Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zakochana w brzydalu

11 mar 2012 - 23:10:17

hej...;) mój problem spotykam sie juz od jakiś 4 ms z pewnym chlopakiem... ma swietny charakter, jest w stanie zrobic dla mnie wszystko i wgl.. tylko chodzi o to ze nie jest najprzystojnieszy.. nie zebym ja byla jakas super <moderacja>, wrecz przeciwnie uwazam ze jestem zerem.. ale jak slysze ze nawet mama mi mowi ze moglabym miec kogos innego to nie wiem co mam myslec... nie wiem czego oczekuje.. rad.. czy oplaca sie wgl w takie cos dalej pchac,...? ja uwazam ze nie jest ładny ale nie odrzuca mnie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-11 23:20 przez moderator.

Zakochana w brzydalu

11 mar 2012 - 23:13:23

to Ty masz sie z nim spotykać a nie inni więc olej to co mówią jeśli czujesz sie dobrze z towarzystwie tego chłopaka.

Zakochana w brzydalu

11 mar 2012 - 23:17:54

wiem.. i tak chcialam zrobic.. ale nie daje mi to spokoju ze mamy takie lata ze zwraca sie na to szczegolna uwage to nie moja wina..

Zakochana w brzydalu

11 mar 2012 - 23:18:25

Opowiem Ci jedną historię. Znałam kiedyś chłopaka, który był tak okropny jak ten z filmu "Maska" (niżej obrazek) ale miał tak odlotowy charakter, że jego wygląd po paru spotkaniach zupełnie mi nie przeszkadzał, nawet nie zwracałam na to uwagi. Co prawda, to był tylko kolega i nic więcej, ale z moją koleżanką tworzył udany związek przez parę lat, później się wszystko skończyło ale nie spowodu jego wyglądu. Swoim charakterem nadrabiał braki w urodzie. Był lubiany przez wszystkich którzy go poznali.


Zakochana w brzydalu

11 mar 2012 - 23:20:14

Haha proszę Cię to ty się z nim będziesz spotykać i wiem co mówię ;)
Jeszcze 2 miesiące temu sama miałam taki ''dylemat'' ale szybko się otrząsnęłam. Wiekszość osób po prostu gdy dowiedziała się, że jestem z moim obecnym chłopakiem się zdziwiła ''No Aśka nie spodziewałabym się'' czy coś w tym stylu a jedna dziewczyna to mi w twarz powiedziała '' Kurde ty taka ładna z nim, no wiesz ...'' no ale cóż jakoś mnie nigdy nie przejmowało to co mówią inni ;)Dla mnie jego największym urokiem jest charakter przez ktory on sam staje sie przystojniejszy.
Choć z drugiej strony stwierdzenie ''mnie nie odrzuca'' jest mało satyfakcynujące Tobie powinien się podobać, no wiesz jak będzie Cię całował czy coś, chemia musi być ;)

Zakochana w brzydalu

11 mar 2012 - 23:20:38

Olej wygląd.

Zakochana w brzydalu

11 mar 2012 - 23:22:20

Jak Ty się zastanawiasz, czy to ciągnąć, bo ci ktoś powiedział, że koleś jest brzydki to nie mam pytań...

Zakochana w brzydalu

11 mar 2012 - 23:22:48

jak to mówiła moja babcia ładna buzia jeść Ci nie da.
ja sama chodzę z chłopakiem,z którego niektórzy szydzą ale go kocham nad życie,wiesz dlaczego?bo dał mi tyle szczęścia i miłości jak żaden piękniś z którym byłam,a przeszłam przez wiele związków z takimi ura bura co to nie ja.tak więc,nie zwracaj uwagi na to co mówią inni,to Ty z nim będziesz,a nie oni.powodzenia:)

Zakochana w brzydalu

11 mar 2012 - 23:22:48

To Ty z nim chodzisz a nie Twoja mama... i ona widocznie go jeszcze dobrze nie poznala skoro ocenia tylko po wyglądzie. każdy zasługuje na miłość. jeśli kochasz bądz z nim i powiedz mamie że za żadne skarby go nie zamienisz;) życzę szczęścia :)

Zakochana w brzydalu

11 mar 2012 - 23:23:51

pomysl sobie i nawet powtorz mamie, jesli bedzie trzeba. wolisz byc z brzydkim, ale swietnym facetem, czy z ladnym, ale dupkiem?

a co do rad - niech chlopak zapusci wlosy:) brzydcy chlopcy lepiej wygladaja w dluzyszch wlosach (przynajmniej moim zdaniem:P)

zweryfikowana
Posty: 1.415
Ostrzeżenia: 1/5

Zakochana w brzydalu

11 mar 2012 - 23:24:51

uroda przemija : )
'nie patrz na wygląd lecz na serce człowieka bo serce- zostaje.. a wygląd- ucieka"

czy jakoś tak.. nie szata zdobi człowieka : )
charakter jest ważniejszy.

Zakochana w brzydalu

11 mar 2012 - 23:27:22

Skoro jesteś zakochana, to nie zwracaj uwagi na to co mówią inni. Jeśli facet Cię pociąga, to brnij w to dalej! :)
Wygląd nawet najprzystojniejszego mężczyzny z czasem przeminie, a charakter pozostanie..

zweryfikowana
Posty: 4.128
Ostrzeżenia: 1/5

Zakochana w brzydalu

11 mar 2012 - 23:27:40

Cytat
Asztarte
Jak Ty się zastanawiasz, czy to ciągnąć, bo ci ktoś powiedział, że koleś jest brzydki to nie mam pytań...

dokładnie... chyba to Twoje życie, czyż nie? i Ty tu decydujesz, a nie ktoś inny... :/

Zakochana w brzydalu

11 mar 2012 - 23:28:25

Uroda przeminie dziewczyno,jeżeli jest fajny to nie masz nad czym się zastanawiać.Mój eks był och ach i w ogóle wszystkie laski na niego lecą a jest taki głupi,że aż żal. Mój obecny chłopak jest przystojny, ale nie wszystkim się podoba i też słyszałam teksty 'Przecież mogłabyś mieć przystojniejszego'. Tylko po co?Skoro moje serce należy do niego :)

Zakochana w brzydalu

11 mar 2012 - 23:31:39

z ładnej miski się nie najesz

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

3opcje, którą wybrać??:)