Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

I co teraz?

25 mar 2012 - 10:35:10

Dwie dziewczyny kupiły odemnie bluzkę i bikini i jednej nie ma na szafie od 9,03 a drugiej od 18.03 a wpłaty brak. Co robić dziewczyny zgłosiłam już do centrum sporów tą jedną której nie ma od 9,03, dodam że są to osoby niezweryfikowane, wystawie im negatywa i co w zamian dostane to samo, i przez takie głupoty będę mięć już 3 negatywy a administracja je zniweluje jak powiem jak było?
nie wiem co robić



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-25 10:39 przez facebook.

I co teraz?

25 mar 2012 - 10:50:11

mialam ostatnio taka sytuacje, ze wymienilam sie z 5 szafirkami (wszystkie zweryfikowane) jedna rzecz dostalam na czas.. o reszte musialam walczyc! w koncu przyszla kolejna- torebka, USZKODZONA, ale udalo mi sie zalatwic polubownie- szafiarka mi zaplacila za moja rzecz. potem zaczely sie schody. 3 szafiarki konkretnie mnie olewaly. wszystkie 3 sprawy zglosilam do administracji i co- jedna szaiarka od razu wyslala do mnie rzecz (po 2 tygodniach usilnych prosb) i skonczylo sie na tym, ze dala mi neutrala, mimo, ze ja wyslalam rzecz na czas i ze rzecz byla w swietnym stanie i szafiarka jest z niej zadowolona! ale dala mi neutrala bo: ja jej dalam i dlatego, ze zglosilam sprawe do administracji!! a co? mialam czekac? awiza nie dostalam dopoki nie zglosilam sprawy. szafairka bezczelnie klamie mowiac, ze bylo inaczej. nastepne rzeczy tez dostalam ale po 3 tygodniowym oczekiwaniu i tez po zgloszeniu sprawy do administracji. konta szafiarka zostaly zablokowane na 30 dni i teraz sie boje- jak im odblokuja na bank wystawia mi niezasluzone negatywy ;/

I co teraz?

25 mar 2012 - 11:01:45

Cytat
hrabina_san
mialam ostatnio taka sytuacje, ze wymienilam sie z 5 szafirkami (wszystkie zweryfikowane) jedna rzecz dostalam na czas.. o reszte musialam walczyc! w koncu przyszla kolejna- torebka, USZKODZONA, ale udalo mi sie zalatwic polubownie- szafiarka mi zaplacila za moja rzecz. potem zaczely sie schody. 3 szafiarki konkretnie mnie olewaly. wszystkie 3 sprawy zglosilam do administracji i co- jedna szaiarka od razu wyslala do mnie rzecz (po 2 tygodniach usilnych prosb) i skonczylo sie na tym, ze dala mi neutrala, mimo, ze ja wyslalam rzecz na czas i ze rzecz byla w swietnym stanie i szafiarka jest z niej zadowolona! ale dala mi neutrala bo: ja jej dalam i dlatego, ze zglosilam sprawe do administracji!! a co? mialam czekac? awiza nie dostalam dopoki nie zglosilam sprawy. szafairka bezczelnie klamie mowiac, ze bylo inaczej. nastepne rzeczy tez dostalam ale po 3 tygodniowym oczekiwaniu i tez po zgloszeniu sprawy do administracji. konta szafiarka zostaly zablokowane na 30 dni i teraz sie boje- jak im odblokuja na bank wystawia mi niezasluzone negatywy ;/

Jak Ci wystawią negatywy - zglos do administracji o usunięcie. Przeciez to odwetowe negatywy. Mi juz tak 1 usuneli, bo dziewczyna nie wywiązała się z transakcji, dalam jej negatywa, ona mi też. Ja napisałam do administracji i usunęli go, bo: to wyraźnie komentarz oodwetowy.

I co teraz?

25 mar 2012 - 11:32:22

zglosilam do administracji i nic. ponoc to zwykly komentarz (ten neutral). na nic zdaly sie argumenty, ze ja wyslalam paczke na czas, ze uzytkowniczka pisala mi, ze jest bardzo zadowolona z przedmiotu oraz to, ze w wiadomosci prywatnej napisala mi ' ty mi wystawilas neutral wiec ja tobie tez' przeciez administraca ma wglad w nasze prywatne wiadomosci (jak na kazdym innym forum) a te slowa to 100% potwierdzenie tego, ze komentarz byl odwetowy. zreszta absolutnie nie zasluzylam na neutrala tylko na 100% pozytywa. coz...

I co teraz?

25 mar 2012 - 11:40:11

zgłoś do administracji, wystaw im negatywy, a jak dostaniesz odwetowego to poprosisz o usunięcie. ja kiedyś też dostałam negatywa odwetowego, dziewczyna po prostu inaczej niż ja rozumiała stan idealny i usunęli ten komentarz.

I co teraz?

25 mar 2012 - 12:06:11

to jak w moim przypadku?

I co teraz?

25 mar 2012 - 12:11:46

Usuną ci komentarz bez problemu tylko napisz do administracji

I co teraz?

25 mar 2012 - 12:13:55

zgłosiłam juz do administracji o jedną dziewczynę tej której nie ma od 9,03 to wystawić jej? bo nawet po zakupie o nic nie zapytała, ani o nr konta ani nic

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Życie bez pieniędzy.