawet mi mówiły że radzę sobie super były zadowolone.Ale myślałam że przez nią stracę do końca nerwy bo miałam inne problemy na głowie, oprócz tej pracy i wrednej kierowniczki.Czułam po prostu że ona nie chce mnie w tej pracy i jak by mogła to by mnie od razu wyrzuciła a umowę miałam na okres próbny na 3 miesiące. Więc nie dałam jej tej satysfakcji i odeszłam sama, wiadomo żałowałam bo zawsze miałam wypłatę a z pracą jak to z pracą krucho. Ale ja bym tam została chociaż to była nie łatwa praca jak wiadomo trzeba myśleć żeby nie narobić sobie problemów, i żeby nie zwracać pieniędzy i nie mieć manka. Ale nie dałam rady przez nią i poszłam z tamtąd. Myślę że nie ma sensu pracować tam gdzie panuje okropna atmosfera bo to człowieka tylko dołuje i się zamartwia co znowu źle zrobił.

zmiany, zmiany

30 maj 2012 - 09:31:00

Rozmowa albo "do widzenia",
może podebrałaś nieświadomie to stanowisko jakiejś ich koleżance?

zmiany, zmiany

30 maj 2012 - 09:31:39

Dokładnie. Dlatego napisałam, żeby porozmawiała z nimi bo może jest powód ich zachowania.

zmiany, zmiany

30 maj 2012 - 09:44:40

moim zdaniem powinnaś ale je kompletnie olać i chociaż przed nimi udawać twardą, że masz je gdzieś a obowiązki wykonywać najlepiej jak potrafisz, dawać z siebie 100%, lub z nimi porozmawiać chociaż wątpie że to coś da :/ bo pewnie powiedzą że wszystko jest ok i tyle..:/
ja kiedyś również miałam podobną sytuację, swoje obowiązki wykonywałam w 100% dobrze, inni się obijali a mieli lepszy kontakt z szefem..i bylo na mnie kiedy zgromadziłam dowody poszłam do szefa i mu o tym powiedziałam, powiedziałam rownież że jeśli to się nie zmieni odchodzę oczywiście były obietnice że bd inaczej no i zostałam ale to jak się później okazało były tylko obietnice..zwolniłam się. nie mam zamiaru robić całej roboty za kogoś i jeszcze zbierać za to opieprz. czasem warto jest rzucić racjonalne myślenie i nie dać robić się w balona.
czasami jest też tak że po prostu nie pasuje im nowa osoba w ekipie i tyle.. może zajełaś miejsce jakiejś dobrej koleżanki..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-30 09:46 przez DAGMARA27.

zmiany, zmiany

30 maj 2012 - 18:44:49

Cytat
dagoos86
...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-27 08:34 przez goska2626.

zmiany, zmiany

30 maj 2012 - 18:48:36

Cytat
Alicja098
Wiesz co? Spróbuj je albo olać, albo najzwyczajniej świecie spróbować zapytać o co im chodzi.

Dziwne, że nie masz wsparcia w facecie, bierzecie niedługo ślub przecież..


też to tak odebrałam

zmiany, zmiany

30 maj 2012 - 18:52:36

może zazdrość przez nie przemawia i tak się zachowują,przepraszam,ale kobiety są okropne:zazdrosne ,mściwe i wredne.Także albo nie będziesz się nimi przejmowała i robiła wszystko co do Ciebie należy ,albo poszukać innej pracy,ale wszędzie są jakieś niesnaski między kobietami i napisałam wyżej z czego to się bierze,pracowałam w różnych zakładach pracy i naprawdę wszędzie jest podobnie.

zmiany, zmiany

30 maj 2012 - 18:55:15

Cytat
mercedes78
może zazdrość przez nie przemawia i tak się zachowują,przepraszam,ale kobiety są okropne:zazdrosne ,mściwe i wredne.Także albo nie będziesz się nimi przejmowała i robiła wszystko co do Ciebie należy ,albo poszukać innej pracy,ale wszędzie są jakieś niesnaski między kobietami i napisałam wyżej z czego to się bierze,pracowałam w różnych zakładach pracy i naprawdę wszędzie jest podobnie.

masz rację, z kobietami gorzej sie pracuje, chyba, ze są to np.dobrze znane wczesniej kolezanki...
nie wiem jak to jest, ze z facetami zawsze sie mozna dogadac, a z babami ciezko;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ładnie pachnące ubrania-help!