Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

TLC Moje paranoje

22 mar 2012 - 21:53:33

Hej, ost oglądałam na TLC MOJE PARANOJE i kobieta nosila wszedzie ze saba urne z prochami swojego meza po czym pozniej zaczela wkladac oślinione palce i jeśc te prochy no nie rozumiem tego, oblesne i w głowie się nie mieści. Moja kolezanka natomiast jadła plasteline, kuzynka papier toaletowy a Wy macie jakies dziwne paranoje albo slyszalyscie o jakis?

TLC Moje paranoje

22 mar 2012 - 23:40:03

Nie trawię pozytywek, jak tylko je słyszę, mam ochotę czymś cisnąć. Chyba z dzieciństwa mi to zostało.

TLC Moje paranoje

23 mar 2012 - 09:58:41

Ale to raczej mała paranoja bo na codzień nie masz z nimi stycznosci;)

TLC Moje paranoje

23 mar 2012 - 10:02:32

licze ile razy mam cos zrobic :) np jak cos mowie to czasem sobie mysle, ze musze powiedziec to 6 razy i powtarzam to tyle razy w myslach albo myje kubki w okreslonej kolejnosci albo lubie jak cos stoi dokladnie w tym miejscu, a jak ktos to przesunie to ja musze przesunac tak jak bylo od razu, czasem wstaje w nocy zeby cos przestawic :) to sie chyba nazywa nerwica natrectw, ale to nie to samo to opisujesz

TLC Moje paranoje

23 mar 2012 - 10:15:36

Oglądam ten program i z odcinka na odcinek jestem coraz bardziej przerażona. Na szczęście nie mam nic takiego, kiedyś jedynie miałam obsesję na punkcie bakterii/zarazków, ale już mi przeszło.

TLC Moje paranoje

23 mar 2012 - 10:19:15

tzw. nerwica natręctw, w większym lub mniejszym stopniu każdy ją ma;D

TLC Moje paranoje

23 mar 2012 - 10:24:51

ja np. muszę koniecznie mieć poukładane ciuchy w szafie, sekcjami, kolorystycznie. wieszaki muszą wisieć w tą samą stronę. Kiedy ktoś grzebie w mojej szafie i zostawi coś nie tak jak ja mam w zwyczaju zostawiać potrafię rozpętać awanturę jakiej świat nie widział. Nie mogę patrzeć na niedomknięte szafki i szuflady, doprowadza mnie to do szaleństwa.

TLC Moje paranoje

23 mar 2012 - 10:27:13

Cytat
patyyy
ja np. muszę koniecznie mieć poukładane ciuchy w szafie, sekcjami, kolorystycznie. wieszaki muszą wisieć w tą samą stronę. Kiedy ktoś grzebie w mojej szafie i zostawi coś nie tak jak ja mam w zwyczaju zostawiać potrafię rozpętać awanturę jakiej świat nie widział. Nie mogę patrzeć na niedomknięte szafki i szuflady, doprowadza mnie to do szaleństwa.
JA MAM TO SAMO, DLA MNIE WSZYSTKO AM SWOJE MIEJSCE;P jedyne co moze nie byc normalne, to fakt, ze tak samo robie z ubraniami do prania, składam je na kostke na lewej stroeni i układam kolorami ;p od najciemniejszych do najjaśniejszych ;p

TLC Moje paranoje

23 mar 2012 - 10:30:08

Cytat
sylwucza
Cytat
patyyy
ja np. muszę koniecznie mieć poukładane ciuchy w szafie, sekcjami, kolorystycznie. wieszaki muszą wisieć w tą samą stronę. Kiedy ktoś grzebie w mojej szafie i zostawi coś nie tak jak ja mam w zwyczaju zostawiać potrafię rozpętać awanturę jakiej świat nie widział. Nie mogę patrzeć na niedomknięte szafki i szuflady, doprowadza mnie to do szaleństwa.
JA MAM TO SAMO, DLA MNIE WSZYSTKO AM SWOJE MIEJSCE;P jedyne co moze nie byc normalne, to fakt, ze tak samo robie z ubraniami do prania, składam je na kostke na lewej stroeni i układam kolorami ;p od najciemniejszych do najjaśniejszych ;p
co do prania to robię podobnie. apropo prania mam jeszcze jedną paranoje - w pralce piorę jedynie dżinsy i bluzy. Całą resztę piorę ręcznie. Czasami pranie zajmuje mi 3-4h.

TLC Moje paranoje

23 mar 2012 - 10:40:35

Cytat
patyyy
Cytat
sylwucza
Cytat
patyyy
ja np. muszę koniecznie mieć poukładane ciuchy w szafie, sekcjami, kolorystycznie. wieszaki muszą wisieć w tą samą stronę. Kiedy ktoś grzebie w mojej szafie i zostawi coś nie tak jak ja mam w zwyczaju zostawiać potrafię rozpętać awanturę jakiej świat nie widział. Nie mogę patrzeć na niedomknięte szafki i szuflady, doprowadza mnie to do szaleństwa.
JA MAM TO SAMO, DLA MNIE WSZYSTKO AM SWOJE MIEJSCE;P jedyne co moze nie byc normalne, to fakt, ze tak samo robie z ubraniami do prania, składam je na kostke na lewej stroeni i układam kolorami ;p od najciemniejszych do najjaśniejszych ;p
co do prania to robię podobnie. apropo prania mam jeszcze jedną paranoje - w pralce piorę jedynie dżinsy i bluzy. Całą resztę piorę ręcznie. Czasami pranie zajmuje mi 3-4h.
no to chociaz tyle jestem mniej nienormalna, ze nie czesto zdaza mi sie rpac recznie. tylko jakies delikatne materiały :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.136

TLC Moje paranoje

23 mar 2012 - 10:44:44

tez to oglądam i odcinek jak kobieta jadła środki do prania czy mydło to mnie przerazało :O a czy ja mam hmmm chyba co chwile mycie rąk :P hehe

TLC Moje paranoje

23 mar 2012 - 10:51:30

znam tylko z programów, m. in. o kobiecie jedzącej kredę i o kobiecie jedzącej 400 saszetek słodziku dziennie. straszne i smutne...

TLC Moje paranoje

23 mar 2012 - 10:54:49

jak w dniu swira wracam sie pare razy na 4 pietro zeby spr czy zamknelam drzwi do mieszkania.. przy okazji sprawdzam tez tyle samo razy czy prostownica wylaczona

TLC Moje paranoje

23 mar 2012 - 10:55:51

Cytat
_berserk5
tez to oglądam i odcinek jak kobieta jadła środki do prania czy mydło to mnie przerazało :O a czy ja mam hmmm chyba co chwile mycie rąk :P hehe
też widziałam ten odcinek ;o
ja na przykład przed wyjściem przynajmniej 3 razy obchodzę dom czy wszystko wyłączyłam (gaz, żelazko, prostownica) i zawsze sprawdzam kilka razy czy zamknęłam drzwi :p

TLC Moje paranoje

23 mar 2012 - 10:58:50

ja omijam studzienki, bo boję się, że do którejś wpadnę :/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

okradli mnie :(