Obecnie rozmawiamy o:

informacje o żywieniu

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sharon3000

25 cze 2009 - 15:14:07

Witam drogie szafowiczki :) i tak chciałam uczulic na akt oszustwa dokonany na naszym portalu pod wpływem wyłudzania głosów, które były potrzebne na konkurs ( nie będe podawać nazwy by nie robić reklamy) byłyśmy siadkami natarczywego oszukiwana. Działanie to było pod dowództwem nijakiej Doroty ( nicku nie podaje bo to jest zabroniony, każdy wie o kogo chodzi)Chciałam zaznaczyć , że było to obłudne działanie w którym nijaka Dorota pod wpływem emocji zle odzywała się do uczestnika konkursu, który odkrył że oszukiwała. Nazszczęsćie sprawiedliwośc jest po stronie uczciwych. pozdrwiam wszystkie uczciwe szafowiczki :)

Sharon3000

25 cze 2009 - 15:16:04

dowód oszustwa :

W drodze weryfikacji prawidlowosci glosowania, stwierdzilismy naduzycia zwiazane z oddawaniem glosow na prace zgloszona przez Pania / Pana do w aktualnej V Edycji konkursu GO FRESH wbrew regulaminowi Konkursu.

Naduzycia dotyczyly m.in. wielokrotnego oddawania glosow na Pani / Pana prace przy wykorzystaniu zmiennych adresow IP i zapewniam, ze dysponujemy dokladna dokumentacja przebiegu glosowania, ktora to potwierdza. W trosce o prawidlowy przebieg konkursu, na podstawie pkt. 30 Regulaminu, Pani / Pana praca zostala wykluczona z aktualnej edycji Konkursu.

Podjelismy decyzje, aby nie usuwac automatycznie Pani / Pana konta z serwisu, w zwiazku z czym ma Pani / Pan szanse na przystapienie do kolejnej edycji konkursu i ponowne zbieranie glosow w sposob prawidlowy. Jednoczesnie informujemy, ze w razie stwierdzenia kolejnego przypadku naduzycia w glosowaniach na Pani / Pana prace, konto zostanie usuniete z serwisu bez dodatkowego uprzedzenia z naszej strony.

Informujemy, ze ma Pani / Pan prawo do zlozenia pisemnej reklamacji w trybie przewidzianym w punktach 79-82 Regulaminu Konkursu.
Rozpatrywane beda jedynie reklamacje zlozone w formie pisemnej, zawierajace:
- imie i nazwisko Uczestnika zglaszajacego reklamacje
- dokladny adres zamieszkania
- szczegolowy opis i uzasadnienie reklamacji

Sharon3000

25 cze 2009 - 15:18:52

a kto to jest sharon300? bo w któryms wątku powtórzyło się to ale nie wiem kto to jest właściwie

Sharon3000

25 cze 2009 - 15:18:58

No i.....????
Order chcesz a może na moderatora dziobiesz??

zweryfikowana
Posty: 5.698
Ostrzeżenia: 3/5

Sharon3000

25 cze 2009 - 15:19:35

Ja jestem ciekawa w jaki spo\sób ta na pierwszym miejscu ma te 4000 głosów? No skąd pytam się skąd?! W takim razie wyrzucić wszystkie i po sprawie. Aaa to Ty może byłaś tą sharon co?

Sharon3000

25 cze 2009 - 15:20:27

teraz na pewno jest niezmiernie głupio i wstyd tym owym szafowiczką które działały pod dowództwem nijakiej Doroty, niestety musze stwierdzić ze niktórzy myślą, że przez oszustwa da się wszystkoz robic a tak nie jest. Sprawiedliwośc jest po stronie uczciwych :D

zweryfikowana
Posty: 5.698
Ostrzeżenia: 3/5

Sharon3000

25 cze 2009 - 15:21:50

Wcale nie jest mi głupio. Żal mi Tylko Ciebie. Jesli mogłabym jakoś pomóc jej jeszcze raz to bym to zrobiła.

Sharon3000

25 cze 2009 - 15:22:15

wiedziałam, że to się tak skończy... eh... trzeba było trochę pomyśleć, a nie klikać tysiąc razy bezmyślnie albo odpyskowywać konkurentom...
teraz to tylko mogę powiedzieć "Biedna Dorota", bo chyba ona tu najmniej zawiniła, a Koleżanki, choć chciały dobrze, wyrządziły jej "niedźwiedzią przysługę". szkoda, ale takie jest życie...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-06-25 15:31 przez magdowiolistka.

Sharon3000

25 cze 2009 - 15:22:23

widze, ze oszustki sie już nie udzielala a ta Dorota to już w ogóle pewnie im wstyd za swoje zachowanie tym bardziej ze tak caly czas obrażały uczciwą sharon za to ze odkryła ze to sa oszustki !!!:)

Sharon3000

25 cze 2009 - 15:23:13

Cytat
ninka89
teraz na pewno jest niezmiernie głupio i wstyd tym owym szafowiczką które działały pod dowództwem nijakiej Doroty, niestety musze stwierdzić ze niktórzy myślą, że przez oszustwa da się wszystkoz robic a tak nie jest. Sprawiedliwośc jest po stronie uczciwych :D

O kurcze miałaś spotkanie ze sprawiedliwym UFO??
Zastanów się co piszesz!!!

Sharon3000

25 cze 2009 - 15:23:20

Cytat
magdowiolistka
wiedziałam, że to się tak skończy... eh... trzeba było trochę pomyśleć, a nie klikać tysiąc razy bezmyślnie albo odpyskowywać konkurentom...

ciesze się ze są uczciwi ludzie :)

Sharon3000

25 cze 2009 - 15:23:42

Chyba sobie żarty robisz?!!! Pewnie sama jesteś konfidentem i teraz się tym szczycisz! Wstyd!!!

niezweryfikowana
Posty: 733
Ostrzeżenia: 1/5

Sharon3000

25 cze 2009 - 15:24:14

Cytat
ninka89
teraz na pewno jest niezmiernie głupio i wstyd tym owym szafowiczką które działały pod dowództwem nijakiej Doroty, niestety musze stwierdzić ze niktórzy myślą, że przez oszustwa da się wszystkoz robic a tak nie jest. Sprawiedliwośc jest po stronie uczciwych :D
TY SIĘ WSTYDŹ JEDNA TY... ! NIKOMU NIE MOZNA POMÓC. Tak Ci przykro, że dostałaby ten teleskop??? Pytam się??

Sharon3000

25 cze 2009 - 15:24:32

najbardziej jestem ciekawa jak dorota sie wytłumaczy( specjalnie z małej bo na duż anie zasługuje )

Sharon3000

25 cze 2009 - 15:25:08

Cytat
ninka89
widze, ze oszustki sie już nie udzielala a ta Dorota to już w ogóle pewnie im wstyd za swoje zachowanie tym bardziej ze tak caly czas obrażały uczciwą sharon za to ze odkryła ze to sa oszustki !!!:)


Dobrodziejka się znalazła...!!!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy znacie ??