Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jesli macie jakies zdjecia... wrzucajcie !

hm jestem z podkarpackiego nie strasz,ale jezdzily auta i zapowiadały przez megafony zeby sie zabezpieczyc przed napływająca fala

ja tez z podkarpacia ; / Pełno wody wszedzie ;/ mam nadzieje ze do mnie nie dojdzie ;/ :((:( masz jakies zdjecia ?

co sie teraz wogole dzieje;/

masakra jest ; / wrzucajcie zdj

nie nie mam jeszcze do mnie nic nie doszlo ale burza była spora

zweryfikowana
Posty: 273
Ostrzeżenia: 1/5

Też jestem z podkarpacia;)
Koło godz.13.00 przejeżdzałam przez most przez Wisłokę w Mielcu patrze a tam Wisłoka już trochę wylała...
Gdzieś tak koło 15.00 mój tata dzwonił,że w Debicy strasznie pada i zalało mu w pracy całą baze...Normalnie oberwanie chmury...
W Debicy jest masakrycznie,wszedzie tylko policja,straz itp.chyba przygotowują się do najgorszego,że wisłoka wyleje całkiem...

o Boze wlasnie sie dowiedziałam ze znaleziono jakas osobe ktora sie utopila w moim miescie ;/ wlasnie przez te powowdzie

W ropczycach znaleziono zwłoki ;/

Zmienia nam się klimat =/

w debicy owszem jest tragicznie ale to nie z wisłoki :) w wisłoce wody nie jest duzo , chociaz troche ponad norme ale duzo jeszcze do wylania, wiadukty zalane , galeria debicka tez plywa ... wiekszosc wody jest z malych rzeczek , mam nadzieje ze wszytsko sie wszedzie ustabilizuje ... a gdzie twoj tata pracuje ? bo orientuje sie w debicy

zweryfikowana
Posty: 5.206
Ostrzeżenia: 1/5

co sie dzieje???

Cytat
RazDwa
W ropczycach znaleziono zwłoki ;/

znam ropczyce !! gdzie kogos znalezli ?:(bboze !
u mnie znowu zaczyna padac ;/

ale ja Wam współczuję, aż by się chciało jakoś pomóc..
ja z zupełnie innego regionu, ale aż się serce kraje jak takie ludzkie tragedie, eeh...

dziewczyny jutro już będzie słoneczko:))

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

SHARON3000