Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

9 minut temu

najtańsza apteka

29 minut temu

rozwód

godzinę temu

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

a ja tez mieszkam na podkarpaciu jakies 40 min od Rzeszowa w Jasle i od wczoraj nie pada tylko poppoludniu troszke popadalo, ale widzilam w telewizji w innych mistach co si dzeje xd u mnie to moge sie isc opalac w sumie , juz ma byc slonce na poludniu i na wschodzie wiec bez obaw wszystko sie ustabilizuje xd

Mam nadzieje ze dzis znow nas nie zaskoczy woda :/ .. choc pogoda nie jest zbyt ladna

Tragedia, wczoraj aby dostać się do domu, musiałam przejść w centrum miasta przez błotny rwący potok sięgający kolan, nie wiem czy jeszcze coś będzie z moich najwygodniejszych butów :-(.

Ropczyce - w kosciele było nawet 1,5 metra wody mury kosciola rozwalone
kioski lezą na ulicy ciągle helikoptery w tvn 24 mozecie nas ogladac hyh szkoły zalane mosty pozrywane ludzie ktorzy mają a raczej mieli gospodarstwa,wszystko wymyło słoma jakies urzadzenia wszystko wymyło nawet zwierzaki :/ ale juz powoli sie stabilizuje parking przy staorswie calutki zalany
zaobserwowano w niektorych miejscach do 2 metrow wody !!!!!!!!!!

masakra od wczoraj prądu nie mają , ja mieszkam 10 km od ropczyc ale chociaz mam prąd iteraz dzieki bogu internet :D
ale linie telefoniczne sa zalane

o kurcze masakra;/ jak widze te foty u mnie tez na ulicach duzo wody ale bez przesady... ja jestem z łancuta niedaelko Rzeszowa... ale tu dzis wgl nie pada... i jets tak w miare kaluze sa ale jest goraco. wspolczuje wam ;(

w dębicy galeria cała zalana , woda sięgała do połowy dzrwi , dizisaj jezdjzilam po debicy wszytsko w błocie , sprzatają wszytsko ;/ porazka , galerie otworza podobno za 1,5 tyg ;// dzisiaj tez dusznostrasznie i tez maja byc burze ;/;/

Cytat
gosia_gs01
ropczyce...:(
masz wiecej zdjec?

widzialam co zostało po tym kosciele w telewizjii ; / ; / ;/ co sie teraz dzieje ; / ; / byłam w tym kosciolku kiedys na slubie , mam rodzine w ropczycach , mam nadzieje ze nie doszlo do nich ... zalało tez kioski na bazarze w ropczycach ; /

u nas jest poprostu tragedia

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

POPLOTKUJMY :)