Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

okradły mnie dzisiaj cyganki :(

20 kwi 2012 - 14:00:44

Cytat
sylwi54
Też mnie kiedyś okradły jak pracowałam w sklepie. Weszły we trzy i jeszcze z dzieckiem, te dziecko wszędzie wchodziło, za kase, na zaplecze a one nic jeszcze larma i zamieszania narobiły,kupowały potem oddawały, w między czasie trzeba było jeszcze klientów obsłużyć, nie wiem jak ale z kasy mi zniknęło ponad 100zł więcej na szczęście nie było. Naprawde nie mam pojęcia jak to zrobiły a nie byłam sama w sklepie. Zanim sie zorientowałyśmy to się rozpłynęły.
Najgorsze w tym wszystkim to ze musiałyśmy ze swoich wyłożyć bo szefowa to by nas chyba powiesiła.

Również mialam niemalże identyczna sytuację, poprosiły o jakiś drobiazg rzuciły 200zl, koleżanka wydając resztę zauwazyła, że jedna z nich zrzuciła 100zl i bezczelnie mówi,że " za mało wydała"- na szczęście zauwazyła spadający banknot, kazała im podnieść i się wynosić..
W międzyczasie za lade próbował nam wejść ich mały gnojek, i "tatuś", który usilnie potzrebował mojej pomocy w odczytaniu ceny z metki...

rada jest jedna- chować wszystko co cenne i dzwonic na policje :P

okradły mnie dzisiaj cyganki :(

20 kwi 2012 - 14:07:03

Ja rowniez nie nawidze takiego czegos.
Kiedyś kupe lat temu, cyganki 'opętały' moją mame i ukradły jej kilka tysięcy(wtedy były inne pieniadze),a te pieniadze mialy byc na obrączki... Obeszły ją wkoło, najpierw gadka "daj najmniejszy pieniazek" a pozniej kasy nie ma.
NIENAWIDZE tych ludzi. Nawet boję się na nie patrzeć,mają taki chamski wzrok... Najlepiej ignorować na ulicy, i trzymać mocno,pilnować torebki i jak najszybciej iść w inną stronę. ;/
Do roboty niech sie zabiorą a nie zaczepiają na ulicy,nie mają wstydu!;/

okradły mnie dzisiaj cyganki :(

20 kwi 2012 - 14:28:55

Cytat
madejky
u nas na wiosce tych rumunów kreci sie mnóstwo...
O, a kiedy mieszkaniec Rumunii to cygan?

okradły mnie dzisiaj cyganki :(

20 kwi 2012 - 14:52:50

Akurat mi się nigdy nic takiego nie wydarzyło, ale mój chłopak czekał na busa w łodzi i jakiś żulek (nie cygan akurat) chciał mu wyjąć z tylnej kieszeni spodni portfel ;O Nie udało mu się, bo mój P. się zorientował i mu przywalił... Najdziwniejsza jest dla mnie reakcja przechodniów i ludzi, którzy stoją blisko i nic się nie odezwą tylko się patrzą albo mają gdzieś... Nie zastanowią się, a może ktoś ma tam mnóstwo kasy, bo rachunki musi opłacić, a tu taki przyjdzie i ci ukradnie ;x

zweryfikowana
Posty: 4.122
Ostrzeżenia: 1/5

okradły mnie dzisiaj cyganki :(

20 kwi 2012 - 15:05:16

ja tez jestem do nich niesamowicie uprzedzona... mnie i kolezanki probowali pewnie okrasc wiele razy ale na szczescie nigdy sie nie udalo... najbardziej mnie rozwalilo jak przyszedl do mojej bylej pracy rom z corka.. najpierw pytali sie o szefowa(ta kobieta jest za dobra dla wszystkich i zawsze im daje kase i zarcie ale mi nie powiedziala ze mam dawac wiec nie dawalam) to jak powiedzialam ze jej nie ma to oni do mnie z karteczka... ja przeczytalam te bazgroly i zasmialam sie i oddalam, ten sie zdziwil ze nic nie zrobilam i sie powiedzial "dasz"? ja powiedzialam ze nie bo nic nie ma...
on: ale szefowa obiecalaaaaa...powiedzialam zeby szedl do szefowej jak obiecala :)

on zrezygnowal... myslalam ze wyjdzie, ale nigdy w zyciu... usiadl ze swoja cora i powiedzial ze mam mu dac jesc i to konkretnie mowil co chce xD
ladnie powiedzialam w ich jezyku "NIIIIEEEE MAAAAA" a jak juz napierali to wbilam to na kase fiskalna i powiedzialam ze niech najpierw zaplaca... cos tam powiedzieli na mnie i se poszli xD

nachodzili mnie jeszcze czesciej... mojej kumpeli z tej pracy chyba nawet tel ukradli...
To byl jeden z powodow dla ktorych sie stamtad zwolnilam :)

okradły mnie dzisiaj cyganki :(

20 kwi 2012 - 15:16:28

Cytat
Nens
Cytat
madejky
u nas na wiosce tych rumunów kreci sie mnóstwo...
O, a kiedy mieszkaniec Rumunii to cygan?

DOkladnie. Ludzie nie odróżniają Rumuna od Roma.

A ja mieszkam obok nich kilka ładnych lat i nigdy nie poznałam tak poczciwego człowieka jak Król Romski :)

okradły mnie dzisiaj cyganki :(

20 kwi 2012 - 15:21:19

Boże, aż mi wstyd, że traktuję Romów jako "gorszych" ludzi. Co nieco sobie zasłużyli, ewidentną, roszczeniową postawą i nachalnym zaczepianiem ludzi. Wiem, że są wśród nich również tacy, którzy uczciwie pracują, ale nie miałam przyjemności takich spotkać. Mnie też kiedyś okradli. Pracowałam w takim małym punkcie, wydawałam im resztę z 200 zł. Było ich kilkoro, non stop mnie zagadywali. W końcu stwierdzili, że rezygnują z zakupu, wyrwali te swoje 200 zł i uciekli z wydaną resztą:((

okradły mnie dzisiaj cyganki :(

20 kwi 2012 - 15:23:37

Cyganie czy tez nie to i tak pelno oszustow i zlodzieji...ktos na poczatku napisal ze to "podgatunek ludzi"-przykre stwierdzenie i przypominaja czasy 2 wojny swiatowej...czyli wszyscy zlodzieje i oszusci powinni nalezec do tej "kategorji" bo czym sie roznia od siebie przestepcy roznych narodowosci...czy szafowiczki ktore na szafie oszukuja i wyludzaja sa lepsze od tych cyganow ? Na miejscu tej szafowiczki zastanowila bym sie nad swoimi wypowiedziami i rasizmem.
Natomiast wspolczuje autorce,trafila na bande oszustek i naciagaczek ktore zeruja na ludzkiej slabosci i naiwnosci.Kiedy widzi sie taka zgraje zagadujaca ludzi to lepiej omijac ich szerokim lukiem...one zyja z kart i naciagania.Osobiscie mieszkalam kiedys w bloku gdzie mieszkala rowniez rodzina cyganow,byli normalni,pracowali a dzieci chodzily do szkoly...wiec nie wszyscy sa zli i narodowosc tu nie ma nic do rzeczy.

zweryfikowana
Posty: 1.910
Ostrzeżenia: 1/5

okradły mnie dzisiaj cyganki :(

20 kwi 2012 - 15:24:23

pisze się u mnie na wsi ;p no czasem tak bywa chwila nieuwagi no i o ;<

okradły mnie dzisiaj cyganki :(

20 kwi 2012 - 15:27:47

W wakacje w nadmorskich miejscowościach często pojawiają się "kolonie" cyganów. Przyjeżdżają całymi familiami, od najstarszych po te najmniejsze jeszcze w wieku niemowlęcym. Ja się boję spojrzeć w te ich czarne oczyska, jak wchodzą do sklepu z pamiątkami moich rodziców czy kupują coś u mnie to trzeba patrzeć czy nie kradną (a kradną) a jak się złapie to kopa w "D" i do widzenia!
Najważniejszą zasadą jest zasada, by od cyganów nie brać banknotów - Jeżeli ma zapłacić za coś 2 złote a daje ci 200 złotowy banknot to on na 100% jest fałszywy ! I traci się 198 zł wydając resztę ... ;] Jak wam się takie coś przydarza sprawdzajcie bezczelnie przy nich prawdziwość pieniądza.

Nie wiem dlaczego, nie jestem jakaś inna, nie mam awersji do ludzi ... Ale cyganów nie toleruję :( dlatego, że bogacą się na kradzieżach, oszustwach i żebraniu ...

okradły mnie dzisiaj cyganki :(

21 kwi 2012 - 00:25:26

I znów Cygan=Rumun :/
Rumunia to duży kraj pełen naprawdę inteligentnych, fajnych ludzi, odróżniają się na tle innych Europejczyków właśnie tym jak łatwo uczą się języków, są naprawdę błyskotliwi, otwarci. Rumuni czy tam Rumunie, nie wiem jak to się pisze, są biali. Cyganie to osobny naród,mają ciemniejszą karnację, pochodzą z Indii pierwotnie. Obecnie nie mają swojego terytorium. Mnóstwo ich jednak mieszka właśnie w Rumunii. Niby jesteśmy tacy nowocześni a praktycznie większość osób nie odróżnia Cygana od Rumuna i wypisuje takie głupoty rasistowskie. Ciekawe czy jak jedziecie do Holandii i jak wam mówią tam: "Polacy? aha, te zapijaczone tępe robole." to czy też wszystko wam jedno kto jest kim?

Nie każdy Cygan też jest taki oddany tej "religii" cygańskiej czyli że "hańbą jest pracować" itp. To co odstawiają te cyganki pod dworcami w Polsce to folklor, nowocześni cyganie już tak coraz częściej nie żyją. Już ktoś wyżej pisał, ze w Polsce nawet są cale rodziny cyganów żyjących normalnie. Rumunia również pełna jest cyganów tworzących społeczności nieco inne od potocznego wyobrażenia o cyganach

okradły mnie dzisiaj cyganki :(

21 kwi 2012 - 00:32:38

Powiem tak, jestem z Wrocławia i w tej chwili w rynku są juź ogródki piwne i tych osobników jest masa.Drażni to niemal każdego klienta i denerwuje mnie to, że ja sobie zajadam obiadek, a tu pielgrzymka!!!!!Masakra, to jest już szczyt chamstwa!!!Jedno mogę przekazać osobom wybierającym się do Wro, nie dajcie się urobić.

okradły mnie dzisiaj cyganki :(

21 kwi 2012 - 00:39:55

Cygani to brud powszechny naszego kraju, powinni ich wytępić, nie szukają pracy, liczą na zasiłki i zapomogi i żerują na Polakach i ich podatkach. osobiście ich nienawidzę i nawołuję do nienawiści ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-21 00:40 przez Wikusia27.

okradły mnie dzisiaj cyganki :(

21 kwi 2012 - 00:41:24

Cytat
madejky
dzisiaj okradly mnie cyganki niby tylko 170zł ale dla mnie to duzo :(
policja oczywisie ze: to nie pierwszy raz ale nie moga nic zrobić...
u nas na wiosce tych rumunów kreci sie mnóstwo... czy to fair ze sa bez karni w Polsce??
Rumun a Cygan to dwa rózne narody jakbys chciała wiedzieć
Cytat
mag23
jak slysze o cyganach to rodzi sie we mnie Breivik
wypowiadalam sie na ich temat w poprzednim watku
szkoda, ze ten podgatunek czlowieka jest bezkarny
niech Polska dalej walczy w rasizmem, a beda sie mnozyc i okradac na potege
nie na te nieroby place podatki
A co Ty masz co Cyganów ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-21 00:47 przez amla0705.

okradły mnie dzisiaj cyganki :(

21 kwi 2012 - 00:47:51

a tam, dywany mają ładne.
"nie na te nieroby place podatki" no tak, Tuskowi się bardziej przydają.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-21 00:49 przez kamokanikaka.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

polećcie dobry film!!