Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

1 minutę temu

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kochane Szafiarki :)

Jak to się często zdarza, przytrafiła się nam straszna współlokatorka.
Musimy wytrzymać z nią jeszcze miesiąc ale jest coraz ciężej.
Z mieszkania robi bur**l - również w znaczeniu dosłownym ;) Takie ma 'otwarte uda'. A my wysłuchujemy jej jęków. Prosiłam, żeby chociaż radio włączała, żebyśmy tego przy jedzeniu nie musieli wysłuchiwać.
W mieszkaniu robi straszliwy syf, temat był już poruszany wielokrotnie - bez efektu. Nawet wanny po sobie nie potrafi opłukać.
Rozmowy, prośby - kompletnie nic nie dają.
Nie będę się tutaj dalej rozpisywała, bo wieczora by brakło :)

Prosiłam ją też, aby nie używała naszych kosmetyków - począwszy od szamponu do włosów, skończywszy nawet na płynie do płukania jamy ustnej. I nic sobie z tych próśb nie zrobiła. Rozumiem, że czasem może czegoś zabraknąć albo chciałaby wypróbować jakąś odżywkę itp. ale o tym się mówi. Ona notorycznie korzysta z naszych kosmetyków.

Niestety muszę jakoś inaczej ją tego oduczyć. Wleję do swojej odżywki do włosów jakiś samoopalacz, poplami jej czoło, to może w końcu zrozumie. Nie wiem nawet czy to jest wykonalne :) ale mam nadzieję, że się dowiem. Zdaję sobie sprawę, że nie tak powinno załatwiać się takie sprawy, ale wszelkie inne metody nie przyniosły skutku, a nie mam zamiaru zamykać tych wszystkich rzeczy w pokoju.

Chciałam prosić Was o pomoc w wyborze samoopalacza. Czy samoopalacz połączony z odżywką zabarwi jej skórę? No i fajnie jakby nie śmierdział zbytnio :)

Jeżeli wątek założyłam w niewłaściwym miejscu, proszę o przeniesienie.

samoopalacz to wątpie ze zabarwi, może jakaś ciemna farba czy cos :D

o mamo . dobrze,ze mieszkam z facetami .
samoopalacza nie znam malo aromatycznego./..
moze oliwka dla dzieci do szamponu ;>?

Dobre. Fajne rzeczy i zemsty są też na piekielnych, tylko musisz poszukać :D

zweryfikowana
Posty: 679
Ostrzeżenia: 1/5

a po co samoopalacz? wlej tam coś tłustego, czy śmierdzącego, przecież się nie wącha szampomu, który się zna przed użyciem..
a tak swoją drogą, to dziecinne rozwiązanie:p i nie wyobrażam sobie pozniej stosunków z nią po tej akcji.

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-25 23:40 przez panklika.

ahahahaha pewnie zaraz dziewczyny Ci zjadą , że źle robisz , ale moim zdaniem to dobry pomysł , tylko pomyśl może o czymś innym hmmmm.... może dolej do szamponu czegoś klejącego?

czasem inaczej sie nie da,niestety .

Wspolczuje wspołlokatorki:) No skoro rozmowy nic nie daja to chyba faktycznie musicie wywinac jej jakis numer:) Z tego co wywnioskowalam jest Was wiecej "niezadowolonych" ?
Nie wiem w jaki sposob moglabys uzyc mąki ale wiem, ze jak sie ja da na włosy i poleje wodą to baaaardzo sie trzeba meczyc zeby sie jej pozbyc:) Widzialam w TV jak chlopak swojej dziewczynie taki numer zrobił:)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-22 18:56 przez styska20m.

Skoro nie da się jej eksmitować to rzeczywiście zróbcie jej psikusa. Jak można być takim babskiem i syfić, kraść, pukać się przy ludziach i nie reagować na upomnienia???

a ja mysle ze to super pomysl:) ale nie pomoge w wyborze samoopalacza

Wiem, że dziecinne. Ale na prawdę, rozmawialiśmy z nią wiele razy i wszystkiego się wypiera, a wciąż używa kosmetyków.

No nawet tego płynu do płukania buzi, no nie wyobrażam sobie jak można używać takich cudzych rzeczy!

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 4.337

miałam kiedys podobny problem, wspłczuje :P
wlej cos ohydnego do płynu do płukania ust ! :P
hehe, ja gorsze rzeczy robiłam, wstyd sie przyznac ;P

Wlej coś do płynu do płukania ust :D

e tam, pomieszajcie olej ze śmietaną i troszkę szamponu-----w sumie szampon jest biały lub kremowy:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pomożecie? Doradzicie?