Obecnie rozmawiamy o:

Samochód.

12 minut temu

najtańsza apteka

wczoraj o 20:20

Meble

wczoraj o 19:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Samotność ?

25 cze 2009 - 18:42:50

Mam 15lat. i jeszcze nigdy nie miałam chłopaka. Z jednej strony chciałam bym być szczęśliwa z kimś, a z drugiej wolę być sama. czasem głupio mi przy koleżankach gdy zadają mi pytanie " Miałaś już chłopaka ? " ja im odpowiadam nie, i szybko zmieniam temat, żeby nie było. Wszystkie znajome, koleżanki miały ich mnóstwo, a co ze mną ? Kurcze czasem czuję się jak brzydkie kaczątko nikt nie zwraca na nie uwagi i nic... ;(
a może któraś z Was jest w podobnej sytuacji ?

Samotność ?

25 cze 2009 - 18:46:42

lepiej mieć mniej chłopakow a bardziej wartosciowych i w pozniejszym czasie. mialam "chlopaka" kiedy bylam mlodsza od Ciebie i nie wspominam tego dobrze, wrecz żaluje tego i czasem sie wstydze, moim zdaniem na podstawie tego doswiadczenia, "zwiazki" tak wczesnie nie maja sensu , lepiej mieć wielu kolegow....pzdr ;)

Samotność ?

25 cze 2009 - 18:47:32

Widocznie jeszcze nie jesteś gotowa żeby kogoś mieć, ja miałam pierwszego chłopaka w wieku 17 lat. I jakoś tak samo myślałam, że ze mnie brzydkie kaczątko ale z wiekiem to się zmieniło. Przyjdzie czas to spotkasz swoją pierwszą miłość.

Samotność ?

25 cze 2009 - 18:54:55

Ja mam 17 lat w życiu miałam 2 chłopaków i nie na poważnie....maży mi się wielka miłości itp. nie wiem co jest ze mną nie tak ale też nie mogę sobie znaleść chłopaka;/ wiem każdy mówi, że jak nie będe szukała to sam przyjdzie, ale jakoś do tej pory nie przyszedł. Nie jest tak, że nie mam powodzenia, bo dużo mi osób mówi, zę jestem ładna ( ja sama tak siebie nie odbieram). Wkurza mnie to;/;/

Samotność ?

25 cze 2009 - 18:55:04

kobieto czym się przejmujesz? ja mam 20 i powiedzmy że nie miałam żadnego oficjalnego chłopaka...zawsze koczyło się na kręceniu.
jakos nie zwracam na to uwagi....mam sporo innych rzeczy na glowie niż zamartwianie się z powodu braku chłopaka:)
po co chodzić z weiloma jak można poczekać na jednego pożądnego?!:)

Samotność ?

25 cze 2009 - 18:55:44

Hey, ja tez mam 15 lat i nie miałam nigdy chłopaka i też mi to doskwiera bo moja koleżanka ma chłopaka i to 18 latka, który jest strasznie opiekunczy. Ale ja wole poczekać i znalezc takiego pożadnego, który bedzie mnie traktoswał z szacunkiem i będzie poważny niiż uzerac sie z jakims małolatem

Samotność ?

25 cze 2009 - 18:55:50

wiecie, może to co teraz napiszę będzie głupie.
czasem tak patrzę na związki innych ludzi jak się kłócą, a po chwili kochają, po chwili zastanowienia chciałabym tak samo :(

Samotność ?

25 cze 2009 - 18:56:13

dobra może przesadziłam z tą wielką miłością...ale wogóle coś :<

Samotność ?

25 cze 2009 - 18:57:39

ale moim zdaniem fajne są takie nastoletnie miłości....później jest co wspominać :) ja niestety to zatraciłam i rozumiem jak się czujesz...

Samotność ?

25 cze 2009 - 18:58:32

Ale zauwazylyscie ile jest takich dziewczyn, które mają chłopaków którzy zwracaja sie do nich po chamsku?? Dla mnie to jest brak szacunku dla siebie, jeżeli szanujesz siebie i znasz swoje wartości to lepiej takiego kopnąć. Mnie np wkurza to, ze dowalają sie do mnie same takie chamy, które nie zdały 1 rok palą piją i do innych dziewczyn nie maja szacunku.

Samotność ?

25 cze 2009 - 19:00:37

O matko, ja mam prawie 17 lat i nie miałam chłopaka, ale mi to nie specjalnie przeszkadza. Chodzenie w takim wieku jest jak dla mnie bezsensu i na pokaz.

Samotność ?

25 cze 2009 - 19:02:50

Dziewczyny taki wniosek poprostu nie trzeba szukać na siłe jak sie trafi to super jak nie to trudno, jak bedziey juz po 60 i nic to wtedy trzeba zacząć działać. Mamy tyle lat ile mamy i trzeba sie cieszyc wolnością dopoki nie spadną na nas poważniejssze problemy:D

Samotność ?

25 cze 2009 - 19:04:33

Cytat
florekkk
Ale zauwazylyscie ile jest takich dziewczyn, które mają chłopaków którzy zwracaja sie do nich po chamsku?? Dla mnie to jest brak szacunku dla siebie, jeżeli szanujesz siebie i znasz swoje wartości to lepiej takiego kopnąć. Mnie np wkurza to, ze dowalają sie do mnie same takie chamy, które nie zdały 1 rok palą piją i do innych dziewczyn nie maja szacunku.
oj zauważyłam. mam taką koleżankę, która zmienia chłopaków co tydzień. tyle, że oni nie traktują jej poważnie tylko jak bankomat. a ona tylko cierpi...

Samotność ?

25 cze 2009 - 19:06:56

No właśnie i to jest błąd koleżanki bo jakby dała sobie spokój to traktowali by ja poważnie a oni wiedza gdzie jest dziewczyna "na jeden dzień"

Samotność ?

25 cze 2009 - 19:09:30

Cytat
koralik
Mam 15lat. i jeszcze nigdy nie miałam chłopaka. Z jednej strony chciałam bym być szczęśliwa z kimś, a z drugiej wolę być sama. czasem głupio mi przy koleżankach gdy zadają mi pytanie " Miałaś już chłopaka ? " ja im odpowiadam nie, i szybko zmieniam temat, żeby nie było. Wszystkie znajome, koleżanki miały ich mnóstwo, a co ze mną ? Kurcze czasem czuję się jak brzydkie kaczątko nikt nie zwraca na nie uwagi i nic... ;(
a może któraś z Was jest w podobnej sytuacji ?

No to tak... mam 16 lat i nie widzę potrzeby "posiadania" kogoś :) Więc na pewno często to usłyszysz,mamy czas na takie MIŁOŚCI choć nie wiem czy w takim wieku można to nazwać miłością. Raczej zauroczeniem;pp Chociaż nie mówię,że w każdym przypadku. :)

I też nikogo nie miałam :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy wiesz, że