Obecnie rozmawiamy o:

wydruk z zdjęciem

gorący temat

Dobry psycholog

53 minut temu

Druk ścienny

godzinę temu

Nowy samochód

godzinę temu

Montaż Klimatyzacji

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zobacz! Precz kompleksom!!!

25 cze 2009 - 15:55:52

nie bierzmy tego tez tak na serio wszystki po prawej sa zrobione na ideał ale dla porownania po lewej niektore zdjecia "pobrzydzili" lub dali najgorsze z mozliwych

Zobacz! Precz kompleksom!!!

25 cze 2009 - 15:55:52

Aaaa.. i jeszcze 1-dno . :)

Czytalam kiedys taki artykul o tym, ze kobieta/dziewczyna jest taka, za jaką sama sie uwaza. ;) - tzn. jesli uwaza sie za ladna , to jest ladna .. itd. ;P


I powiem Wam ze to dziala w 100-tu % !!!!

Ja zmienilam swoje podejscie do siebie w 3 kl GIMN i od tej pory naprawde jakos tak wieksze mam powodzenie u chloapkow, jestem bardziej smielsza , odwazniejsza. ;) Wczesniej bylo zupelnie odwrotnie. ! :)

Wiec odwagi dziewczyny ! :)

Zobacz! Precz kompleksom!!!

25 cze 2009 - 15:56:10

OMG :O tez juz niemam kompleksow:D \
haha a ja sie martwilam ,ze mam obwisle cycki:D
calkiem inaczej wygladaja...ajajjjj ten photoshop naprawde czyni cuda:))

Zobacz! Precz kompleksom!!!

25 cze 2009 - 16:06:04

Cytat
modystka
nie ma osób idealnych, jedyne co maja ładne to rysy twarzy, albo zarys sylwetki, a pod tymi ciuszkami 32 i 34 często kryją się gorsety wyszczuplające ;D oglądałam taki program o modelkach, na co dzień wyglądają jak zwyczajne, dziewczyny, a nawet gorzej, blade, z syfami, zmarszczki, źle ubrane, zniszczone włosy, zżółknięte zęby, wystające boczki, cellulit itp. a przed sesjami i pokazami mają wszelkie zabiegi upiększające, a później wracają do normalnego stanu ;] każdy myśli że jakie piękne, a tak naprawdę nie jedna wygląda lepiej bez makijażu niż one umalowane ;]
Jeśli chodzi Ci o modelki pokazowe, to nie masz zupełnie racji . Modelka która będzie iść w pokazie, musi mieć rozmiar 34 ( bez żadnych gorsetów) , ładną twarz bez zaskórników, pryszczy , żadnego cellulitu , i ładne włosy . Jeśli nie odpowiadasz wymogom, to ciebie nie biorą . . Są miliony modelek które mogą zabić by wystąpić w pokazie np. Gucci , YSL . Co do gwiazd typu Pamela Anderson , Kate Hudson ( wyjątkowo brzydka moim zdaniem . . ) Nakładają tony makijażu , oczywiście traktują je Photoshop'em . . Nigdy nie uwierzę że modelka na wybiegu ma gorsety ( chyba że wchodzi w skład stroju ) . Trochę w modelingu siedzę i znam się na tym .

Zobacz! Precz kompleksom!!!

25 cze 2009 - 16:06:46

hmm ja nie bardzo wiem o co wam chodzi Heidi nie ma juz 20 lat a prawie 40 i dwójke dzieci i moim zdaniem na obu zdjeciach wyglada bardzo ładnie,Gisele tez ma piekne ciało na obu zdjeciach (co do pameli to dla mnie katastrofa nawet z makijazem niestety)zreszta kazda zdrowo myslaca kobieta wie ze sa to zabiegi upiekszajace i nie musi miec z tego powodu kompleksów! proste porównanie jak nasz biust wyglada w push up a jak bez(chyba ze ktoras ma sylikon) jak wygladamy w pełnym makijazu bo paru maseczkach wypiekszone na wyjscie ?U nas te roznice nie sa tak kolosalne bo pewnie kazda z nas na co dzien dba o siebie w odpowiedni sposob tak jak an wyjscia, ale gdybysmy trafiły na swietnego styliste ktorejs z tych modelek wygladałybysmy jak boginie :):) Dlatego do dziewczyn ktore maja kompleksy(a kazda je ma)dbajmy o siebie , myslmy pozytywnie a bedziemy rownie piekne;)

Zobacz! Precz kompleksom!!!

25 cze 2009 - 16:07:35

ojej, niektore zdjecia widze po raz pierwszy, sa okropne ;/ :D

Zobacz! Precz kompleksom!!!

25 cze 2009 - 16:13:08

a ja dzisiaj czytalam ze Paris Hilton nosi buty w rozmiarze 43 ;p no i nie wiem jak można porównywać się z kobietami z tych fotek :) Kiedyś ktoś powiedział, że wszystkie kobiety są ładne, tylko niektóre o siebie nie dbają ;)

Zobacz! Precz kompleksom!!!

19 wrz 2022 - 13:56:30

Dobrze mieć świadomość że to co widzimy w gazertach i instrencie jest przefiltrowane i nie ma się jak do rzeczytwistości!!

___________________________
https://ebc.edu.pl/specjalista-google-ads/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy znacie ??