Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 350
Ostrzeżenia: 1/5

Egzaminatorzy WORD KIELCE

01 kwi 2012 - 22:21:00

Witajcie!:)
w nadchodzącym tygodniu będę miała pierwszy egzamin na prawko :) w samochodzie czuję się pewnie i nieźle sobie radzę, ale wiele słyszałam o egzaminach i bardzo się stresuję... Może któraś z Was zdawała w Kielcach i mogłaby mi opowiedzieć coś o tamtejszych egzaminatorach? ;>

Egzaminatorzy WORD KIELCE

28 gru 2012 - 19:19:38

tez sie dowiem:)kolezanka juz pewnie zdała a ja jestem przed egz;/

Egzaminatorzy WORD KIELCE

28 gru 2012 - 19:21:40

Egzamin jak każdy inny. Sukcesem jest schowanie stresu w kieszeń.

Egzaminatorzy WORD KIELCE

28 gru 2012 - 19:28:40

Ja zdawałam w Kielcach, zdałam za drugim podejściem :)
Za pierwszym razem trafiłam na strasznie niemiłego egzaminatora, nie dość że sama byłam nieźle zestresowana to jeszcze jego podejście bardziej mnie dobijało. Na placu gdy miałam mu pokazać wszystko pod maską i przygotować auto do jazy to mnie olał, zapalił papierosa, odwrócił się plecami i zaczął z kimś rozmawiać. Gdy wyjechałam na miasto to wszystko krytykował że w pewnym momencie miałam po prostu ochotę wysiąść na środku skrzyżowania. W końcu mnie olał za "wymuszenie pierwszeństwa" przy zmianie pasu. Może miał i rację bo faktycznie jakieś auto zajechało mi drogę ale patrzyłam uważnie w lusterko i nic nie było. I żeby nie było- nie psioczę na niego bo mnie olał, po prostu mógł siedzieć cicho w pewnych momentach a nie dodatkowo nadawać jak to jestem beznadziejna.

Drugi egzamin- baaardzo miły egzaminator, byłam w szoku jak zaczął ze mną rozmawiać zanim egzamin się zaczął, na początku bałam się że to jakaś podpucha :P ale przez to byłam bardzo wyluzowana na egzaminie, egzaminator uśmiechnięty od ucha do ucha i tylko krzyczał do mnie z uśmiechem "Gazuuuuuu pani Olu!!" :) bardzo miło wspominam ten egzamin :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pogrzeb