Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Poszukuję przyjaciółki-TARNÓW

22 kwi 2012 - 08:58:03

Cytat
206Klaudia
Słyszałyście może o tej akcji zdrowotnej, która przeprowadzana jest w galerii Tarnovia? Byłyście, lub wybieracie się? :)

Ja byłam w galerii jak akurat była ta akcja choć nawet o niej nie wiedziałam;) Ale nie korzystałam z niczego;) Jakoś nie chciałam leżeć pośrodku przejścia galerii;p

A słyszałyście, że ponoć budują 3 galerie za nowym szpitalem?? Co o tym sądzicie? Bo wg mnie to już przesada jak na Tarnów...

Poszukuję przyjaciółki-TARNÓW

22 kwi 2012 - 09:10:32

Cytat
206Klaudia
Słyszałyście może o tej akcji zdrowotnej, która przeprowadzana jest w galerii Tarnovia? Byłyście, lub wybieracie się? :)

Ja byłam z mamą,skorzystała z dermatoskopii a mi nie chciało się czekać w kolejce :D Dużo różnych lekarzy było,całkiem fajnie :)
Co do galerii za szpitalem,też o tym czytałam,pewnie jak ją wybudują do Tarnovia już całkiem splajtuje,podobno już teraz zastanawiają się nad zamknięciem

Poszukuję przyjaciółki-TARNÓW

22 kwi 2012 - 09:21:04

Heej:)
Roksana, Tarnów :)

Poszukuję przyjaciółki-TARNÓW

22 kwi 2012 - 09:30:05

tak tak ma być 3 galeria, podobno jeszcze wieksza niz Bonarka:O

Poszukuję przyjaciółki-TARNÓW

22 kwi 2012 - 09:38:27

no ale po kiego grzyba taka wielka i to trzecia galeria? Mogli odrazu postawić jedną a porządną... Ja tam wole Tarnovie niż Gemini;) a ta nowa coś czytałam, że ma być otwarta w połowie 2014 roku.

Poszukuję przyjaciółki-TARNÓW

22 kwi 2012 - 09:41:41

Już naprawde nie mają na co wydawac pieniędzy tylko na trzecią galerie, zgadzam sie mogli zbudować jedną a porządną :) zobacyzmy jak to będzie wyglądało, o ile wczesniejsze nie splajtują.

Poszukuję przyjaciółki-TARNÓW

22 kwi 2012 - 09:45:29

no właśnie, zamiast w Tarnowie niech w Mielcu wybudują :D

Poszukuję przyjaciółki-TARNÓW

22 kwi 2012 - 09:46:12

albo o ile znów na miejscu nowej galerii nie odkopią jakiegoś mamuta;p albo nie okaże się, że kiedys,kiedyś było tam jezioro i teren się zapada...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-22 09:46 przez kasia_susu.

Poszukuję przyjaciółki-TARNÓW

22 kwi 2012 - 12:34:41

Eee to w 2014 już mnie w Tarnowie dawno nie będzie,a miałam nadzieję na jakieś fajne sklepy tutaj :D

Poszukuję przyjaciółki-TARNÓW

22 kwi 2012 - 12:35:43

Cytat
kasia_susu
no ale po kiego grzyba taka wielka i to trzecia galeria? Mogli odrazu postawić jedną a porządną... Ja tam wole Tarnovie niż Gemini;) a ta nowa coś czytałam, że ma być otwarta w połowie 2014 roku.

Też coś o tym słyszałam, że ma być trzecia galeria, ale myślałam, że to tylko takie gadanie...i również zgadzam się z Tobą, nie potrzeba nam aż trzech. To prawda Tarnovia jest lepsza, niż Gemini, chociaż i tak brakuje w nich sporo fajnych sklepów jak New Look, Bershka, Tally i jeszcze inne.
Mam nadzieję, że w tej trzeciej nie zrobią tego samego co w tych dwóch wcześniejszych.

Poszukuję przyjaciółki-TARNÓW

22 kwi 2012 - 12:43:25

Tez wole Tarnovie:) Ale moze w tej trzeciej beda te sklepy o ktorych mowi Natalciaa:)

Poszukuję przyjaciółki-TARNÓW

22 kwi 2012 - 12:47:34

Cytat
anerra01
Tez wole Tarnovie:) Ale moze w tej trzeciej beda te sklepy o ktorych mowi Natalciaa:)

Oby, bo trochę byłoby to bezsensowne, żeby w tej trzeciej były te same sklepy;P

Poszukuję przyjaciółki-TARNÓW

22 kwi 2012 - 12:50:54

Dokładnie:)

Poszukuję przyjaciółki-TARNÓW

22 kwi 2012 - 12:56:13

Najlepiej to powinni tam wybudować Primark;D

Poszukuję przyjaciółki-TARNÓW

22 kwi 2012 - 13:20:41

Też o tym słyszałam. Ja nie wiem jakim cudem te 3 galerie miałby się utrzymać ;d No ale zobaczymy :)
Tarnów się rozwija, dobrze!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

SlimitinAqua