Obecnie rozmawiamy o:

przestrzeganie diety

gorący temat

Jakie ogrzewanie domu

42 minut temu

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

co chciałabyś w sobie zmienić?

09 kwi 2012 - 13:06:37

wszystko oprocz stop:D

co chciałabyś w sobie zmienić?

09 kwi 2012 - 13:06:58

chcę długie nogi, powiedzmy 100cm, bo denerwują mnie za długie spodnie które wiecznie muszę skracać

co chciałabyś w sobie zmienić?

09 kwi 2012 - 13:08:15

chciałabym żeby taki jeden chłopak w końcu mnie zauważył,zapuścić brwi, wyzdrowieć z dość ciężkiej choroby i być szczęśliwa..

co chciałabyś w sobie zmienić?

09 kwi 2012 - 13:11:03

Chciałabym mieć większe oczy :) a tak poza tym to jest idealna, no, może mogłabym mieć więcej wiary w siebie.

co chciałabyś w sobie zmienić?

09 kwi 2012 - 13:12:57

Idealna cera, a nie to co mam teraz.

co chciałabyś w sobie zmienić?

09 kwi 2012 - 13:16:33

Ja chciałabym mieć dobry wzrok. Z każdym dniem gorzej widzę i to dla mnie udręka. Tak samo zęby, mimo comiesięcznych wizyt, ich stan się pogarsza i nie mam pojęcia co jest przyczyną..

Ja raczej chciałabym zmienić się od środka, niż na zewnątrz. Wyglądam jak normalna dziewczyna, nic nadzwyczajnego, ale taka już jestem. Myślę, że niezależnie od tego jak wyglądałabym, zawsze coś byłoby nie tak.

co chciałabyś w sobie zmienić?

09 kwi 2012 - 13:17:03

w sumie nie za wiele, chetnie bym zalozyla aparat na zeby (work in progress), a z takich mniej realnych- powiekszyla jakos piersi :D

co chciałabyś w sobie zmienić?

09 kwi 2012 - 13:20:01

Ja bym chciała włosy do pasa , mniejsze uszy bo mam odrobine odstajace rodzina twierdzi ze przesadzam , no ale ja swoje widze i chciałabym miec białe zęby ale takie żeby az raziło jak sie usmiechne :)Tak jak maja Amerykanie :P,i wieksze piersi to wszystko jest do zrealizowania ale niestety brak finansów mam :(

co chciałabyś w sobie zmienić?

09 kwi 2012 - 13:23:12

to co mogłam to zmieniłam,ale chciałabym się pozbyć paskudnych rozstępów po ciążach i podwójnej szpecącej bliźnie po 2cesarkach.Nad resztą pracuję więc nie jest źle:)

faceta może nie całego ,tylko jego niektóre cechy i będzie git!

co chciałabyś w sobie zmienić?

09 kwi 2012 - 13:24:23

- schudnąć
- "podnieść" żuchwę (bo chcę mieć owalną twarz ;p)
- skrócić nos
- mieć wąskie stopy i białe zęby


Byłabym idealna normalnie :D

co chciałabyś w sobie zmienić?

09 kwi 2012 - 13:42:41

marzę o tym, żeby mieć gęste włosy :c to od zawsze było moim kompleksem i, mimo że to już trochę zaakceptowałam, to chyba już zawsze będzie mnie trochę kłuć

a tak poza tym to przede wszystkim chciałabym zmienić się w środku, bo chyba w tym głownie tkwi mój problem z wszelkimi kompleksami :)

co chciałabyś w sobie zmienić?

09 kwi 2012 - 14:13:31

ujędrnić pośladki ,
mieć czarne oczy,
powiększyć cycki,
mieć z 10cm więcej

i byłabym idealna:)


a, i mądrzejsza chciałabym być:)))

co chciałabyś w sobie zmienić?

12 gru 2012 - 14:59:39

ja bym chciała być 5 cm wyższa i wyzdrowieć

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Michał u szymona ?