Obecnie rozmawiamy o:

Meble na wymiar Warszawa

gorący temat

Hiszpania

42 minut temu

Wakacje w Hiszpanii.

45 minut temu

w czym śpicie?

dzisiaj o 13:16

Roleta okienna

dzisiaj o 13:13

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 175
Ostrzeżenia: 1/5

Komisarz Alex - nowy serial

16 kwi 2012 - 21:39:29

Czy oglądacie ten nowy serial TVP1? Ja przyznam się szczerze, że Kuba Wesołowski, Magda Walach i Ireneusz Czop to niezła trójca. Do tego jeszcze w roli głównej Alex i już mamy świetnie dobrany zespół. Wszyscy ogdrywają swoje role znakomicie, a I.Czop w roli Puchały po prostu sprawdza się znakomicie. Oglądaliście wszystkie odcinki? Jak wrażenia, zwłaszcza po ostatnim gdzie trzeba było się nieźle nagłowić nad tym, kto jest odpowiedzialny za śmierć Uli Bednarz i mężczyzny. W końcu się okazało, że to mąż Lipskiej, właścicielki mieszkania. A inne odcinki, też się działo. Podoba się Wam?

niezweryfikowana
Posty: 56
Ostrzeżenia: 2/5

Komisarz Alex - nowy serial

20 kwi 2012 - 11:12:47

Ten odcinek z morderstwem Uli Bednarz oglądałam, całkiem fajny. W ogóle serial jest bardzo ciekawy, sensacja to zdecydowanie jest gatunek który moim zdaniem warto ogladać. Wreszcie w telewizji polskiej coś interesującego, sprytnie to wymyślili z Alexem w sobotę.

Nie mogłam się powstrzymać i kupiłam sobie dostęp do odcinka 8. Mówię Wam w sobotę będzie się działo. Warto skupić swoją uwagę na tym serialu. Zobaczycie kto jest odpowiedzialny za śmierć dziewczynek, bo tego Wam nie zdradzę.

Powiedzcie mi jak się nazywa ten aktor, co gra patologa?

niezweryfikowana
Posty: 175
Ostrzeżenia: 1/5

Komisarz Alex - nowy serial

21 kwi 2012 - 16:49:49

Już niedługo i ja go zobaczę. Już myślę, jak się ten aktor nazywa.. Szukałam w google i wynika, że Janusz Chabior. Niby poważnie mówi, jak to patolog powinien się zachowywać, ale nie wiem czemu mnie to rozśmiesza.

psiunia jest bardzo sympatyczna, też chciałabym mieć takiego pieska. Marzę o tym od dawna, ale mąż za bardzo za psami nie przepada.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

problem na szafie