Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

wczoraj o 20:20

Meble

wczoraj o 19:04

Sypialnia tapeta

wczoraj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Uwaga kolejna NACIAGACZKA!!!!

02 kwi 2012 - 22:41:04

Też poproszę nick.

Uwaga kolejna NACIAGACZKA!!!!

02 kwi 2012 - 22:57:23

na twoim miejscu napisałabym do tych wszystkich oszukanych osób i zgłosiła to na policję,ona normalnie śmieje Ci się w twarz!!!Co za beszczelna franca!Jak przeczytałam to co ona Ci napisała to aż się we mnie zagotowało a ja tu nie jestem poszkodowana:/ Ojjj narobiłabym jej takiego brudu,że by się dziewczyna posrała

zweryfikowana
Posty: 74
Ostrzeżenia: 1/5

Uwaga kolejna NACIAGACZKA!!!!

02 kwi 2012 - 23:16:10

Nie zostawie tak tego,jeszcze menda mnie obraza i wyzywa od slepot i biedaczek... Jestem sklonna wyslac kazdej z osobna to co dostalam od niej zebyscie stwierdzily ze ja nie klamie i to co pisze ta Pani to zwykle obelgi i oszustwo!!!!!!!!!!!!!Sub bbnautFlash_FSCommand(ByVal command, ByVal args)
call bbnautFlash_DoFSCommand(command, args)
end sub

Uwaga kolejna NACIAGACZKA!!!!

02 kwi 2012 - 23:21:26

Jezu,tu jest z dnia na dzień coraz gorzej,normalnie strach i bezprawie...Ja tez poproszę o nick;)

Uwaga kolejna NACIAGACZKA!!!!

02 kwi 2012 - 23:23:01

również po proszę nick

Uwaga kolejna NACIAGACZKA!!!!

02 kwi 2012 - 23:26:49

nie wiem jak się można wymieniać kosmetykami ale ok,nie o tym piszesz. zamiast robić raban na forum sprawdź z potwierdzenia czy paczkę dostała czy nie.pisz do administracji i działaj bo niestety żale na forum w niczym Ci nie pomogą, pisze z doświadczenia, ja za taki wątek dostałam ostrzeżenie .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-02 23:27 przez GaBrYsiAa1996.

zweryfikowana
Posty: 199
Ostrzeżenia: 1/5

Uwaga kolejna NACIAGACZKA!!!!

02 kwi 2012 - 23:27:29

ja też poproszę jej nick:)

Uwaga kolejna NACIAGACZKA!!!!

02 kwi 2012 - 23:29:10

również mam link do pewniej oszustki! proszę napisać na priv to podam !

Uwaga kolejna NACIAGACZKA!!!!

02 kwi 2012 - 23:30:09

Dajcie Nick!Dziękuję:)

niezweryfikowana
Posty: 966
Ostrzeżenia: 1/5

Uwaga kolejna NACIAGACZKA!!!!

02 kwi 2012 - 23:30:25

napisz do administracji, niech jej to nie ujdzie płazem!

Uwaga kolejna NACIAGACZKA!!!!

02 kwi 2012 - 23:32:45

Nie fajna sprawa :/
Poproszę nick

Uwaga kolejna NACIAGACZKA!!!!

02 kwi 2012 - 23:34:08

zarzuć nickiem :)

zweryfikowana
Posty: 74
Ostrzeżenia: 1/5

Uwaga kolejna NACIAGACZKA!!!!

02 kwi 2012 - 23:36:19

Nie robie rabanu tylko ostrzegam inne uzytkowniczki,paczka ode mnie do niej zostala doreczona bo sprawdzalam,administracja juz dziala bo sprawe zglosilam zaraz po otrzymaniu po tym jak szanowna Pani nie chciala isc na ugode a po tym jak zaczela mnie obrazac postanowilam sprawe umiescic na forum.Nie bede siedziec cicho skoro naciaga ludzi,mi nikt za darmo nic nie daje. Takie cos trzeba tepic,jestem ciekawa jak Pani zachowala by sie w przypadku gdyby nazwano Pania slepota,tania biadaczka itd itp. Jak dla mnie moga mi nawet zablokowac konto-chociaz bede miec satysfakcje ze moge kogos uchronic przed taka osoba Sub bbnautFlash_FSCommand(ByVal command, ByVal args)
call bbnautFlash_DoFSCommand(command, args)
end sub

Uwaga kolejna NACIAGACZKA!!!!

02 kwi 2012 - 23:36:23

Cytat
Mieta
Nie fajna sprawa :/
Poproszę nick


Nie potrafisz przeczytać paru postów bądź info w polu "o mnie" autorki?! Wszystko już zostało napisane. Ja nie pytałam o nic i wiem. Klapki na oczach?




Autorko: masz potwierdzenie nadania? Jak masz to idziesz na pocztę, reklamujesz, dostaniesz na piśmie potwierdzenie kto i kiedy odebrał Twoją przesyłkę, idziesz na policję i wyjaśniasz.




Bez udziału policji nic nie zdziałasz.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-02 23:37 przez madziutex.

Uwaga kolejna NACIAGACZKA!!!!

02 kwi 2012 - 23:36:41

Cytat
jaroszka19
twierdzac ze skoro kupuje badziewia na bazarze to nie moge miec pojecia jak pachna markowe kosmetyki,chcialam sie dogadac zeby mi odeslala moje kosmetyki to orzekla ze paczki ode mmnie nie dostala!!!!

TAKIE ARGUMENTY W DYSKUSJI
lubię najbardziej:-)


opisz ją na takimk wątku o nazwie czarna lista (poszukaj w google) i wklej tutaj link, latwiej będzie zidentyfikować tą dziewczynę

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Szampon przeciwlupiezowy catzy.