Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

sprawdzony stomatolog

2 minuty temu

sklep detailingowy

26 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Chrzciny- co kupić dla chłopca?

14 mar 2012 - 12:26:45

Jak wyżej. Wybór jest tak wielki, że trudno mi coś wybrać. Mam zamiar dać kopertę ale też prezent. Na prezent mogę wydać około 100 zł lub 50zł (wtedy więcej pójdzie do koperty) Chciałabym zakupić coś praktycznego dla dziecka plus pamiątkę chrztu (niekoniecznie karteczkę za parę zł tylko np jakąś ramkę, album- tylko pytanie jaką i gdzie? ) Wiem, że wśród szafowiczek są mamy. Chciałabym poznać wasze opinie, propozycje.
ps. nie proponujcie łańcuszków i innych nieprzydatnych błyskotek. Takie zestawy a' la tort również nie wchodzą w grę- dziecko ma już butelki, smoczki itp.

Chrzciny- co kupić dla chłopca?

14 mar 2012 - 12:33:05

Czemu medalik ma być niepotrzebną błyskotką? Skończy osiemnaście lat to sprzeda i będzie miał na piwo :D

A poważnie to współczuję Ci, bo sama nie wiedziałabym co kupić chłopcu na chrzciny. Niestety nie pomogę, bo nic mi nie przychodzi do głowy.

zweryfikowana
Posty: 882
Ostrzeżenia: 1/5

Chrzciny- co kupić dla chłopca?

14 mar 2012 - 14:20:44

do 100 zł można kupić matę edukacyjną,nianie elektroniczna co zapewne przyda się rodzicom, pchacza do nauki chodzenia na przyszłosć, nocnik z bajerami, karuzelki na łozeczko, i wiele wiele innych:) pracowałam kiedyś w sklepie dzieciecym to przeważnie takie rzeczy szły:)

zweryfikowana
Posty: 679
Ostrzeżenia: 1/5

Chrzciny- co kupić dla chłopca?

14 mar 2012 - 14:23:38

Niania elektroniczna to świetny pomysł :)

Chrzciny- co kupić dla chłopca?

14 mar 2012 - 14:35:02

chrzciny są dla dziecka i dziecko powinno dostać zabawkę - stosowna do wieku, a nie rodzice kopertę, czy nianię elektroniczna, która będzie de facto dla nich, a nie dla dziecka

Chrzciny- co kupić dla chłopca?

14 mar 2012 - 14:36:04

na alegro sa super karuzele na pilota z projektorem naprawde polecam napewno dziecku sie spodoba na suficie beda wyswietlane rozne obrazki :) oraz do tego muzyczka spokojna szum morza, spiew ptaszkow rozne sa naprawde uspakajace polecam bo moja córeczka miala takie cos i dzieki temu lubiala lezec w lozeczku :) a ja mialam wiecej czasu dla siebie :P

Chrzciny- co kupić dla chłopca?

14 mar 2012 - 14:43:11

Na all jest dużo fajnych pamiątek. Możesz kupić mu wielką księge bajek dla chłopców. Sama myślę o takiej dla mojego synka. Są bardzo fajne, przydadzą się na pewno i do tego bardzo ładnie wyglądają. Za 50zł już kupisz na prawdę ładną. U mnie w mieście są takie grube ładne a za 30 zł tylko.

Cytat
matylda_jasmin
chrzciny są dla dziecka i dziecko powinno dostać zabawkę - stosowna do wieku, a nie rodzice kopertę, czy nianię elektroniczna, która będzie de facto dla nich, a nie dla dziecka

Z tego co wiem to na chrzciny przeważnie daje się pieniądze lub ostatecznie pamiątki. Roczek to co innego, wtedy powinnno się dawać prezenty.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-14 14:45 przez kkoolloo91.

Chrzciny- co kupić dla chłopca?

14 mar 2012 - 14:49:55

Cytat
matylda_jasmin
chrzciny są dla dziecka i dziecko powinno dostać zabawkę - stosowna do wieku, a nie rodzice kopertę, czy nianię elektroniczna, która będzie de facto dla nich, a nie dla dziecka

Matyldo,a masz dziecko? Każdy kto ma,dobrze wie,że przyda się każdy grosz. I ja osobiście wolałabym dostać pieniądze i kupić za to potrzebne ubranka,pieluchy,mleko itp. Niż dostać jakieś badziewie,które będzie leżało w półce X lat,a taki nastolatek nawet na to później nie spojrzy.
Ale oczywiście zaraz zostanę zjechana,że jestem egoistyczną cwaniarą,która liczy na pieniądze od rodziny.

Co do tego prezentu-to może coś praktycznego: krzesełko do karmienia,bujaczek,matę edukacyjną itp..

Chrzciny- co kupić dla chłopca?

14 mar 2012 - 22:02:43

Dzięki za odp. i liczę na więcej.;) Co do niani to raczej kiepski pomysł- maly płacze wyjątkowo głośno więc się nie przyda. To jest ich 3 dziecko, dlatego pieniądze przydadzą się najbardziej, ale też chce by dziecko dostało coś użytecznego,może to być zabawka edukacyjna itp. ale też jakiś drobiazg np. ramkę z grawerem. Macie jeszcze jakieś propozycje? :)

Chrzciny- co kupić dla chłopca?

14 mar 2012 - 22:07:43

Proponuję jakiś ładny srebrny obrazek z Aniołem Stróżem, srebro na tkaninie czy coś takiego, do powieszenia na ścianie i pamiątka na całe życie.
http://prezentynachrzest.com/srebrne_obrazki_i_ryngrafy,c,288?gclid=CNXk1d2l564CFYgXzQodzTAFjg

Chrzciny- co kupić dla chłopca?

14 mar 2012 - 22:11:29

alicja70 ma racje ! taki obrazek to najlepszy prezent i amiatka do konca zycia ;)

niezweryfikowana
Posty: 2.948
Ostrzeżenia: 1/5

Chrzciny- co kupić dla chłopca?

14 mar 2012 - 22:16:09

może po prostu zapytaj rodziców dziecka czy odpowiednim prezentem może być duża paczka złożona właśnie z pieluch, mleka czy innych potrzebnych rzeczy. Albo myślę, że też dobrym prezentem będzie złoty łańcuszek + medalik.

Chrzciny- co kupić dla chłopca?

14 mar 2012 - 22:19:13

Cytat
matylda_jasmin
chrzciny są dla dziecka i dziecko powinno dostać zabawkę - stosowna do wieku, a nie rodzice kopertę, czy nianię elektroniczna, która będzie de facto dla nich, a nie dla dziecka
My z mężem załozyliśmy lokatę z myślą o przyszłości naszych dzieci i wszystkie pieniążki jakie dzieciaki dostały na chrzciny i roczki (roczek był na razie jeden, drugi będzie za miesiąc ) wpłaciliśmy na ta lokate. Myżlę więc, że pieniądze to najlepszy prezent plus jakaś ciekawa pamiątka. Może np.Album-książka w którym poza możliwością wklejenia zdjęć jest miejsce na iformacje o wzroście , wadze, dacie wyrżnięcia się pierwszego ząbka i zrobienia 1 kroczku.

Chrzciny- co kupić dla chłopca?

14 mar 2012 - 22:25:22

najlepiej daj kopertę i do tego kup jakiś pamiątkowy album (pełno tego w księgarniach) ;) pieniążki najbardziej się przydadzą, na pewno pójdą na potrzeby dziecka :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

NIE RADZE SOBIE!!!