Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

dzisiaj o 7:12

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

88= combeck

25 cze 2009 - 21:56:45

teraz rozumiecie dziewczyny o co mi chodziło tak naprawde ?

88= combeck

25 cze 2009 - 21:57:30

Cytat
ninka89
wreszcie ktoś mnie rozumie i popiera!!!!!!!
Nie odpowiedziałaś mi na pytanie. Jak tam imprezka? :D Chyba jednak żłobek był zamknięty :P

88= combeck

25 cze 2009 - 21:57:47

Cytat
ninka89
wreszcie ktoś mnie rozumie i popiera!!!!!!!

żłobkoparty padło???

ona musi mieć kolejne konto na szafie bo sama za sobą pisze...

88= combeck

25 cze 2009 - 21:58:10

dziewczyny od 88 fajnie,że tu jesteście , tylko szkoda,że nie mozna na spokojnie sobie pogadać, bo o to nam przecież chodziło , co chwile ktoś od tematu odchodzi , aż opuściłam parę stron bo juz mi się odechciało tego wytykania, dogryzania , etc czytać....
kurcze dziewczyny dajcie juz spokój , chcecie to sobie załóżcie watek pt. "dokopmy sobie nawzajem" i tam możecie sobie ubliżać i wyzywać, a my tu 88 i nam przychylne chciałysmy w melancholijnej atmosferze sobie pogadać o niczym

88= combeck

25 cze 2009 - 21:58:23

A co sie stalo z tym slajdszołem ? Nie było mnie pare godzin ;///

88= combeck

25 cze 2009 - 21:58:43

eh ale zamęt..czytam wasze prawie wszystkie watki i dziwie sie, tej jednej Pani -powiadomiła organizatorow kunkursu a teraz nie ma odwagi sie przyznac, przeciez to było jej zdanie na dany temat to co teraz się go wstydzi? po co ta głupia zabawa w ciuciu babke i liczenie ze pozostałe osoby sie nie domysla kto to zrobil? nie masz na tyle odwagi? tylko udajesz i piszesz z dwoch kont?...tyle zachodu ...a jesli sie cos robi to chyba trzeba sie umiec przyznac to swoich czynów?? eh..

niezweryfikowana
Posty: 914
Ostrzeżenia: 1/5

88= combeck

25 cze 2009 - 21:58:45

Cytat
ninka89
czemu opłakiwać? co opłakiwać

niezweryfikowana
Posty: 914
Ostrzeżenia: 1/5

88= combeck

25 cze 2009 - 21:59:04

sama do siebie mówisz??

88= combeck

25 cze 2009 - 21:59:12

Cytat
niuniaf4
Cytat
emilia89
Cytat
gatek222
Cytat
niuniaf4

A tu parę nieproszonych osób się bezczelnie wprosiło i w dodatku udają, że jest wszystko ok i próbują teraz wszystkim włazić w d***

ktoo ?






cytujesz moje słowa??


ja tego nie napisałam!!!
zastanów się dziewczyno...

ja ?? :/

zweryfikowana
Moderator
Posty: 3.963

88= combeck

25 cze 2009 - 21:59:12

Jestem zmuszona zamknać ten watek, bo spobie dogryzacie itp. Slajdszoł wycofali z konkursu , no coz ... trzeba zyc dalej. Poszukajcie innych tematów do pogaduszek . :)

88= combeck

25 cze 2009 - 22:00:23

Właśnie ! Jak tam teletubisiowy slajdszoł?!

88= combeck

25 cze 2009 - 22:00:44

Cytat
aga30
dziewczyny od 88 fajnie,że tu jesteście , tylko szkoda,że nie mozna na spokojnie sobie pogadać, bo o to nam przecież chodziło , co chwile ktoś od tematu odchodzi , aż opuściłam parę stron bo juz mi się odechciało tego wytykania, dogryzania , etc czytać....
kurcze dziewczyny dajcie juz spokój , chcecie to sobie załóżcie watek pt. "dokopmy sobie nawzajem" i tam możecie sobie ubliżać i wyzywać, a my tu 88 i nam przychylne chciałysmy w melancholijnej atmosferze sobie pogadać o niczym


ok, rozumiem ale po co miłości z takimi które zdradzają??? zaraz po bitwie?? dla mnie to dziwne...


wątek 88 myślałam ze będzie o nas- tych które walczyły a nie o tych które namieszały i zepsuły wszstko!!!

88= combeck

25 cze 2009 - 22:08:41

No nie !! miałyście nosa, ja bym się nie domyśliła, że to ta sama osoba. Ale teraz to już raczej oczywiste i śmieszne, że tak sama się wrobiła.
Co do tego co ninka zrobiła to nie wiedziałam, że ktoś może być takim konfidentem i tak podły. Zazdrość ściskała, że się na Ciebie nie głosuje, albo że dziewczyny potrafiły się tak zebrać i zjednoczyć w osiągnięciu celu. Niestety perfidnie zniszczyłaś czyjeś marzenie :/
Obserwowałam wczorajsze i dzisiejsze wątki na bieżąco. Dzisiaj rano jeszcze od chłopaka głosowałam, a po południu się zdziwiłam jak nie mogłam znaleźć slajdszoła Dorotki, której życzę spełnienia swojego marzenia.
Emilia89 dość, że swoim zachowaniem denerwowałaś myślę, że sporo szafowiczek, to teraz już przegiełaś totalnie i jesteś dla mnie skreślona.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

SHARON3000