Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 486
Ostrzeżenia: 1/5

Jestem ZBULWERSOWANA!

08 mar 2012 - 19:59:08

Dziewczyny, świat oszalał.
Nie pozwalajcie kupowac niezweryfikowanym użytkoniczkom niczego u siebie! Niech szafa zablokuje im tę możlwość u licha!
Jestem z natury uprzejma osobą, uczynna itp. Dziewczyna chciała u mnie kupic kilka rzeczy, ale sie zastanawiała, prosiła o zarezerwowanie. Po dwóch tygodniach od rezerwacji gdy napisałam, że nie będe dłużej trzymała tych rzeczy dla niej, w końcu kupiła je, zaproponowałam wysyłkę gratis, były to zakupy za 135 zł.

Dziewczyna kupiła ciuchy 21 lutego. Zadowolona, że transakcja przebiegła jednak pomyślnie, wyjęłam kopertę, zapakowałam i zaadresowałam paczkę, a 23 lutego dziewczyna napisała mi, że już wpłaciła pieniądze, przestała się odzywać. Konto sprawdzałam codziennie, pieniądze nie wpłynęły, 29 lutego napisałam do Niej widomośc z prośb o to by się określiła czy chce te ubrania czy nie, bo pieniadze nie dotarły, powiedziała, ze je przelała, potem poprosiłam o dowód przelewu jakikolwiek, bym mogła coś wyjaśnić, zamilkła. Potem odpisała, że teraz nie ma już ciuszków i pieniedzy i ja jestem oszustką, napisałam, ze nie wiem jak to wyjasnić, bo nie chce mi dać dowodu przelewu, który rzekomo zrobiła. Po kolejnych prośbach o dowód przelewu, zgłosiłam sprawe do administracji, a teraz patrze a ona wystawiła mi lipy. I pytam za co?
Napisała w pierwszej lipie, ze nie chciałam wyjaśnić sprawy, no jak nie chciałam, jak chciałam, prosiłam ją o potwierdzenie nadania pieniedzy, ale nic z tego.
Nie wiem co nią kieruje, bądź kierowało, ale ja mam teraz z tym problem.
Bo kto u mnei coś kupi, kiedy mam 6 lip pod jednej użytkowniczki?

Mało tego ona na wszystko bedzie miała 7 dni, czyli ja bede czekała pare dni na odpowiedź z centrum sporów, potem ona bedzie miała 7 dni na wysłanie potwierdzenie przesłania pieniedzy, na 101% jestem pewna, ze takiego czegoś nei wyśle administracji bo tego nie ma, wiec ja mam ze dwa tygodnie na szafie zastój... murowany przez to nim mi to sksują.

BARDZO WAS PROSZĘ CZYTAJCIE ZE ZROZUMIENIEM, JA TĘ PACZKĘ TYLKO SPAKOWAŁAM! NIE WYSŁAŁAM JEJ JEDYNIE PRZYGOTOWAŁAM DO WYSYŁKI ! CZEKAŁAM NA PRZELEW I SIE NIE DOCZEKAŁAM.

No i wyszło na moje, potwierdzenia przelewu nie było i nie ma :) A komentarze mi skasowano ! :)



Zmieniany 5 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-19 23:47 przez Akeelah.

Jestem ZBULWERSOWANA!

08 mar 2012 - 20:03:27

nie wszyscy tacy sa,nie skreslaj odrazu innych nie zweryfikowanych
rozumiem twoje rozgoryczenie
mialam podobna sytuacje,czekalam na pieniazki i sie nie doczekalam
ale nie wszyscy tacy sa

Jestem ZBULWERSOWANA!

08 mar 2012 - 20:03:50

spoko. ja zostalam oszukana ostatnio na 2 wymianach, napisalam do administracji i czekam...

Jestem ZBULWERSOWANA!

08 mar 2012 - 20:03:50

masakra jakas.....no z tego co piszesz to racja jest po twojej stronie

Jestem ZBULWERSOWANA!

08 mar 2012 - 20:03:59

No to masz problem.

Można umieszczać prywatne wiadomości na forum?

Jestem ZBULWERSOWANA!

08 mar 2012 - 20:05:38

napisz do administracji to ci skasuja lipe

zweryfikowana
Posty: 486
Ostrzeżenia: 1/5

Jestem ZBULWERSOWANA!

08 mar 2012 - 20:06:17

No własnie nie można, teraz si eo tym dowiedziałam, na to reagują natycmiast, ale na to, że ktoś komus nie słusznie wystawił lipy, to po tygodniu sie wyjasni. Może po dwóch.

Jestem ZBULWERSOWANA!

08 mar 2012 - 20:06:47

No to Cię zrobiła w bambuko.

Jestem ZBULWERSOWANA!

08 mar 2012 - 20:07:58

A czy ktoś Ci każe sprzedawać niezweryfikowanym? Ja nie sprzedaję, zablokowałam tę możliwość i mam święty spokój. Jakby mnie tak ktoś zwodził, to domyśliłabym się, że kręci i dała sobie spokój ze sprzedażą.

Jestem ZBULWERSOWANA!

08 mar 2012 - 20:08:00

Wiesz co ewidentnie widac, ze nie zaplacila bo gdyby wplacila ta kase to ONA by sie upominala o wyslanie rzeczy bo to ona bylaby w gorszej sytuacji, a nie na lajcie do tego podchodzila nie odpisujac Tobie..:) Więc dobrze, ze zglosilas to i nie przejmuj się glupia oszustka, która mysli, ze Cie zmanipuluje. I jezeli nie chcesz tracic nerwow to odpusc te sprawe, a jezeli Ci sie chce to narob jej kolo tylka:))

Jestem ZBULWERSOWANA!

08 mar 2012 - 20:08:38

Cytat
Akeelah
No własnie nie można, teraz si eo tym dowiedziałam, na to reagują natycmiast, ale na to, że ktoś komus nie słusznie wystawił lipy, to po tygodniu sie wyjasni. Może po dwóch.


Co ma wspólnego forum z lipami..?

Jestem ZBULWERSOWANA!

08 mar 2012 - 20:10:00

dlatego najlepiej byc na All ;) tam chociaz mozna jakos egzekwowac prawo (choc tez nie zawsze, ale czesciej niz TU)

Jestem ZBULWERSOWANA!

08 mar 2012 - 20:10:14

A ja uważam że to nie w porządku nie pozwalac niezweryfikowanym kupować, bo nie wszyscy są źli. Jedna dziewczyna, niezweryfikowana, zero komentarzy chciała kupic u mnie spódniczkę. A nie dawno zalozyła konto. Wszystko przebiegło pomyślnie więc tak jak powiedziałam wcześniej - nie wrzucajcie wszystkich do jednego wora.

Jestem ZBULWERSOWANA!

08 mar 2012 - 20:10:15

ja jestem uczciwa przez co mam wrażenie, że wszystkie takie są. kiedyś dostanę za to po tyłku.

Jestem ZBULWERSOWANA!

08 mar 2012 - 20:10:44

Akeelah przeczytaj regulamin bo z tego co mi wiadomo to poprzednie konto miałaś też zablokowane i nadal regulaminu nie znasz? Na forum nie reaguje Administracja tylko moderatorzy a w sprawie tego powinnaś napisać do Administracji, podobno za brak wpłaty jest możliwość blokowania konta (ostatnio się o tym dowiedziałam)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

który byście wybrały???