Obecnie rozmawiamy o:

Wakacje w Hiszpanii.

gorący temat

najtańsza apteka

40 minut temu

Meble

godzinę temu

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

na imie mam...

05 kwi 2012 - 14:46:47

zauwazylam ze na forum czesto zajmujecie sie pierdołami wiec i ja wrzucam kolejna.

nie wiem czy taki temat byl.
ostatnio znalazlam znaczenie swojego imienia i zgadza sie w 99%:D nie interesuje mnie jak do tego doszli madrzejsi, niemadrzejsi. interesuje mnie efekt. i tak sobie mysle czy znaczenie waszych imion zgadza sie z cechami waszego charakteru :] kobieca ciekawosc.
p.s. najpierw te imiona SE znajdzcie na necie :D
filozoficzne wypowiedzi beda zlewane.
mam limity wiec ew. odpowiedzi beda tutaj.




Diana była rzymską boginią lasów, zwierząt i Księżyca, i uważano ją za tę samą boską istotę, co grecką Artemidę. Artemida urodziła się na górze Cynthos i dlatego zwaną ją Cyntią. Tak więc oba te "filmowe" imiona, Diana i Cyntia, oznaczają tę samą boginię - boginię lasów i tajemnic natury. Czego mogą spodziewać się rodzice po córeczce, której nadali imię Diana? Na pewno coś odziedziczy ona po swojej boskiej patronce. A Diana - Artemida znana była z niezależności, surowych obyczajów; i chętnie sięgała po śmiercionośne strzały, aby ukarać tych, którzy się jej narazili. Liczbą imienia Diana jest trójka. Jest to liczba ludzi optymistycznych i energicznych, łatwo zjednujących sobie przyjaciół i łatwo sięgających po sukcesy.
Wojowniczki o silnym, nieraz twardym charak­terze. Nie wypuszczają łatwo tego, co trzymają pazura­mi, i nieostrożnością byłoby wyrwać im zdobycz. Nic dziwnego, że ich totemem jest leopard. Nawet w gniewie nie tracą panowania nad sobą. Jest w nich jakaś niepokojąca siła charakte­ru, nieraz przechodząca u tych amazonek w fanatyzm. Są nieufne w miłości i przyjaźni, nie znoszą wielkich deklaracji uczuciowych i przyznają swą przyjaźń do­piero, gdy przekonają się o bezinteresownym przywią­zaniu innych. Na niepowodzenia me są zbyt wrażliwe, ich wytrwałość przezwycięża wszelkie przeszkody. Dostosowana do sytuacji. Oceniają wszystko według własnych kryteriów. Nie ulegają wpływom, trudno nakłonić je do, zmiany decyzji, nawet jeśli była niesłuszna. Ich pewność siebie graniczy z pychą.

99% prawdy:]
tego bylo wiecej na necie ale..komu sie chce czytac to wyzej :D



Zmieniany 8 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-05 15:26 przez ingoruje_pasztety.

zweryfikowana
Posty: 325
Ostrzeżenia: 2/5

na imie mam...

05 kwi 2012 - 14:50:54

Kobieta o imieniu Karolina jest wszechstronnie uzdolniona, wykształcona i bardzo pracowita. Ma różnorodne zainteresowania, chętnie pogłębia swoją wiedzę. Jest osobą miłą, towarzyską, zmysłową i kobiecą, która lubi być otoczona adoratorami. Niestała w miłości, w małżeństwie konkretna. Kocha rodzinę, jednak nie przywiązuje się zbyt mocno do domowego ogniska.
chyba sie zgadza :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-05 14:51 przez august1113.

na imie mam...

05 kwi 2012 - 15:10:19

Cytat
august1113
Kobieta o imieniu Karolina jest wszechstronnie uzdolniona, wykształcona i bardzo pracowita. Ma różnorodne zainteresowania, chętnie pogłębia swoją wiedzę. Jest osobą miłą, towarzyską, zmysłową i kobiecą, która lubi być otoczona adoratorami. Niestała w miłości, w małżeństwie konkretna. Kocha rodzinę, jednak nie przywiązuje się zbyt mocno do domowego ogniska.
chyba sie zgadza :P

Zgadza się w 100 % :)

na imie mam...

05 kwi 2012 - 15:14:15

Moje tez sie zgadza w 100% w dodatku z moim znakiem zodiaku wspolgra swietnie;))

na imie mam...

05 kwi 2012 - 15:14:53

Małgorzata to nerwowa choleryczka o dużej pobudliwości. Byle, co ją płoszy, wszystko porusza. Posiada chwiejny charakter, łatwo się zniechęca, jest bardzo wrażliwa na niepowodzenia. Jest niezwykle odważna, co w oczach znajomych czyni ją kobietą chimeryczną. Raz podejmie decyzję, a za chwilę ją zmieni. Chce, aby jej polecenia wykonywali wszyscy tylko nie ona sama. Nie potrafi gromadzić wokół siebie przyjaciół. Zamiast ich sobie jednać - zraża ich do siebie.

Niestety nie zgadza się nic jeśli chodzi o mnie.
Inne znalazłam:

Osoba nosząca imię Małgorzata jest osobą spokojną i cierpliwą. Nigdy nie rzuca się z motyką na wiatr, ale wytrwale czeka na to, co przyniesie jej los. Nie wybija się ponad innych, siedzi w zaciszu i nie ukazuje swoich ukrytych talentów. Nie lubi być w centrum uwagi - jest jak perła ukryta w muszli. Otaczają się ludźmi lecz są to tylko najbliżsi przyjaciele i rodzina. Małgorzaty są świetnymi żonami i matkami. Potrafią stworzyć ciepły i kochający dom, nawet w trudnych warunkach. Małgorzaty żyją w swoim małym świecie, rzadko w ogóle wychodzą z domu - są strasznymi domatorkami. Świetnie potrafią zrozumieć ludzi, szczególnie kobiety. Lubią zajmować się sztuką oraz domem - świetnie gotują i przyrządzają ciasta. Potrafią czerpać z życia każdą nawet najmniejszą i najbardziej ulotną chwilę. Są optymistkami w każdym calu - nawet w najgorszym dopatrują się pozytywnych aspektów. Potrafią wysłuchać i dobrze doradzić, w ich otoczeniu można czuć się bezpiecznie.
Dalej się nie zgadza, tatuś nie trafił z imieniem;p



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-05 15:19 przez Asztarte.

na imie mam...

05 kwi 2012 - 15:19:07

Anna to do niedawna jedno z najczęściej nadawany imion dzieciom. Osoba nosząca imię Anna jest osobą, którą można uznać by za oazę spokoju. Zawsze myśli zdroworozsądkowo i nie kieruje się impulsem. Anna twardo stąpa po ziemi, nie ulega pokusie, nawet nie potrafi jej ulec. Jest lubiana przez ludzi, ale głównie są to pozory, które ludzie wokół niej tworzą by czerpać z Anny korzyści. Osoba nosząca imię Anna jest osobą bardzo wrażliwą, a przy tym też bardzo naiwną. Ponadto Anna jest niezwykle praktyczna i zapobiegliwa, potrafi się zorganizować tak, aby zyskać jak najwięcej. Z pozoru się wydaje być osobą bardzo dobrą dla innych, ale w gruncie rzeczy dba tylko i wyłącznie o własne dobro. Anna lubi być w centrum uwagi, ale zazwyczaj udaje jej się być tylko w centrum uwagi rodziny, która obchodzi się z nią jak z jajkiem. Niektórzy naprawdę lubią Annę, większości jednak gra ona strasznie na nerwach. Jako dziecko Ania nie sprawia żadnych problemów, w życiu dorosłych ich unika. Imię Anna brzmi bardzo ciepło i przywołuje na myśl troskliwą, opiekuńczą i sympatyczną osóbkę. Dlatego też niektórzy mężczyźni lgną do Anny, gdy chcą się ustatkować, bo ogólnie Anna nie cieszy się zbytnim zainteresowaniem mężczyzn - nie jest najczęściej obdarzona urodą tylko rozumem, którego często też nie potrafi wykorzystać. Liczba trzy sprawia, że Anna potrafi sobie świetnie radzić w życiu zawodowym i dążyć do sukcesu. Jednak często tego nie wykorzystują nie wiadomo czemu poświęcając się rodzinie w bardzo młodym wieku.

TAK PO CZESCI SIE ZGODZE

na imie mam...

05 kwi 2012 - 15:22:00

Cytat
Asztarte
Małgorzata to nerwowa choleryczka o dużej pobudliwości. Byle, co ją płoszy, wszystko porusza. Posiada chwiejny charakter, łatwo się zniechęca, jest bardzo wrażliwa na niepowodzenia. Jest niezwykle odważna, co w oczach znajomych czyni ją kobietą chimeryczną. Raz podejmie decyzję, a za chwilę ją zmieni. Chce, aby jej polecenia wykonywali wszyscy tylko nie ona sama. Nie potrafi gromadzić wokół siebie przyjaciół. Zamiast ich sobie jednać - zraża ich do siebie.

Niestety nie zgadza się nic jeśli chodzi o mnie.
Inne znalazłam:

Osoba nosząca imię Małgorzata jest osobą spokojną i cierpliwą. Nigdy nie rzuca się z motyką na wiatr, ale wytrwale czeka na to, co przyniesie jej los. Nie wybija się ponad innych, siedzi w zaciszu i nie ukazuje swoich ukrytych talentów. Nie lubi być w centrum uwagi - jest jak perła ukryta w muszli. Otaczają się ludźmi lecz są to tylko najbliżsi przyjaciele i rodzina. Małgorzaty są świetnymi żonami i matkami. Potrafią stworzyć ciepły i kochający dom, nawet w trudnych warunkach. Małgorzaty żyją w swoim małym świecie, rzadko w ogóle wychodzą z domu - są strasznymi domatorkami. Świetnie potrafią zrozumieć ludzi, szczególnie kobiety. Lubią zajmować się sztuką oraz domem - świetnie gotują i przyrządzają ciasta. Potrafią czerpać z życia każdą nawet najmniejszą i najbardziej ulotną chwilę. Są optymistkami w każdym calu - nawet w najgorszym dopatrują się pozytywnych aspektów. Potrafią wysłuchać i dobrze doradzić, w ich otoczeniu można czuć się bezpiecznie.
Dalej się nie zgadza, tatuś nie trafił z imieniem;p


mam w rodzinie małgośke :( zgadza się w 100%

zweryfikowana
Posty: 874
Ostrzeżenia: 1/5

na imie mam...

05 kwi 2012 - 15:23:57

Anita

Uchodzi za bardzo energiczną i temperamentną osóbkę. Jest spontaniczna, w gorącej wodzie kąpana i uwielbia ciągłe zmiany. Czasem zdarza jej się coś chlapnąć bez zastanowienia.
Uwielbia kiedy wszystko rozgrywa się po jej myśli i nie lubi kiedy spotyka ją porażka i rozczarowanie.
Zachowuje się jak dama i nie lubi chamstwa oraz wulgarnego zachowania. Niestety Anity są bardzo egoistyczne i myślą tylko o własnym szczęściu oraz spełnieniu zawodowym. Najlepszym dla niej zawodem byłby zawód handlowca lub przemysłowca.

zgadza się:D

znalazłam jeszcze to i to jakby opis swtorzony specjalnie o mnie hmm coś w tym jest :


Anita jest odważna, ciekawa świata i ludzi. Nic nie jest w stanie ją zniechęcić do podjętych działań. Z trudem się podporządkowuje. Zawsze stara się rządzić. W miłości zachłanna, wymagająca i bezpruderyjna. Zawsze robi to, na co ma ochotę. Nie da się jej utrzymać w domu. Rodzinie da tylko niezbędne minimum. Jeśli mężczyzna nie chce przejąć większości obowiązków przy dzieciach, lepiej nie decydować się na nie.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-05 15:29 przez ag2006.

na imie mam...

05 kwi 2012 - 15:26:06

Imię Milena

Milena to imię pochodzenia starosłowiańskiego i oznacza 'ulubiona'.

Liczbą, którą przypisano do imienia Milena jest liczba 9. To liczba ciepła i domowego ogniska. Tę rodzinność potwierdza również znak zodiaku, jaki został przypisany Milenie, czyli Wodnik. Do tego planetą dla imienia Milena jest Jowisz.

Osoba nosząca imię Milena jest z natury osobą skrytą, która nie znosi plotkowania i żalenia się przyjaciółkom, swoje smutki woli przeżywać sama z sobą w zaciszu swojego domu. Z drugiej strony nie pozwala uważać się za istotę kruchą, którą trzeba traktować jak porcelanową laleczkę, by jej tylko nie zranić. Milena jest kobietą wyzwoloną, emancypatką, która potrafi zawalczyć o swoje i pokazać, że nie jest taka krucha, za jaką ją wszyscy biorą. Wbrew pozorom Milena jest silną kobietą, która ma swoje cele, plany, ideał, do których dąży, które realizuje. Ponadto osoba nosząca imię Milena, jest osobą niezwykle dobrą - zawsze chętnie każdemu pomaga, wbrew temu, co o danej osobie mówi otoczenie. Dodatkowo Milena to osoba bardzo rodzinna i kochająca tradycje. Idealnie nadaje się na żonę i matkę - potrafi zadbać o dom, męża i dzieci, skupiając swoją uwagę tylko na nich, przez co poświęca swoją karierę, którą w zawrotnym tempie rozkręcać zaczęła w młodych latach.

Zawodami, które będą odpowiednie dla osoby noszącej imię Milena są: właściciel firmy, lekarz, architekt
nie wszystko sie zgadza ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-05 15:26 przez milencia85.

zweryfikowana
Posty: 1.190
Ostrzeżenia: 2/5

na imie mam...

05 kwi 2012 - 15:26:31

Katarzyna:
Imię to wywodzi się od przymiotnika katharos słowa oznaczającego "czysty", "bez skazy". Jest to ósme, co do popularności imię w Polsce (trzecie wśród imion zeńskich), noszone przez ponad 600 tys. osób. W dawnych polskich dokumentach pojawia się od XII wieku.
Charakter: Kobiety te są nerwowymi choleryczkami, bardzo pobudliwe. Są wyniosłe, dumne i wyniosłe. Są inteligentne, wiedzą o tym i dają to odczuć innym. Ogólnie rzecz biorąc mają raczej rudny charakter, ale są pełne życia. Lubią zawody mające związek z prawem i medycyną Są doskonałymi masażystkami i kosmetyczkami. Mogą również być technikami, chemikami, laborantkami, gdyż są drobiazgowe i zorganizowane.
zgadza się w 80 %
nerwowa ale nie choleryczka i nie wyniosła.jestem strasznie drobiazgowa i podobno umiem masować.

na imie mam...

05 kwi 2012 - 15:32:24

Maria jest choleryczką. Posiada trudny charakter. Jest kobietą zdecydowaną, pracowitą, nieco chmurną, zazdrosną, ale posiadającą bogactwo czułości i miłości. To introwertyczka, która ma skłonność do zamykania się w sobie i nie zawsze ujawnia swe myśli i uczucia. Jest raczej skryta. Jest bardzo pewna siebie i zdecydowana. Gdy się z czymś nie zgadza, bardzo ostro się przeciwstawia. Jest uparta. Porażki sprawiają jej przykrość, ale nie powstrzymują od dalszego działania.

Nic dodać nic ująć :D

zweryfikowana
Posty: 499
Ostrzeżenia: 1/5

na imie mam...

05 kwi 2012 - 15:35:06

Beata
Osoba poważna, troskliwa, szlachetna. Zajmująca się filantropią - w czym całkowicie znajduje upływ swej energii życiowej, a wielki temperament spożytkowany zostaje poprzez to dla dobra ogółu. Osoby te niezwykle cenią sobie spokój albowiem w życiu kierują się głównie uczuciem. Uwielbiają przyrodę i dalekie podróże, toteż dość często przebywają poza domem. Mimo to są dobrymi rodzicami i troskliwymi opiekunami swoich dzieci. Wolą słuchać przełożonych niż sami rozkazywać.


Zgadza się... :)))

na imie mam...

05 kwi 2012 - 15:37:42

Chyba powinnyśmy sprawdzać swoje imiona na jednej stronie, bo na każdej pisze co innego i wiadomo że wybieracie najkorzystniejszą dla was wersję.

na imie mam...

05 kwi 2012 - 15:38:00

Cytat
Czarnaaa_
Beata
Osoba poważna, troskliwa, szlachetna. Zajmująca się filantropią - w czym całkowicie znajduje upływ swej energii życiowej, a wielki temperament spożytkowany zostaje poprzez to dla dobra ogółu. Osoby te niezwykle cenią sobie spokój albowiem w życiu kierują się głównie uczuciem. Uwielbiają przyrodę i dalekie podróże, toteż dość często przebywają poza domem. Mimo to są dobrymi rodzicami i troskliwymi opiekunami swoich dzieci. Wolą słuchać przełożonych niż sami rozkazywać.


Zgadza się... :)))
Prawie moja mama;)Tylko ta filantropia się nie zgadza. Chyba, że rodzinna filantropia- to tak;D

na imie mam...

05 kwi 2012 - 15:38:28

Joanna - jest duża indywidualnością, lubi i umie przewodzić innymi. Jest energiczna, jest także dobrym organizatorem. Wrażliwa, współczuje innym. Realizuje swoje piękne idee, chodzi zawsze i wszędzie własnymi, odkrywanymi przez siebie ścieżkami. Z natury wrażliwa na ludzka niedolę, ale niepoświęcająca działalności altruistycznej, swojego czasu ani sił. Współczuje innym, bo tak wypada. W miłości chłodna. Sumując: dziwny i trudny charakter.

W połowie tylko się zgadzam...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

lotto