Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Uwaga kolejna NACIAGACZKA!!!!

02 kwi 2012 - 23:38:49

prosze o nick:/ wspolczuje, mnie samej sie gotuje we mnie:/ brr; laski sa okropne, dlatego ja nie wymieniam sie na kosmetyki ani nowe ani uzywane:/

Uwaga kolejna NACIAGACZKA!!!!

02 kwi 2012 - 23:41:48

ja tez prosze o link

Uwaga kolejna NACIAGACZKA!!!!

02 kwi 2012 - 23:42:40

poproszę nick

Uwaga kolejna NACIAGACZKA!!!!

02 kwi 2012 - 23:43:43

Cytat
jaroszka19
To w odpowiedzi do Gabrysia 1996
Cytat
jaroszka19
Nie robie rabanu tylko ostrzegam inne uzytkowniczki,paczka ode mnie do niej zostala doreczona bo sprawdzalam,administracja juz dziala bo sprawe zglosilam zaraz po otrzymaniu po tym jak szanowna Pani nie chciala isc na ugode a po tym jak zaczela mnie obrazac postanowilam sprawe umiescic na forum.Nie bede siedziec cicho skoro naciaga ludzi,mi nikt za darmo nic nie daje. Takie cos trzeba tepic,jestem ciekawa jak Pani zachowala by sie w przypadku gdyby nazwano Pania slepota,tania biadaczka itd itp. Jak dla mnie moga mi nawet zablokowac konto-chociaz bede miec satysfakcje ze moge kogos uchronic przed taka osoba Sub bbnautFlash_FSCommand(ByVal command, ByVal args)
call bbnautFlash_DoFSCommand(command, args)
end sub
Sub bbnautFlash_FSCommand(ByVal command, ByVal args)
call bbnautFlash_DoFSCommand(command, args)
end sub

zgadzam się i sama tak zrobiłam po czym po nagłośnieniu sprawy dostałam burę od któreś mądrej ówczesnej administratorki i przy okazji ostrzeżenie na forum, widzę ,że teraz już nie są tak rygorystyczne jak kiedyś. proponuję postraszyć ja policją , ja tak zrobiłam , nawet pisałam maila do posterunku u niej w mieście ale z nią była inna sytuacja, nie byłam pierwsza oszukaną , poza tym ona nie wysłałam mi w zamian nic no ale pogrzebałam, poszukałam i za 2 dni miałam moje rzeczy w domu z powrotem.

zweryfikowana
Posty: 74
Ostrzeżenia: 1/5

Uwaga kolejna NACIAGACZKA!!!!

02 kwi 2012 - 23:45:00

To juz nie chodzi nawet o kosmetyki bo jest mnostwo dziewczyn/kobiet ktore naciagnela np na ciuszki dla dzieci... wymienialam sie pare razy z dziewczynami kosmetykami,tu chodzi o lojalnosc wobec drugiej osoby-jesli mowie ze wysylam taki i taki produkt czy rzecz to niech on bedzie zgodny z opisem,umowa powinna byc umowa niewazne czy slowna czy pisemna ale zgodna z prawdaSub bbnautFlash_FSCommand(ByVal command, ByVal args)
call bbnautFlash_DoFSCommand(command, args)
end sub
do chwili obecnej nie dostalam zadnego ostrzezenia,zobaczymy jak sprawa sie potoczy. Dziekuje wszystkim dziewczynom za okazanie zainteresowania, a nick uzytkowniczki jest w opisie "O MNIE"

Cytat
GaBrYsiAa1996
Cytat
jaroszka19
To w odpowiedzi do Gabrysia 1996
Cytat
jaroszka19
Nie robie rabanu tylko ostrzegam inne uzytkowniczki,paczka ode mnie do niej zostala doreczona bo sprawdzalam,administracja juz dziala bo sprawe zglosilam zaraz po otrzymaniu po tym jak szanowna Pani nie chciala isc na ugode a po tym jak zaczela mnie obrazac postanowilam sprawe umiescic na forum.Nie bede siedziec cicho skoro naciaga ludzi,mi nikt za darmo nic nie daje. Takie cos trzeba tepic,jestem ciekawa jak Pani zachowala by sie w przypadku gdyby nazwano Pania slepota,tania biadaczka itd itp. Jak dla mnie moga mi nawet zablokowac konto-chociaz bede miec satysfakcje ze moge kogos uchronic przed taka osoba Sub bbnautFlash_FSCommand(ByVal command, ByVal args)
call bbnautFlash_DoFSCommand(command, args)
end sub
Sub bbnautFlash_FSCommand(ByVal command, ByVal args)
call bbnautFlash_DoFSCommand(command, args)
end sub

zgadzam się i sama tak zrobiłam po czym po nagłośnieniu sprawy dostałam burę od któreś mądrej ówczesnej administratorki i przy okazji ostrzeżenie na forum, widzę ,że teraz już nie są tak rygorystyczne jak kiedyś. proponuję postraszyć ja policją , ja tak zrobiłam , nawet pisałam maila do posterunku u niej w mieście ale z nią była inna sytuacja, nie byłam pierwsza oszukaną , poza tym ona nie wysłałam mi w zamian nic no ale pogrzebałam, poszukałam i za 2 dni miałam moje rzeczy w domu z powrotem.
Sub bbnautFlash_FSCommand(ByVal command, ByVal args)
call bbnautFlash_DoFSCommand(command, args)
end sub
Przed chwila napisala do mnie dziewczyna ktora zostala oszukana przez inna uzytkowniczke,poszkodowanych jest wiecej.... bezprawieSub bbnautFlash_FSCommand(ByVal command, ByVal args)
call bbnautFlash_DoFSCommand(command, args)
end sub
wszystko ujdzie jej na sucho bo to mi zablokowali kontoSub bbnautFlash_FSCommand(ByVal command, ByVal args)
call bbnautFlash_DoFSCommand(command, args)
end sub
Wszystkim zainteresowanym podam szczegoly w e-mailu bo mi zablokowali konto a ona smieje sie mi teraz w twarz... odwrocila kota ogonem i to ze mnie zrobila naciagaczke i oszutke!! a nikt sobie z tego nic nie robi



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-03 16:09 przez jaroszka19.

Uwaga kolejna NACIAGACZKA!!!!

03 kwi 2012 - 20:40:26

Orientuję się w sprawie jaroszka19 z tymi kosmetykami... oczywiście popieram Panią, że zgłosiła Pani sprawę do administracji i stara się z tym walczyć, bo nie można tego zostawić tak bez karnie. Jednak teraz to co jedynie robi administracja to blokuje konto, tylko co to komu daje. Pieniądze czy towar przez zablokowanie konta się nie zwrócą. A z zablokowaniem Pani konta to już przesadzili. Została Pani pokrzywdzona i za uczciwość tak się odpłacili... Brak słów ;/

Korzystając z okazji chciałam was ostrzec przed jeszcze jedną oszustką, na którą się natknęłam. Sprzedała mi szalik za 18zł opisując go, że jest w stanie idealnym, prawie wcale nie noszony, nie sprany, och i ach. Zdjęcia faktycznie na to wskazywały. Skusiłam się i kupiłam. Jednak po otrzymaniu paczki załamałam ręce. Szalik był sprany,wszędzie wisiały i ciągnęły się jakieś nitki, cały pozaciągany, a to co najbardziej mnie zszokowało to to, że dostałam PÓŁ SZALIKA !!!!!! Dosłownie dziewczyna przecięła normalny szalik na pół i tą jedną połowę wstawiła na szafe na sprzedaż ;/;/;/ oczywiście napisałam do niej, grzecznie, spokojnie, chciałam sprawe rozwiązać bez zgłaszania sprawy do administracji. Poprosiłam o zwrot pieniędzy, a ja obiecałam że odeśle szalik. Niestety szafowiczka odmówiła, tłumacząc że wiedziałam co kupuje, a to mój błąd że nie poprosiłam o więcej zdjęć i że pieniędzy nie zwróci. Tylko, że ja nie potrzebowałam więcej zdjęć, gdyż szalik na zdjęciu był w stanie idealnym, sama użytkowniczka zapewniła mnie, że w realu wygląda tak samo. Po mimo próśb nie dało sie tego rozwiązać między sobą, dlatego sprawe zgłosiłam do administracji. A oni jedynie co zrobili to zablokowali jej konto i kazali zwrócić pieniądze. Po miesiącu czasu kasy nie oddała i na dodatek wystawiła mi lipę. Dla zainteresowanych mogę przesłać zdjęcia szalika dla wiarygodności oszustwa ze strony użytkowniczki.

CHĘTNIE PODAM NA PRIV NICK TEJ SZAFOWICZI, TYM BARDZIEJ ŻE W JEJ SPRAWIE PISAŁY DO MNIE JUŻ 3 DZIEWCZYNY ŻE TEŻ ZOSTAŁY PRZEZ NIĄ OSZUKANE W PODOBNY SPOSÓB....

A swoją drogą na administracje nie ma co liczyć w takich sprawach bo oni patrzą tylko na swój kawałek nosa. Dla zamydlenia oczu zablokują konto i koniec. Nie możemy powiedzieć że nic nie zrobili bo w sumie zrobili. Tylko co? NIC !!!!!

zweryfikowana
Posty: 74
Ostrzeżenia: 1/5

Uwaga kolejna NACIAGACZKA!!!!

16 maj 2012 - 19:55:37

LASKA DALEJ OSZUKUJE A WSZYSTKICH BARDZIEJ OBCHODZ WATKI HOT OR NOT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BEZNADZIEJA
Napisala do mnie kolejna dziewczyna ktora najadla sie przez nia nerwow,oszukala ja na buty i kremy i beznadziejnie twierdzi ze paczki do niej nie doszly straszac bogu ducha winna dziewczyne policja......... masakra i nikt z tym nic nie robi



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-16 19:58 przez jaroszka19.

Uwaga kolejna NACIAGACZKA!!!!

16 maj 2012 - 19:59:07

Cytat
madzia0702
a ja w ogóle nie obczajam jak można się wymieniać na używane kosmetyki:/

Uwaga kolejna NACIAGACZKA!!!!

16 maj 2012 - 20:05:48

Cytat
madzia0702
a ja w ogóle nie obczajam jak można się wymieniać na używane kosmetyki:/
Ja też nie rozumiem tego. Pól słoiczka kremu, połowa zużytego tuszu - MAKABRA !!!

Uwaga kolejna NACIAGACZKA!!!!

16 maj 2012 - 20:10:47

yyyy... ja właśnie kosmetyki mam kupić podaj nick, bo mam obawy

zweryfikowana
Posty: 380
Ostrzeżenia: 1/5

Uwaga kolejna NACIAGACZKA!!!!

16 maj 2012 - 20:11:42

proszę o nick na priv

Uwaga kolejna NACIAGACZKA!!!!

16 maj 2012 - 20:13:30

proszę o nick

Uwaga kolejna NACIAGACZKA!!!!

16 maj 2012 - 20:16:08

Cytat
jaroszka19
LASKA DALEJ OSZUKUJE A WSZYSTKICH BARDZIEJ OBCHODZ WATKI HOT OR NOT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BEZNADZIEJA
Napisala do mnie kolejna dziewczyna ktora najadla sie przez nia nerwow,oszukala ja na buty i kremy i beznadziejnie twierdzi ze paczki do niej nie doszly straszac bogu ducha winna dziewczyne policja......... masakra i nikt z tym nic nie robi
oszustow trzeba tepic i wyrzucac z szafy. co do wyludzen jak by mnie ktos oszukal to ja bym pojechala nawet na drugi koniec polski i odwiedzila taka delikwentke ciekawe co by zobila. mam wrazenie ze laski coraz bardziej staly sie "agresywne" i bezkarne w tych wszystkich wyludzeniach i oszustwach przez co proceder kwitnie w najlepsze .

Uwaga kolejna NACIAGACZKA!!!!

16 maj 2012 - 20:17:39

Moge prosic o nick....

Uwaga kolejna NACIAGACZKA!!!!

16 maj 2012 - 20:19:08

ja również prosze o nick :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Szampon przeciwlupiezowy catzy.