Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Chrzciny- co kupić dla chłopca?

14 mar 2012 - 22:26:18

nie znoszę takich badziewi jak aniołki na srebrze czy inne takie. do tej pory patrzę na to z obrzydzeniem. przecież nie będzie miał dzieciak całego pokoju pozawieszanego w świętych obrazkach? pójdzie później do komunii i bierzmowania, a to z chrzcin już dawno będzie się kurzyć.
złoty medalik wg jest dobrym pomysłem, ale nie mieści się w podanym przedziale cenowym, więc warto zapytać rodziców, co by im się przydało dla dzieciaczka.

Chrzciny- co kupić dla chłopca?

14 mar 2012 - 22:37:54

Możesz kupić srebny smoczek do którego daje się pierwszy ząbek dziecka koszt 70-150zł zalezy od wielkosci , lub zapytaj co dziecko potrzebuje... ja wolałabym powiedzieć i dostać to co wtedy potrzebowalismy, mały dostał kase i poszła na dokonczenie remontu i nic generalnie z tego nie miał, jedyna pamiątka to własnie te odlewy 3d które zrobiliśmy ale sama je zakupilam za kase którą dostał i ksiązeczki ale są juz ponizszczone, dostał też leżaczek ale pózniej sprzedaliśmy i łózeczko turystyczne tez pózniej sprzedalismy...bo wiadomo ze tego na pamiątke trzymać nie bedzie, co najwyzej jakiegos ulubionego pluszaka ale małego poręcznego ale moje dziecko np nie lubi pluszaków "przyjaciół szmatek" takich do przytulanie itp...

Chrzciny- co kupić dla chłopca?

15 mar 2012 - 10:57:25

Tak jak już wcześniej pisałam- błyskotki nie wchodzą w grę. Bez sensu dawać dziecku złoty smoczek czy medalik. To, że ja byłabym zadowolona z czegoś takiego nie znaczy, że ktoś inny też- zwłaszcza chłopak. Jego rodzice to już starsi ludzie, nie będą mieli czasu i ochoty na zbieranie zębów...;p

niezweryfikowana
Posty: 134
Ostrzeżenia: 5/5

Chrzciny- co kupić dla chłopca?

25 maj 2013 - 19:43:02

Najlepszy będzie praktyczny prezent. Coś, co przyda się młodej mamie i dziecku :) Może jakieś krzesełko do karmienia? Wydaje mi się, że to będzie trafione i przydatne. Zobacz chociażby to: http://www.mebledladziecka.pl/Krzeselko_SWING_Natural-969.html Nie jest jakieś mega drogie, a z pewnością rodzice ucieszą się z takiego prezentu :)

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 2/5

Chrzciny- co kupić dla chłopca?

16 lis 2018 - 20:35:35

jeśli nie szukasz zabawek to rzuć okiem na takie cacko - moim zdaniem idealne dla małego faceta. Cena też jest całkiem atrakcyjna na olx na poziomie 130zł


źródło sklep.tuprezenty.pl

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

WESELE-pomocy:)