Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

SZOK POCZTA!!!!

08 mar 2012 - 23:43:17

hej dziewczyny!

jestem strasznie zaskoczona.
Dzis dziewczyna mi napisała bym jej podała nr przesyłki poleconej, chwilke to trwało bo kwitek miał mój chłopak i teraz nim jej napisałam sprawdziłam sobie nr w sledzeniu przesyłek a tam napisane ze nie ma przesyłki o podanym identyfikatorze, wysłalam ją w piątek przed godziną 15, potwierdzenie mam itp. Co ja mam teraz zrobic? jesli jutro nie dojdzie do dziewczyny paczka to pojde na poczte ale czy wy miałyscie kiedys taka sytuacje??

SZOK POCZTA!!!!

08 mar 2012 - 23:47:04

oj nie miałam takiej sytuacji

SZOK POCZTA!!!!

08 mar 2012 - 23:50:56

bo śledzić można tylko paczki a nie listy polecone więc wyluzuj

SZOK POCZTA!!!!

08 mar 2012 - 23:51:50

ale mozna listy polecone tez, napisane jest wtedy kiedy wysłane i jakim listem.

SZOK POCZTA!!!!

08 mar 2012 - 23:52:20

wiesz co miałam taką sytuacje ale zanim wprowadzili te naklejki z nr nadania,a Ty masz naklejkę czy babka Ci napisała na potwierdzeniu?

SZOK POCZTA!!!!

08 mar 2012 - 23:53:22

mam naklejke:)

SZOK POCZTA!!!!

08 mar 2012 - 23:55:03

tez tak mialam, nie martw sie dojdzie. Mi dzisiaj doszla, a wczoraj dziewczyna podala mi nr nadania i bylo wlasnie napisane NIE MA PRZESYLKI O PODANYM IDENTYFIKATORZE, a dzisiaj jeszcze raz wpisalam to samo i juz jest napisane DORECZENIE

SZOK POCZTA!!!!

08 mar 2012 - 23:55:05

Cytat
oryginal
bo śledzić można tylko paczki a nie listy polecone więc wyluzuj



A właśnie, że nie - czego też się dowiedziałam ostatnio ;)

Listy polecone można śledzić, ale na poczcie, na kwitku pisze się niepełny ciąg liczb, tylko jakby końcówkę. Można poprosić o pełny zapis - 20 cyfr i wtedy bez problemu można śledzić list jak paczkę, z tym, że przy liście jest chyba tylko data nadania i doręczenia, a przy paczce czy liście ubezpieczonym jest więcej informacji.


Jeśli chcesz, możesz sprawdzić: 00459007734831562558 to numer na moją ostatnią przesyłkę, właśnie listem poleconym :)





P.S. O co chodzi teraz z tymi naklejkami na poleconych? Ja wysyłam ubezpieczonym, więc się nie orientuję, ale biedny listonosz jak przynosi mi paczki zawsze jakieś naklejki odkleja i się z tym cacka :D



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-09 00:00 przez dariateress.

SZOK POCZTA!!!!

08 mar 2012 - 23:55:26

z tymi naklejkami jest latwiej. poczekaj a moze jutro do niej dojdzie

SZOK POCZTA!!!!

08 mar 2012 - 23:55:31

Też miałam taką sytuację, troszkę się wystraszyłam, ale koniec końcem przesyłka doszła.

SZOK POCZTA!!!!

08 mar 2012 - 23:56:00

To się zdarza. Spróbuj jeszcze raz sprawdzić, może przeoczyłaś jakąś cyfrę. A jak nie to wyślij jej ten nr , niech sama sprawdzi. Jak napisze Ci,że jest to samo co u Ciebie to wyślij jej skan potwierdzenia. No trudno, nie sprawdzi gdzie jest przesyłka, ale będzie miała pewność że ją wysłała. I będzie musiała poczekać. A jak nie to może niech spróbuje na poczcie to załatwić, może oni powiedzą co z przesyłką.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-08 23:57 przez keyy.

SZOK POCZTA!!!!

08 mar 2012 - 23:56:45

Listu poleconego nie da się sprawdzić na stronie poczty , wiele razy sprawdzałam i to samo mi pisało co tobie a normalnie dochodziły, więc nie panikuj:)

SZOK POCZTA!!!!

08 mar 2012 - 23:58:21

oryginal
Bzdury piszesz...przesylka polecona oznacza paczuszke jak rowniez list.

SZOK POCZTA!!!!

08 mar 2012 - 23:58:46

Da się sprawidzć list polecony odkąd weszłu nr przesyłek jako naklejki również na potwierdzeniach. Rozumiem, że napewno taki masz? I są informacje o nim na stronie o ile dany urząd ją wpraowadzi do systemu.

Jesteś pewna, że dobrze wpisujesz nr? Jak coś to pisz na prv, pracuję na poczcie, może coś pomogę.

SZOK POCZTA!!!!

09 mar 2012 - 00:01:45

Cytat
gwiazdkaaaa_7
Listu poleconego nie da się sprawdzić na stronie poczty , wiele razy sprawdzałam i to samo mi pisało co tobie a normalnie dochodziły, więc nie panikuj:)
To akurat nieprawda co piszesz. Ja wysyłałam ostatnio do dziewczyny listem poleconym priorytetowym spodenki i mogłam wyśledzić w internecie czy doszła. Teraz naklejają naklejki tam jest cały identyfikator, jest dość długi dlatego podejrzewam, że Paniom na poczcie wcześniej kiedy nie było naklejek nie chciało się całego pisać, dlatego też nie można ich było wyśledzić.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pożyczanie ciuchów < 3