Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

19 minut temu

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dać negatywa? Czy olać to?

29 mar 2012 - 11:10:44

Yhh sama już nie wiem co mam robić. Sprzedałam pewnej szafowiczce rajstopy (za śmieszną cenę 5zł plus przesyłka też 5zł). Szafowiczka napisała mi, że wpłaci pieniądze tego samego dnia więc ok. Ja wtedy akurat wybierałam się na pocztę więc przy okazji wysłałam odrazu jej te rajstopy (nie czekając aż pieniądze wpłyną). Potem czekam i czekam na pieniądze a ich nadal nie ma na koncie. Piszę więc do niej, dostaję odpowiedź, że WPŁACIŁA pieniądze na poczcie więc zanim dojdą to troche potrwa.. Ok, czekam. Po dwóch tygodniach nadal nic, więc piszę do niej o co chodzi. A ona, że "rajstopy były dla niej za małe więc je odesłała" :| A pieniędzy w ogóle nie wpłaciła. W profilu mam jasno napisane, że nie przyjmuję zwrotów. Co zrobic w takiej sytuacji?

Dać negatywa? Czy olać to?

29 mar 2012 - 11:11:54

jak Ci odda rajstopy, to może szkoda Twoich nerwów? :)

Dać negatywa? Czy olać to?

29 mar 2012 - 11:12:37

Cytat
efula
Yhh sama już nie wiem co mam robić. Sprzedałam pewnej szafowiczce rajstopy (za śmieszną cenę 5zł plus przesyłka też 5zł). Szafowiczka napisała mi, że wpłaci pieniądze tego samego dnia więc ok. Ja wtedy akurat wybierałam się na pocztę więc przy okazji wysłałam odrazu jej te rajstopy (nie czekając aż pieniądze wpłyną). Potem czekam i czekam na pieniądze a ich nadal nie ma na koncie. Piszę więc do niej, dostaję odpowiedź, że WPŁACIŁA pieniądze na poczcie więc zanim dojdą to troche potrwa.. Ok, czekam. Po dwóch tygodniach nadal nic, więc piszę do niej o co chodzi. A ona, że "rajstopy były dla niej za małe więc je odesłała" :| A pieniędzy w ogóle nie wpłaciła. W profilu mam jasno napisane, że nie przyjmuję zwrotów. Co zrobic w takiej sytuacji?
pewno w odwecie tez dostaniesz

Dać negatywa? Czy olać to?

29 mar 2012 - 11:14:34

ale dostałaś te rajstopy ??
5 zł stracisz.

Dać negatywa? Czy olać to?

29 mar 2012 - 11:14:58

Ludzie, sami się dajecie oszukiwać, a potem płacz i żal...
Najpierw kasa na konto, potem wysyłka...
Czy to na prawdę takie nielogiczne?

Dać negatywa? Czy olać to?

29 mar 2012 - 11:15:13

negatyw!!!!!!!!! bezczelne dziewuszysko!!!!!!!!!!

Dać negatywa? Czy olać to?

29 mar 2012 - 11:15:23

Po otrzymaniu zwrotu, ja dałabym negatywa z info, że nie wysłała pieniędzy w umówionym terminie, czekała na paczkę, następnie ją odesłała, pomimo, iż małaś adnotację, że zwrotów nie przyjmujesz. Tu, nie chodzi o 10 zł, jedynie o zasady w transakcji.

Dać negatywa? Czy olać to?

29 mar 2012 - 11:17:00

Teraz masz nauczke i sie nam pozal...

Nie wysyla sie towaru jak nie ma kasy na koncie, nigdy!.

Dać negatywa? Czy olać to?

29 mar 2012 - 11:18:53

Popełniłaś błąd- ale pewnie już na przyszłość będziesz wiedziała że najpierw pieniądze potem wysyłka. Co do dziewczyny to ja bym jej dała negatyw, należy jej sie!

Dać negatywa? Czy olać to?

29 mar 2012 - 11:19:32

Cytat
Inezzz
Ludzie, sami się dajecie oszukiwać, a potem płacz i żal...
Najpierw kasa na konto, potem wysyłka...
Czy to na prawdę takie nielogiczne?

DOKŁADNIE! Wystarczy poczekac na przelew na konto a potem dopiero wysyłać. I już co najmniej 40 % oszustw mniej...

zweryfikowana
Posty: 486
Ostrzeżenia: 1/5

Dać negatywa? Czy olać to?

29 mar 2012 - 11:20:00

Zgłoś to do administracji, nie wystawiaj jeszcze negatywa, bo dostaniesz komentarz odwetowy a administracja nic z tym nie zrobi.

Dać negatywa? Czy olać to?

29 mar 2012 - 11:20:12

Cytat
angella91
Teraz masz nauczke i sie nam pozal...

Nie wysyla sie towaru jak nie ma kasy na koncie, nigdy!.

Dać negatywa? Czy olać to?

29 mar 2012 - 11:23:04

Jestem oburzona tym, że dziewczyny boją się wystawiać negatywa w obawie przed odwetowym. I dlatego jest tyle bylejakości i tutaj i na all, piszcie w komentarzu za co negatyw i wtedy wiadomo. Nie dajcie się sterroryzować odwetami.

zweryfikowana
Posty: 837
Ostrzeżenia: 1/5

Dać negatywa? Czy olać to?

29 mar 2012 - 11:27:41

Twój błąd. Paczkę wysyła się dopiero gdy się dostanie pieniądze na konto.

Dać negatywa? Czy olać to?

29 mar 2012 - 11:32:23

nie wysyla sie rzeczy zanim nie dostaniesz przedmiotu i tyle.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pomysł na rocznicę - koszulka ręcznie malowana