Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zobacz! Precz kompleksom!!!

25 cze 2009 - 15:55:52

nie bierzmy tego tez tak na serio wszystki po prawej sa zrobione na ideał ale dla porownania po lewej niektore zdjecia "pobrzydzili" lub dali najgorsze z mozliwych

Zobacz! Precz kompleksom!!!

25 cze 2009 - 15:55:52

Aaaa.. i jeszcze 1-dno . :)

Czytalam kiedys taki artykul o tym, ze kobieta/dziewczyna jest taka, za jaką sama sie uwaza. ;) - tzn. jesli uwaza sie za ladna , to jest ladna .. itd. ;P


I powiem Wam ze to dziala w 100-tu % !!!!

Ja zmienilam swoje podejscie do siebie w 3 kl GIMN i od tej pory naprawde jakos tak wieksze mam powodzenie u chloapkow, jestem bardziej smielsza , odwazniejsza. ;) Wczesniej bylo zupelnie odwrotnie. ! :)

Wiec odwagi dziewczyny ! :)

Zobacz! Precz kompleksom!!!

25 cze 2009 - 15:56:10

OMG :O tez juz niemam kompleksow:D \
haha a ja sie martwilam ,ze mam obwisle cycki:D
calkiem inaczej wygladaja...ajajjjj ten photoshop naprawde czyni cuda:))

Zobacz! Precz kompleksom!!!

25 cze 2009 - 16:06:04

Cytat
modystka
nie ma osób idealnych, jedyne co maja ładne to rysy twarzy, albo zarys sylwetki, a pod tymi ciuszkami 32 i 34 często kryją się gorsety wyszczuplające ;D oglądałam taki program o modelkach, na co dzień wyglądają jak zwyczajne, dziewczyny, a nawet gorzej, blade, z syfami, zmarszczki, źle ubrane, zniszczone włosy, zżółknięte zęby, wystające boczki, cellulit itp. a przed sesjami i pokazami mają wszelkie zabiegi upiększające, a później wracają do normalnego stanu ;] każdy myśli że jakie piękne, a tak naprawdę nie jedna wygląda lepiej bez makijażu niż one umalowane ;]
Jeśli chodzi Ci o modelki pokazowe, to nie masz zupełnie racji . Modelka która będzie iść w pokazie, musi mieć rozmiar 34 ( bez żadnych gorsetów) , ładną twarz bez zaskórników, pryszczy , żadnego cellulitu , i ładne włosy . Jeśli nie odpowiadasz wymogom, to ciebie nie biorą . . Są miliony modelek które mogą zabić by wystąpić w pokazie np. Gucci , YSL . Co do gwiazd typu Pamela Anderson , Kate Hudson ( wyjątkowo brzydka moim zdaniem . . ) Nakładają tony makijażu , oczywiście traktują je Photoshop'em . . Nigdy nie uwierzę że modelka na wybiegu ma gorsety ( chyba że wchodzi w skład stroju ) . Trochę w modelingu siedzę i znam się na tym .

Zobacz! Precz kompleksom!!!

25 cze 2009 - 16:06:46

hmm ja nie bardzo wiem o co wam chodzi Heidi nie ma juz 20 lat a prawie 40 i dwójke dzieci i moim zdaniem na obu zdjeciach wyglada bardzo ładnie,Gisele tez ma piekne ciało na obu zdjeciach (co do pameli to dla mnie katastrofa nawet z makijazem niestety)zreszta kazda zdrowo myslaca kobieta wie ze sa to zabiegi upiekszajace i nie musi miec z tego powodu kompleksów! proste porównanie jak nasz biust wyglada w push up a jak bez(chyba ze ktoras ma sylikon) jak wygladamy w pełnym makijazu bo paru maseczkach wypiekszone na wyjscie ?U nas te roznice nie sa tak kolosalne bo pewnie kazda z nas na co dzien dba o siebie w odpowiedni sposob tak jak an wyjscia, ale gdybysmy trafiły na swietnego styliste ktorejs z tych modelek wygladałybysmy jak boginie :):) Dlatego do dziewczyn ktore maja kompleksy(a kazda je ma)dbajmy o siebie , myslmy pozytywnie a bedziemy rownie piekne;)

Zobacz! Precz kompleksom!!!

25 cze 2009 - 16:07:35

ojej, niektore zdjecia widze po raz pierwszy, sa okropne ;/ :D

Zobacz! Precz kompleksom!!!

25 cze 2009 - 16:13:08

a ja dzisiaj czytalam ze Paris Hilton nosi buty w rozmiarze 43 ;p no i nie wiem jak można porównywać się z kobietami z tych fotek :) Kiedyś ktoś powiedział, że wszystkie kobiety są ładne, tylko niektóre o siebie nie dbają ;)

Zobacz! Precz kompleksom!!!

19 wrz 2022 - 13:56:30

Dobrze mieć świadomość że to co widzimy w gazertach i instrencie jest przefiltrowane i nie ma się jak do rzeczytwistości!!

___________________________
https://ebc.edu.pl/specjalista-google-ads/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy znacie ??