Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

gorący temat

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

88= combeck

25 cze 2009 - 18:30:43

88dorota

Nie wiedziałam jak zacząć ale powiem tak:
No cóż tyle pracy na marne.... mam nadzieje ,że Dorotka nie ma do nas żalu, chciałyśmy dobrze, a wyszło inaczej ale kto nie ryzykuje ten traci. Stworzyła naprawdę fajny filmik, a marzenie też było takie prawdziwe, nietypowe. Jestem tu na szafie od pół roku i pierwszy raz powstała taka solidarność, taka mobilizacja bezinteresowna, atmosfera była nieziemska, było tam coś czego na co dzień nam wszystkim brakuje, albo nie mamy na to czasu, ciepło, pomoc, poświęcenie swojego cennego czasu dla kogoś kogo nawet nie znamy a mimo to chciałyśmy. Mimo,ze kasowano watki (słusznie czy nie teraz to bez znaczenia) ta solidarność trwała nadal i chęć pomocy. Chciałam tylko podkreślić to,że jednak mozna połączyć siły,działać wspólnie bez kłótni, wyzwisk i poniżania. Szkoda .... ale no cóż......
odezwijcie się jak możecie, dodajcie coś od siebie może znowu uda nam się miło porozmawiać.

(mam ten sam problem jak inne szafowiczki-nie wiem czy do dobrej kategorii zaliczyłam ten wątek)

88= combeck

25 cze 2009 - 18:34:01

napiszę tak, wspaniale to ujęłaś ale zawsze znajdzie się jakaś czarna owca co wszystko zniszczy ;/

88= combeck

25 cze 2009 - 18:36:00

szkoda,że w niektórych ludziach jest tyle zawiści co doprowadza do złośliwości, do ataków na drugą osobę , nakręcają się i podburzają atmosferę, czemu niektórych boli tak to,że ktoś posiada więcej niż on

88= combeck

25 cze 2009 - 18:36:02

nom bardzo szkoda.!!!!
Mam nadzieję ze marzenie Dorotki sie spełni !!:)
Buziaczki dziewczyny !!!!:)

88= combeck

25 cze 2009 - 18:37:57

Cytat
aga30
szkoda,że w niektórych ludziach jest tyle zawiści co doprowadza do złośliwości, do ataków na drugą osobę , nakręcają się i podburzają atmosferę, czemu niektórych boli tak to,że ktoś posiada więcej niż on

Tak już będzie zawsze..
Zawiść , zazdrość.. zawsze znajdzie sie ktoś kto zrobi zamieszanie i doprowadzi do zamętu.
no cóż..
ale to wszystko pokazała ile jest osób z ciepłym serduchem i ludzi niosących bezinteresowną pomoc ( nie licząc śrubek heh ).

88= combeck

25 cze 2009 - 18:38:58

Cytat
LedyGlomen
Cytat
aga30
szkoda,że w niektórych ludziach jest tyle zawiści co doprowadza do złośliwości, do ataków na drugą osobę , nakręcają się i podburzają atmosferę, czemu niektórych boli tak to,że ktoś posiada więcej niż on

Tak już będzie zawsze..
Zawiść , zazdrość.. zawsze znajdzie sie ktoś kto zrobi zamieszanie i doprowadzi do zamętu.
no cóż..
ale to wszystko pokazała ile jest osób z ciepłym serduchem i ludzi niosących bezinteresowną pomoc ( nie licząc śrubek heh ).

no... tych śrubek to szkoda, już specjalne miejsce dla nich znalazłam na szafce :)))

88= combeck

25 cze 2009 - 18:41:05

Dziewczyny podziwiam, naprawdę fajne z Was kobietki.

88= combeck

25 cze 2009 - 18:41:49

P.S. Musimy to kiedyś powtórzyć ;-)

zweryfikowana
Posty: 5.698
Ostrzeżenia: 3/5

88= combeck

25 cze 2009 - 18:42:50

Ooo :) Kto tam miał ta czekoladeee??? No dobra żartowałam ;) Fajnie, że znow jesteście;)

88= combeck

25 cze 2009 - 18:43:57

Cytat
Stern
Dziewczyny podziwiam, naprawdę fajne z Was kobietki.

i vice versa ...a twoje komentarze pozytywne na odzew shronu były git

88= combeck

25 cze 2009 - 18:44:47

Cytat
Stern
P.S. Musimy to kiedyś powtórzyć ;-)

tak tak !
no to która następna bierze udział w jakimś konkursie !!! heh pomożemy !:)

88= combeck

25 cze 2009 - 18:45:33

Cytat
djmc14
Ooo :) Kto tam miał ta czekoladeee??? No dobra żartowałam ;) Fajnie, że znow jesteście;)

helooooo :))) miło cie widzieć... szukałam Was i szukałam i nie mogłam znaleźć , aż odnalazłam zguby na :wyładowaniu..."

zweryfikowana
Posty: 5.698
Ostrzeżenia: 3/5

88= combeck

25 cze 2009 - 18:47:06

Ale to chyba nie wszystkie zguby się odnalazły ;D Zbieramy ekipe ;D

88= combeck

25 cze 2009 - 18:48:11

ja jeszcze pamiętam :
garek222 i niuniuf4 : )

88= combeck

25 cze 2009 - 18:48:13

wiecie co, jak głosowałyśmy to czułam się jak przed zawodami, adrenalina, dreszczyk emocji, pozytywne nastawienie i zbliżanie się do mety ....ale się działo :)))

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Samotność ?