Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Apart- jestem zszokowana

08 mar 2012 - 18:47:23

ale fakt PEWNA złota/srebrna biżuteria to inwestycja :D

Apart- jestem zszokowana

08 mar 2012 - 18:49:31

moja mama ma mase bizuterii z apartu, zarowno zlota jak i srebrna i jakos nic sie nie dzieje ;]

Apart- jestem zszokowana

08 mar 2012 - 18:51:30

Taki właśnie jest Apart,beznadziejni,przereklamowani oszuści :) Moja siostra też miała z nimi przejścia,gdyby nie to,że jest prawnikiem pewnie nie odzyskała by swojego tysiąca wyłożonego na jakiś marny pierścioneczek..

Apart- jestem zszokowana

08 mar 2012 - 18:52:15

Skoro tam kupowałaś to powinnaś dostać certyfikat! Jaką masz próbę wpisaną? Może jest to najniższa proba i dlatego tak się stało.

Apart- jestem zszokowana

08 mar 2012 - 18:52:33

Cytat
mimi8913
troche to smieszne to po co wkładałaś w jakiś specyfik ten pierścionek najlepszy sposób na czyszczenie to pasta do zębów tak jest jak się kombinuje kochana...

<moderacja-CAPS LOCK off>

Po to są te specyfiki ,żeby ich używać ;) Gdyby,to było złoto ,to specyfik by nie zaszkodził na pewno tak jak na łańcuszek;)

Apart- jestem zszokowana

08 mar 2012 - 18:52:55

Cytat
Hooney_M
No to nieźle..
Dla mnie Apart,Kruk itp to przereklamowany szajs.
U zwykłego jubilera można kupić piękną biżuterię o wiele lepszej jakości i w lepszej cenie..
popieram!

Apart- jestem zszokowana

08 mar 2012 - 18:53:42

Nie odpuscilabym tego i zrobilabym mega afere:)

Apart- jestem zszokowana

08 mar 2012 - 18:57:29

Ja bym na Twoim miejscu zaniosła do jubilera do sprawdzenia przed tą całą ekspertyzą, miałabyś jakiś dowód, a tak to mogą podczas tej ekspertyzy nawet pierścionek podmienić i kit wcisnąć.

Apart- jestem zszokowana

08 mar 2012 - 18:59:26

Apart to wypromowany przez tvn syf. Jakość ich wyrobów jest po prostu porażająco tragiczna

Apart- jestem zszokowana

08 mar 2012 - 19:00:34

Cytat
rosehime
Cytat
aniusieek
apart to szajs mam stamtad bransoletke, ktora reklamowalam 4razy w ciagu trwania gwarancji. Ciagle to samo rozrywaja sie ogniwka czy cos takiego, rozumiem ze 'bizuteria' z automatu za zlotowke moze sie rozpadac ale za 'pare zlotowek' wiecej z apartu? i to jeszcze w dodatku kilka razy ...

Dlatego nie kupuję drogiej biżuteri z srartach apartach czy innych tego typu, wole kupić sztuczną ale ładną i tanią i nawet jak się zepsuje to nie będzie dużej straty :P Z tym, że jeszcze nigdy nie zepsuła mi się żądna bransoletka czy naszyjnik ze sztucznej biżuterii.

Ciekawa jestem, czy jak rok po ślubie Ci się metalowa obrączka zniszczy, to jak się będziesz czuła..

Apart- jestem zszokowana

08 mar 2012 - 19:01:45

współczuję. niestety napewno nie jest to złoto tylko pewnie jakieś srebro, posprejowane czymś złotopodobnym, albo jakimś taniutkim złotem, innej opcji nie ma. i nie ma się też co łudzić, że tylko Tobie trafił się taki pierścionek, po prostu tylko Ty to odkryłaś. na bank oszukują ludzi na większą skalę. dzięki za post, nigdy nie kupię nic drogiego w Aparcie.

Cytat
Joannag1
Ja bym na Twoim miejscu zaniosła do jubilera do sprawdzenia przed tą całą ekspertyzą, miałabyś jakiś dowód, a tak to mogą podczas tej ekspertyzy nawet pierścionek podmienić i kit wcisnąć.
otóż to, weź od jakiegoś jubilera jakiś papier na potwierdzenie co to za "stop".
bo wiadomo, że Ci co robią ekspertyzę dla Apartu, zawsze staną po stronie tej firmy ;-)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-08 19:04 przez rihanna.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 5.158

Apart- jestem zszokowana

08 mar 2012 - 19:04:11

pokazałam ten wątek mojemu mężowi - jubilerowi. Za głowę się złapał i poszedł go wydrukować. Wg niego jest po firmie, jak to opublikujesz albo szeroko nagłośnisz. Ceny spadną o połowę

Apart- jestem zszokowana

08 mar 2012 - 19:06:01

Cytat
Joannag1
Ja bym na Twoim miejscu zaniosła do jubilera do sprawdzenia przed tą całą ekspertyzą, miałabyś jakiś dowód, a tak to mogą podczas tej ekspertyzy nawet pierścionek podmienić i kit wcisnąć.

cenna rada, chyba tak zrobie
Cytat
betulek
pokazałam ten wątek mojemu mężowi - jubilerowi. Za głowę się złapał i poszedł go wydrukować. Wg niego jest po firmie, jak to opublikujesz albo szeroko nagłośnisz. Ceny spadną o połowę

wiem ale wszystko musze miec na papierze, tak jak wspomniala jedna szafowiczka wpierw udam sie do dwoch jubilerow (bo w mojej okolicy wiecej nie ma) i poprosze o wyniki na papierze, dopiero pozniej ekspertyza a i wpierw skserowanie dowodu zakupu



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-08 19:08 przez Motylica22.

Apart- jestem zszokowana

08 mar 2012 - 19:07:03

ja wybrałam mój pierścionek w sklepie jubilerskim. posiadają też strone internetową, no i jakie było moje zdziwienie gdy mój piękny złoty pierścionek zczarniał i pękł SZOK.. poszłam do innego jubilera a on mi powiedział że ten pierścionek był pozłacany a mój narzeczony zapłacił jak za złoto.. Masakra

Apart- jestem zszokowana

08 mar 2012 - 19:07:38

Cytat
rosehime
Przejdź się po kilku jubilerach i popytaj - niech stwierdzą czy to złoto czy nie. Jak okaże się, że nie to powiedz w tym Apracie, że jubilerzy stwierdzili, że to nie złoto. Tylko idź do więcej jak jednego by nie było że "złotnik się nie zna", bo po takiej firmie jak Apart można się wszystkiego spodziewac.


zgadzam się, ja bym się zaopatrzyła w jakąś niezależną ekspertyzę, bo nie wierzę że Apart sobie sam krzywdę zrobi - a jeszcze bardziej cię wyroluje... masakra jakaś...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jestem ZBULWERSOWANA!