Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

gorący temat

urlop

1 minutę temu

Nietypowa uroda

dzisiaj o 15:10

Meble

dzisiaj o 13:22

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ocena sprzedaży - Allegro

09 mar 2012 - 17:14:37

Co sądzicie o ocenie sprzedaży na Allegro?
Mnie wkurza, bo oceniający wystawiają opinie, których nie można przeczytać i nie jest to uczciwe, a myślę że opinie też nie są do końca fair, mam np. opinię, że nie doszło do wysyłki przedmiotu a nigdy się tak nie stało, komentarze mam pozytywne, po co ludzie to robią? Uważam, że nie spełniają one swej roli a jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

Ocena sprzedaży - Allegro

09 mar 2012 - 19:09:30

Uważam, że są bardzo potrzebne. Ostrzegają przed oszustami.

Ocena sprzedaży - Allegro

09 mar 2012 - 19:14:33

Zgadzam sie z toba ja otrzymalam opinie ze towar doszedl pozno z winy sprzedajacego a wysylam w 24h po zqaksiegowaniu pieniedzy na koncie,na ktore nie raz czekalam ponad tydzien

Ocena sprzedaży - Allegro

09 mar 2012 - 19:18:53

Wiesz dużo rzeczy jest niesprawiedliwych niektóre komentarze tez sa niesprawiedliwe i pewnie większość została ofiarą takiego komentarza. Nie można zawsze przy zakupie brać pod uwagę pojedyńczych dziwnych negatywów bo tez zdarzają się mega złośliwe zgryźliwe mendy które tylko czekają żeby taki wystawić.
Kiedyś na all dostałam negatywa ze bylo cos tandetne, a byla to zupełna nieprawda, bardzo przykro mi się zrobiło bo zawsze przykładam ogromną uwagę żeby klient był zadowolony nawet swoim kosztem, no ale niestety zawsze będą wredne osoby, od tego czasu inaczej podchodze do negatywnych komentarzy.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

RANDKA i dylemat co ubrac;-)