Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

okradli mnie :(

22 mar 2012 - 22:04:54

(nie wiem gdzie moge umiescic wątek, wiec prosze o przeniesienie jesli zle umiescilam)

Hej zostalam oszukana, naszczescie nie na szafie ale na popularnej innej stronie, nie wiem chyba nie moge podac nazwy, wiec mam nadzieje ze sie domyslicie .

Pierwszy raz zdazylo mi sie cos takiego. Uzytkownik ( moge podac login? ) mial mi oddac moje 35 zł. Czekalam prawie miesiac, pisalam 2 razy cisza. Dzis wchodze na konto a tam : KONTO ZAWIESZONE i kilka juz negatywow z lutego i marca ale i troche pozytywow -.-

Nie wiem jak wygladaja takie sprawy i czy są wygrywane? jakie mam szanse na odzyskanie pieniedzy ?

35 to moze nie majatek, ale musze na nie pracowac prawie pol dnia -.-

okradli mnie :(

22 mar 2012 - 22:08:54

hmmm na moje to nie odzyskasz pieniedzy. bardzo mi przykro ale trafilas na oszusta i jak widac wielokrotnego

okradli mnie :(

22 mar 2012 - 22:11:36

napisz do pozostałych oszukanych użytkowników, razem zgłoście sprawę na policję. Nie odpuszczaj oszustowi bo się poczuje bezkarny.. Niestety większość myśli jak Motylica22, a oszuści się mnożą..

okradli mnie :(

22 mar 2012 - 22:12:50

Współczuję :(

okradli mnie :(

22 mar 2012 - 22:13:54

na all jest teraz bardzo duzo oszustów, uwazajcie dziewczyny na aukcje takie jak piszą ze oferta wazna tylko 24H. moja ciotka sie tak nabrała, kupiła tyton za 70zl i co sie okazało tyton przyszedł, ale same liscie zamiast pociętych wiórków. ja sie nie znam na tym ale mowila ze albo to moze pociąć albo oddac.no i oczywiscie telefon tego kogos nie odpowiada, i konto usunięte. i oni tak robią ze zakładają konta, wysprzedają jakies dziadostwo i tyle odzewu..

okradli mnie :(

22 mar 2012 - 22:14:32

Cytat
jez_jerzy
napisz do pozostałych oszukanych użytkowników, razem zgłoście sprawę na policję. Nie odpuszczaj oszustowi bo się poczuje bezkarny.. Niestety większość myśli jak Motylica22, a oszuści się mnożą..

bo motylica zna troche ,,życia,, , na tak male przewinienia pieniezne hmmm , jak gosc czuje sie bezkarny to nawet niewiele pomoga upomnienia z policji.

okradli mnie :(

22 mar 2012 - 22:15:50

Cytat
jez_jerzy
napisz do pozostałych oszukanych użytkowników, razem zgłoście sprawę na policję. Nie odpuszczaj oszustowi bo się poczuje bezkarny.. Niestety większość myśli jak Motylica22, a oszuści się mnożą..

Popieram. Teź zostałam oszukana i poszłam z tym na policję podobnie jak kilku innych użytkowników oszukanych przez tę samą osobę. Złapano oszusta, a sprawa jest w toku :) Nie należy odpuszczać :)

okradli mnie :(

22 mar 2012 - 22:15:57

A zakładałaś już spór na Allegro? Bo domyślam się, że o ten portal chodzi ;P Mnie w 90% pomagał w odzyskaniu tego co moje.

zweryfikowana
Posty: 128
Ostrzeżenia: 2/5

okradli mnie :(

22 mar 2012 - 22:18:24

Hej, mialam podobna sprawe tylko z laptopem czli troche kasy kosztowal... Czekalam czekalam pisalam dzwonilam ale sie doczekalam w koncu:)

Apropo takich spraw to ja mialam tak ze wysylka do mnie poszla ale nie doszla.. mialam dowod wplaty (jesli masz to super) i skontaktowalam sie nie z tym ktory wysylal tylko juz z tej strony z tymi ludzmi ( z nim juz nie bylo sensu) i oni mi oddali kase. Jesli masz dowod ze zaplacilas to spokojnie:)Powodzenia:)

okradli mnie :(

22 mar 2012 - 22:18:27

tez mnie jakaś szm**a oszukała na allegro

okradli mnie :(

22 mar 2012 - 22:18:51

ja miałam tak samo!! na moje-ciuchy. pl tyle ze chodziło o wymianę! lasce wysłalam 3 rzeczy spodnie i dwie bluzki a ta mi nic i przestała sie odzywać , po kilku dniach zobaczyłam ze administracja usunęła jej konto , nick sylwutkowa z Torunia, mam jej pełne dane jakby ktoś chciał , na szafie też ma swoje konto więc uważajcie i u niej nie kupujcie !!!!bo to zwykła złodziejka



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-22 22:19 przez laropademango.

okradli mnie :(

22 mar 2012 - 22:20:35

zbyt mała szkoda społeczna :)
policja to zaniecha.. daj spokój.. takie wielka rozpacz o 35 zł...

okradli mnie :(

22 mar 2012 - 22:23:42

Cytat
oleiwiua
zbyt mała szkoda społeczna :)
policja to zaniecha.. daj spokój.. takie wielka rozpacz o 35 zł...

jeśli chodzi o oszustwo internetowe to kwota nie ma znaczenia.

I właśnie przez takie obeznane w temacie osoby jak ty oszuści czują się bezkarni. Nie znacie się a wprowadzacie w błąd innych.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-22 22:26 przez ewelinka1804.

okradli mnie :(

22 mar 2012 - 22:24:05

Cytat
oleiwiua
zbyt mała szkoda społeczna :)
policja to zaniecha.. daj spokój.. takie wielka rozpacz o 35 zł...



Tak, tak kolejna mądra... Ja byłam na policji w sprawie za 50zł i też każdy mi wmawiał, że to za mało, że mnie wyśmieją itd. A co się okazało? Policja bardzo życzliwa i raz dwa odzyskałam kasę.


Dla ciebie 35zł to może grosze, które możesz wywalić ot tak - dla innych to sporo kasy.


Poza tym oszustów należy karać, a nie im pobłażać, a przez takie dziewczyny z takim podejściem jak ty nie dziwię się, że oszustów przybywa bo się czują bezkarni :/

okradli mnie :(

22 mar 2012 - 22:26:30

sporu się chyba nie da założyć skoro konto jest zawieszone.. Ale tu akurat mogę się mylić :) Wiadomo, że 35zł to stosunkowo mała kwota, ale jeśli użytkownik oszukał więcej osób to mniemam iż uzbierało się sporo takich małych kwot, które łącznie mogą dać pokaźną sumkę, która policja się zainteresuje :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak szybko zarobic 50 zl na spodnie