Obecnie rozmawiamy o:

przestrzeganie diety

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wciskanie ubrań na siłę

24 kwi 2012 - 16:02:24

Eh.
Kolejna rzecz, która niesamowicie zaczęła mnie ostatnio irytować tu na szafie... Wrzucam przedmioty do kategorii poszukiwane. Piszę wyraźnie czego szukam, zamieszczam zdjęcia... Przykładowo: szukam pasiaka oversize- dostaję oferty kolorowych golfów poprzeszywanych srebrną nitką. Szukam sukienki w rozmiarze S- dostaję propozycję kupienia rozmiaru 42. Szukam danej rzeczy do 30 zł- wrzucają mi rzeczy, które mają powystawiane za 150.
To samo tyczy się wymian- piszę, ze wymienię moje platformy jedynie na inne- oferują mi babcine klapki, okropne pseudo koturny na korku, szpilki ze szpicem, baleriny...
Zaczynam to odbierać jako brak szacunku. Nie wiem, czy te dziewczyny zakładają z góry, że jestem idiotką i kupię coś, czego nie potrzebuję albo wymienię się za jakieś badziewie?
Czy macie taki sam problem, czy może niepotrzebnie przesadzam?

Wciskanie ubrań na siłę

24 kwi 2012 - 16:04:27

ja mam w poszukiwanych perfumy, już dwa razy zgarnęłam ochrzan za to, że nie chciałam ich sprzedać.

Wciskanie ubrań na siłę

24 kwi 2012 - 16:06:02

hahahahaahahahaha uśmiałam się, serio tak jest! hahahahahaha
jak zobaczyłam ostatnio jak laska pyta czy ktos ma lordsy do sprzedania, a któraś tam wkleja link z jeansowymi koturnami takimi klapkami jakby + jeszcze na zdj zalozyla je z kolorowymi skarpetami z palcami to klękajcie narody hahaha nie moglam sie powstrzymać i skomentowałam aż, hahahahah :D poprawił mi sie humor.

Wciskanie ubrań na siłę

24 kwi 2012 - 16:07:07

owszem..szukam modelu sukienki brzoskwiniowej dostaje linki do tysiaca innych modeli tak jakby liczyl sie tylko kolor! a liczy sie wzor model, jasna cholera! brak umiejetnosci czytania trzeba sie wrocic do przedszkola

zweryfikowana
Posty: 2.295
Ostrzeżenia: 1/5

Wciskanie ubrań na siłę

24 kwi 2012 - 16:07:44

Ja szukam plaszcza w rozmiarze male 34, bo nawet 36 jest na mnie duze, a dostalam ofertę z rozmiarem 40:/ Po prostu idealny :) Ehh, tez mnie to irytuje.

zweryfikowana
Posty: 392
Ostrzeżenia: 1/5

Wciskanie ubrań na siłę

24 kwi 2012 - 16:09:16

nie znoszę tego, nie jesteś sama...

Wciskanie ubrań na siłę

24 kwi 2012 - 16:12:32

Niesamowicie denerwująca rzecz, przecież jeśli szukamy czegoś konkretnego, to po co wciskać coś na siłę...

Wciskanie ubrań na siłę

24 kwi 2012 - 16:13:51

He he norma. Najlepsze jest to że w opisie pisze jaki kolor potrzebuje a wszystkie oferty przychodzą w innych kolorach :)

Wciskanie ubrań na siłę

24 kwi 2012 - 16:16:28

każdy chce sie wszystkiego wrecz na sile pozbyc za kosmiczne pieniadze, fakt ze ostatnimi czasy ciezko tu cos sprzedac ale staram sie na sile nikomu nic nie wciskac ;/

Wciskanie ubrań na siłę

24 kwi 2012 - 16:17:55

normalka ;P dlatego takie coś zgłaszam moderatorom bo to jest jakby nie było spam, tak samo jak dodam coś do ulubionych i od razu wiadomość czy chcę kupić, atrakcyjna cena ble ble ble.

Wciskanie ubrań na siłę

24 kwi 2012 - 16:19:19

każdy chce zarobić i szuka okazji do sprzedania swoich rzeczy.
ale przyznam, że sama nie rozumiem ich toku rozumowania, chyba naprawdę muszą brać nas za idiotki oferując jakieś stare łachy, 3 razy większe które w ogóle nie przypominają poszukiwanego przedmiotu.

Wciskanie ubrań na siłę

24 kwi 2012 - 16:20:01

Ja jak pytam o wymiary (swoją drogą powinien być obowiązek podawania wymiarów na szafie) i piszę dokładnie że w centymetrach to dostaję odpowiedzi:
Rozmiar S, na pewno będzie pasować
Wymiar bardzo mały
Na Ciebie będzie na pewno pasować
Rozmiar uniwersalny


Czasem pytam o wiele wymiarów (np spodnie) i dostaję część... Zastanawiam się czy skleroza może?

Wciskanie ubrań na siłę

24 kwi 2012 - 16:22:23

niektórzy ludzie sa po prostu tępi.. takie życie..

Wciskanie ubrań na siłę

24 kwi 2012 - 16:24:45

a ja mam trochę inne pytanie: czy jeśli chcę coś wrzucić do półki z poszukiwanymi to czy mogę to zdjęcie zapożyczyć od innej szafarki?

Wciskanie ubrań na siłę

24 kwi 2012 - 16:25:59

ojjj dokładnie znam ten ból... ostatnio dodałam do poszukiwanych dżinsowe szorty, nieźle się ubawiłam oglądając proponowane mi spodenki:D
to może jest trochę zabawne, ale na dłuższą metę bardzo irytuje:/
albo kiedy dodam coś do ulubionych, a zaraz laska pisze: widzę że dodałaś do ulubionych moją rzecz, może jesteś zainteresowana kupnem?"......wrrrrr
albo jak szukałam białej koszuli... BIAŁEJ!! to też proponowane były wszystkie kolory świata:D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-24 16:26 przez tysiula91.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

co to za piosenka?