Obecnie rozmawiamy o:

Otwarcie sklepu online

gorący temat

hurtownia elektryczna

59 minut temu

szkoła nauki jazdy

godzinę temu

Angielski

dzisiaj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cześć dziewczyny, właśnie przeglądałam wątek o naszych zdobyczach z sh i jestem zachwycona! Jednak ze smutkiem stwierdzam, że w moim mieście nie ma tak fajnych rzeczy a jak są to strasznie drogie. A Wy kupujecie mega ciuszki za grosze :o także może powiecie, gdzie kupujecie swoje perełki? (miasta i nazwy sh)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-30 10:26 przez whoever.

w kazdym SH mozna znalesc fajne rzeczy tylko nie nalezy juz przy wyjsciu z domu nastawiac sie na jakies mega łupy :-) SH to jedna wielka niespodzianka i wlasnie to jest w tym najlepsze .


Ja często chodzę do
* ul.Okrzei Rzeszów -dyskont tania odziez
* budynek NOT-u , chyba na ul.Pilsudskiego - ale tam zawsze multum osob jest.
*czasami jeszcze chodzę do mniejszych SH w moim miasteczku, najczesciej w dni -50% i wszystko po 1zl bo czesto dostaję super rzeczy za grosze - bo w tych malych miasteczkach wlasnie głownymi klientami SH są Panie w wieku 35/45 lat gdzie juz nie kręci ich `floral`, `nude` i `mięta` :D :D i nie zabierają (dla nas) najlepszych rzeczy :-)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-30 10:03 przez xxRoSeSxx.

ja kupuje w Lublinie, pare swietnych ciuszkow juz mi sie trafilo ale to trzeba miec cierpliwosc i grzebac;) mi zazwyczaj zajmuje 2h w kazdym zeby przekopac go wzdłuż i wszerz ;)

w Lbn jest sporo fajnych, jest taka sieciówka i na Kaprysowej i na Krakowskim nad takim lokalem z żarciem;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-30 10:04 przez kashvi.

ja w Szczecinie chodzę do SH koło Fali, oraz koło szkoły tańca Astra
(moja ostatnia zdobycz to koszula wiązana pod szyją z zary w kolorze morskim - 3zł)
w Świnoujściu do SH na przeciwko Popco koło muzeum rybołówstwa :)
ostatnio kupiłam w tym SH niesamowite ciuszki, 3 sukienki letnie, kombinezon z cubusa jeansowy i kurtkę 100% wełny.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-30 10:07 przez j_ulka.

Powiem Wam że pierwszy raz spotykam się z sh, gdzie obniżają ceny o 50% albo zaniżają do 1zł. U mnie w Zielonej Górze są tylko takie, gdzie można kupić ciuszki na wagę, gdzie wiadomo ciężko o jakieś fajne tanie buty...

Cytat
whoever
Powiem Wam że pierwszy raz spotykam się z sh, gdzie obniżają ceny o 50% albo zaniżają do 1zł. U mnie w Zielonej Górze są tylko takie, gdzie można kupić ciuszki na wagę, gdzie wiadomo ciężko o jakieś fajne tanie buty...

u mnie wlasnie nie ma na wage a szkoda bo na wage mozna chyna lepsze rzeczy kupic...w Lbn jest sporo sh gdzie wlascicielki robią sobie ceny jak w butikach, zwlacza na Lubartowskiej(kreator to sie chyba zwie), a za 1zł czy 50% jest w wielu sh, to po prostu wyprzedaż pozostałego towaru z danego tygodnia

Co racja to racja, jeśli chodzi o ciuchy to można wyłapać coś fajnego po równie fajnej cenie, więc chyba nie powinnam aż tak narzekać :)

ja kupuje tylko na wagę ;) bo uważam że w tych na sztuki to stosują zmowę cenową ;P np. zwykła bokserka biała kosztuje 10zł ale już taka sama bluzka z naszytym choć jednym cekinem, koralikiem, czym kol wiek kosztuje już 20zł

Cytat
xxRoSeSxx
w kazdym SH mozna znalesc fajne rzeczy tylko nie nalezy juz przy wyjsciu z domu nastawiac sie na jakies mega łupy :-) SH to jedna wielka niespodzianka i wlasnie to jest w tym najlepsze .


Ja często chodzę do
* ul.Okrzei Rzeszów -dyskont tania odziez
* budynek NOT-u , chyba na ul.Pilsudskiego - ale tam zawsze multum osob jest.
*czasami jeszcze chodzę do mniejszych SH w moim miasteczku, najczesciej w dni -50% i wszystko po 1zl bo czesto dostaję super rzeczy za grosze - bo w tych malych miasteczkach wlasnie głownymi klientami SH są Panie w wieku 35/45 lat gdzie juz nie kręci ich `floral`, `nude` i `mięta` :D :D i nie zabierają (dla nas) najlepszych rzeczy :-)
o! chodzimy do tych samych :D tez myslalam, ze starsze Panie (ja mowie tu o przedziale wiekowym 60+) nie beda polowaly na rzeczy typowe dla mlodych dziewczyn, a tu prosze- zaskoczenie. raz mnie taka kobieta prawie pobila bo chciala wyrwac mi z rąk tunike (to nic, ze tunika byla w rozmiarze M, a ta kobieta w conajmniej XL) :D

Tarnów, za McDonaldsem :) nie ma lepszego SH wg mnie, w poniedzialki wszystko za 1zł, wtorek nowy towar ale idac we wt rano czasem boje sie o zycie i zdrowie :D

Cytat
tukuu
o! chodzimy do tych samych :D tez myslalam, ze starsze Panie (ja mowie tu o przedziale wiekowym 60+) nie beda polowaly na rzeczy typowe dla mlodych dziewczyn, a tu prosze- zaskoczenie. raz mnie taka kobieta prawie pobila bo chciala wyrwac mi z rąk tunike (to nic, ze tunika byla w rozmiarze M, a ta kobieta w conajmniej XL) :D
Może chciała dla wnuczki?

zweryfikowana
Posty: 874
Ostrzeżenia: 1/5

są może jakieś Szafowiczki z Radomia które mogą polecić Sh ? :)

Cytat
ag2006
są może jakieś Szafowiczki z Radomia które mogą polecić Sh ? :)

JA JESTEM!!! ^^ Przy galerii slonecznej, na ulicy Betonowej!!!:D

Warszawa niech coś poleci:D tylko nie te w centrum ! tylko takie tajne !:D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zgłoszenie do admiistracji