Obecnie rozmawiamy o:

stylowy grzejnik

gorący temat

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 1.185
Ostrzeżenia: 1/5

eDarling proszę o wasze opinie :)

02 maj 2012 - 16:05:13

witajcie :)

chciała bym poznać wasza opnie na temat eDarling
bo nie wiem czy warto tam wykupywać koto premium? :)

wypowiedzcie się :)

a może polecacie jakieś inne portale?
???



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-02 16:12 przez megi1375.

eDarling proszę o wasze opinie :)

24 lip 2012 - 15:39:09

Dziewczynki dołączam sie do pytania megi korzystała któras z Was? i Jak? Do megi: ja szukłam komanetarzy w necie no i np. na tej stronie ludzie sobie chwalą...

zweryfikowana
Posty: 222
Ostrzeżenia: 1/5

eDarling proszę o wasze opinie :)

24 lip 2012 - 15:41:01

Mysle ze warto ;) Moja siostra tam faceta poznała rok temu, jest z n im w Anglii, i sa bardzo szczesliwi hehe :)

eDarling proszę o wasze opinie :)

24 lip 2012 - 15:48:14

jest jeszcze chyba taki portal jak "badoo" lub coś podobnego heh moja koleżanka mi opowiadała, że często tam z kimś pisze. Są tam ludzie różnej narodowości.

eDarling proszę o wasze opinie :)

24 lip 2012 - 15:50:08

Ja myslę, że jak będziesz miała znaleźć partnera to go prędzej czy później znjadziesz:)
Tułałam się a chyba ze 2 lata po różnych portalach randkowych. Z jednych się wypisywałam później wracałam. Było mi tak ciężko samej i żle, że dałam sobie ostatnia szansę wchodząć na "sympatie". Na, której bywałam juz wcześniej. I tam napisał do mnie przystojny facet:) Jak się okazało mieszkał tylko kilka domów dalej. Jesteśmy razem już 14miesięcy:)
Z moich doświadczeń z tego typu portalami to powiem wam, że wszędzie można trafić na faceta, który szuka wrażeń, na jakiegoś zapatrzonego w siebie lalusia, na takiego który sam nie wie czego chce ale i na swoją drugą połówkę.
Najważniejsze to żebyście wy wiedziały czego/kogo szukacie a wtedy na pewno znajdziecie:)

eDarling proszę o wasze opinie :)

24 lip 2012 - 15:57:22

nie miałam styczności,ale wiem,że ludzie sobie chwalą ten portal:)

eDarling proszę o wasze opinie :)

24 lip 2012 - 16:00:13

Moja koleżanka (19) poznała tam chłopaka i byli parą;) także może to nie jest takie złe, chociaż sama nie wiem czy bym się tam zarejestrowała, jakoś wolałam(teraz mam wspaniałego chłopaka) na żywca szukać :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-24 16:01 przez Quintesencja.

eDarling proszę o wasze opinie :)

24 lip 2012 - 16:04:42

Cytat
kachaa84
Z moich doświadczeń z tego typu portalami to powiem wam, że wszędzie można trafić na faceta, który szuka wrażeń, na jakiegoś zapatrzonego w siebie lalusia, na takiego który sam nie wie czego chce ale i na swoją drugą połówkę.
Najważniejsze to żebyście wy wiedziały czego/kogo szukacie a wtedy na pewno znajdziecie:)


a ja jestem przykładem że nie szukałam faceta na takimn portalu ale go mimo wszystko znalazłam:P miałam chłopaka z którym spotykałam się kilka miesięcy ale zauważyłam że lubi pogadac sobie na necie z innymi dziewczynami- koniec końców okazało się że ma na portalach randkowych konta i mimo że jest ze mną -umawiał się tam z innymi. Sprawdziłam go- logując się na portalach randkowych i zaczepiając go anonimowo- przedstawiając jako inna dziewczyna. w tym czasie dostałam od pewnego chłopaka kilka meili-z propozycją umówienia- ignorowałam je-ale po jakims czasie uległam- i tak teraz jestem szczesliwa mężatką z kilkuletnim stażem:)

eDarling proszę o wasze opinie :)

24 lip 2012 - 16:09:53

Cytat
anex89
jest jeszcze chyba taki portal jak "badoo" lub coś podobnego heh moja koleżanka mi opowiadała, że często tam z kimś pisze. Są tam ludzie różnej narodowości.

Badoo nie polecam, próbują wyciągać kasę od ludzi i rozsyłają do wszystkich Twoich znajomych (albo i nie znajomych) zaproszenia od Ciebie bez Twojej wiedzy.

Sama chciałabym poznać jakiś portal gdzie można poznać kogoś fajnego, ale tak z całego świata, bo Polacy mnie nie interesują. Narazie korzystam jedynie z ICQ, ale to chat, bez zdjęć, itp.

eDarling proszę o wasze opinie :)

24 lip 2012 - 16:13:27

Kiedyś korzystałam z takich portali , czasami trafiali się wartościowi faceci, ale jednak wiekszość to takich co szukało tylko jednego.
Wkońcu stwierdziłam że nie ma co szukać miłośći na portalach interenetowych bo wkońcu sama się znajdzie ;0
I się znalazła ,od 2 lat jestem z chłopakiem na którego nawet nie zwracałam uwagi, którego poznaałam na boisku od koszykówki , :)

eDarling proszę o wasze opinie :)

20 cze 2013 - 16:37:45

a ja mam pytanie co do eDarling bo mam zamiar tam założyć konto.Powiedzce jak to jest za zalozenie konta nic nie place a za reszte tak? Czy za zalozenie tez? bo tuzłyurl=http://gluptak.pl/edarling]http://gluptak.pl/edarling[/url] piszą ze za załozenie nie a inne uslugi to juz tak.

eDarling proszę o wasze opinie :)

20 cze 2013 - 16:40:29

ja mogę polecić sympatia.pl poznałam tam bardzo dużo ciekawych osób, a dziś jestem z chłopakiem, którego poznałam na tamtym portalu.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Styl.fm