Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

operacja oczu

34 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
goszta
Ja wczoraj widziałam chyba najgorszą burzę w życiu. Byłam nad jeziorem w domkach w Lubelskim. Wszędzie gdzie była trawa jest teraz bagno.
To na prawdę było straszne.
a ja się tam wybieram w lipcu:/

i jak tam pogoda dziś ? kolejne burze ?

ja jestem z Ropczyc.. .zalalo nam dom... wlasnie dzien przed ta powodzia wyjehcalam z kraju... ale na bierzaco mnei informuja.. widzailam zdjecia i filmiki.. poprostu amsakra!! moj dom tez zalany..:( nigdy czegos takeigo u nas nie bylo!!!!

gosia_gs01 a masz moze jakies foty ale nie kosciola tylko bardziej plant ? tzn calego szergu tam gdzie jest pizzeria.. bo ja tam pracuje czasami i nie wiem jak sie trzyma sklep i znajomi :/ ... mozesz cos o tym napisac lub foto jak masz to wrzuć :))

Cytat
aneciulka151
Cytat
anhan
a ja widziałam dzisiaj trąbę która przeszla na Wojsławiu kolo Mielca ciekawy a zarazem straszny widok!!!!!

Słuchajcie,ja w tamtym roku byłam niedaleko takiej trąby,może ona nie była duża-ale strasznie nas wszystkich przeraziła...Wszyscy położyliśmy się na ziemi i złapaliśmy za głowy,na szczescie przeszła obok nas...

orany ja bym w gacie sie zsiusiała pewnie ze strachu

wspólczuje wszystkim naprawde śledziłam w tv co tam sie dzieje!!!!!!!!!

Cytat
Mallena
W 1997 BYłA POWóDż tysiąclecia.. najbardziej zalany był Wrocław / z duzych miast/ masssakra po prostu...!!!!! Jak zaczeło lac pod koniec czerwca podobnie jak teraz to lało do połowy lipca!!!! straszne lato! bez prądu wody komunikacji sklepów smród miliony komarów...eehhh..
pamiętam to :( jestem z zupełnie innego regionu ale strasznie to wtedy przeżywałam :(

Cytat
natia_87
ja jestem z Ropczyc.. .zalalo nam dom... wlasnie dzien przed ta powodzia wyjehcalam z kraju... ale na bierzaco mnei informuja.. widzailam zdjecia i filmiki.. poprostu amsakra!! moj dom tez zalany..:( nigdy czegos takeigo u nas nie bylo!!!!
straszne :((((((((((((( bardzo mi przykro :((((((((((((((((((((((((((((((((((

Też jestem z Podkarpacia. San na razie w normie chyba

Cytat
malgosianowak7
Cytat
natia_87
ja jestem z Ropczyc.. .zalalo nam dom... wlasnie dzien przed ta powodzia wyjehcalam z kraju... ale na bierzaco mnei informuja.. widzailam zdjecia i filmiki.. poprostu amsakra!! moj dom tez zalany..:( nigdy czegos takeigo u nas nie bylo!!!!
straszne :((((((((((((( bardzo mi przykro :((((((((((((((((((((((((((((((((((

:(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((( jak sie tak czyta to nawet nie wiem co powiedzieć

Ja też jestem z Podkarpacia no i u mnie w miasteczku poziom rzeki(Mleczka) też wzrósł niestety :(.Kilka lat temu u mnie rzeka wylała masakra co ludzie przeżywali:( musieli wszystkie meble szybko na strychy przenosić bo woda ciągle wzbierała nawet mojej koleżanki mama która była w zaawansowanej ciązy musiała nosić ciężkie rzeczy bo liczyła się każda minuta to na prawdę jest straszne przeżycie:((

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kobieta z klasą