Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 817
Ostrzeżenia: 2/5

Apart- jestem zszokowana

08 mar 2012 - 23:50:28

Złoto to złoto, metal szlachetny który w żadnym specyfiku nie powinien ulec zmianie. Na 100% musiał być tylko pozałacany.

Cytat
kiciakk91
Dziewczyny może któraś mi też pomoże, dostałam bransoletkę złotą niskiej próby 333 dostałam ją jakieś hym... 6 miesięcy temu i była ona kupowana u jubilera i od jakiegoś czasu jej nie noszę i zaczęła mi żółknąć a bardziej robić się pomarańczowa ... dość intensywnie czym to jest spowodowane ?

Próba jest niska, tylko ok. 33% masy to złoto, reszta to zwykłe metale które tworzą stop ze złotem dlatego bransoletka robi się żółta.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-08 23:54 przez ada93.

Apart- jestem zszokowana

09 mar 2012 - 00:17:59

Cytat
Selka91
Ja wczoraj udałam się do apartu bo chcę zmiejszyć swój pierścionek zaręczynowy a co usłyszałam? że gdyby były na nim brylanty to owszem zmiejszyliby mi ale jak nie ma to mam sobie szukać innego jubilera! CHAMSTWO!!!

ja mam z brylantem pierścionek z apartu, a dowiedziałam się, że tylko posiadacze platynowej karty mają możliwość zmniejszenia pierścionka.. ja niestety posiadam diamentową.. bo mój pierścień mocy kosztował 2 tysiące a nie 5 czy tam ileś :))
więc noszę na innym palcu... nie wiem czy warto ryzykować utratę gwarancji..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-09 00:18 przez oleiwiua.

Apart- jestem zszokowana

09 mar 2012 - 00:37:14

Cytat
oleiwiua
Cytat
Selka91
Ja wczoraj udałam się do apartu bo chcę zmiejszyć swój pierścionek zaręczynowy a co usłyszałam? że gdyby były na nim brylanty to owszem zmiejszyliby mi ale jak nie ma to mam sobie szukać innego jubilera! CHAMSTWO!!!

ja mam z brylantem pierścionek z apartu, a dowiedziałam się, że tylko posiadacze platynowej karty mają możliwość zmniejszenia pierścionka.. ja niestety posiadam diamentową.. bo mój pierścień mocy kosztował 2 tysiące a nie 5 czy tam ileś :))
więc noszę na innym palcu... nie wiem czy warto ryzykować utratę gwarancji..

wow to w aparcie istnieje totalna selekcja klientow, ja sie pewnie nawet nie lapie do zadnej selekcji,,,raczej pod

Apart- jestem zszokowana

09 mar 2012 - 21:25:07

Cytat
szafiarka_
teraz jak to przeczytałam to ja się martwię bo dostałam na walentynki od męża biżuterię właśnie apartu, też ponoć złota, teraz zaczekam mieć wątpliwości.....czy s tu jakieś dziewczyny które maja biżuterię tej firmy faktycznie ze złota, takiej która do tego nie psuje się i nie zmienia koloru czy wszystkie miałyście problemy z tą firmą?Czy powinnam od razu iść do jubilera innego żeby sprawdzić autentyczność wyrobu? dodam ze mąż wybrał to właśnie z witryny wystawowej....
Moim zdaniem jak chcesz to sprawdzaj, jak ma Cie to uspokoić :)
Ja mam biżuterię Apartu, moja kuzynka, mama, koleżanki... Nic się żadnej z nią nie dzieje. Do czyszczenia używam tylko środków kupowanych w Aparcie.Bałabym się eksperymentować ze środkami innymi niż poleca producent.

Apart- jestem zszokowana

09 mar 2012 - 21:30:04

najwidoczniej białe złote było zostało porodowane żółtym

Apart- jestem zszokowana

09 mar 2012 - 21:33:50

Cytat
daggmarra
Cytat
szafiarka_
teraz jak to przeczytałam to ja się martwię bo dostałam na walentynki od męża biżuterię właśnie apartu, też ponoć złota, teraz zaczekam mieć wątpliwości.....czy s tu jakieś dziewczyny które maja biżuterię tej firmy faktycznie ze złota, takiej która do tego nie psuje się i nie zmienia koloru czy wszystkie miałyście problemy z tą firmą?Czy powinnam od razu iść do jubilera innego żeby sprawdzić autentyczność wyrobu? dodam ze mąż wybrał to właśnie z witryny wystawowej....
Moim zdaniem jak chcesz to sprawdzaj, jak ma Cie to uspokoić :)
Ja mam biżuterię Apartu, moja kuzynka, mama, koleżanki... Nic się żadnej z nią nie dzieje. Do czyszczenia używam tylko środków kupowanych w Aparcie.Bałabym się eksperymentować ze środkami innymi niż poleca producent.

Złoto to złoto nic się z nim nie dzieje nawet jesli nie wyczyscimy go tym "cudem od producenta".
Jeśli producent zastrzega ze tylko jego produktami sie czysci to dla mnie odrazu jest inf ze jego produkty są lewe.

Apart- jestem zszokowana

09 mar 2012 - 21:38:29

Złoto to złoto nic się z nim nie dzieje nawet jesli nie wyczyscimy go tym "cudem od producenta".
Jeśli producent zastrzega ze tylko jego produktami sie czysci to dla mnie odrazu jest inf ze jego produkty są lewe.[/quote]

nie zawsze. apart ma głównie biżuterie porodowaną tzn ze srebro np ładnie się błyszczy i to znaczy ze używając zwykłego środka do czyszczenia biżuterii możesz ten rod usunąć. rod z czasem użtkowania sam sie wyciera wiec na pewno wecie o jaką różnice chodzi dlatego jeżeli kupujecie srodki do czyszczenia to trzeba sie pytac czy jest do bizuterii pokrytej rodem,

Apart- jestem zszokowana

09 mar 2012 - 21:40:28

Cytat
kolczykiswarovski


Złoto to złoto nic się z nim nie dzieje nawet jesli nie wyczyscimy go tym "cudem od producenta".
Jeśli producent zastrzega ze tylko jego produktami sie czysci to dla mnie odrazu jest inf ze jego produkty są lewe.
Otóż właśnie to. Złoto można czyścić czymkolwiek, wodą z mydłem, pastą do zębów, proszkiem do pieczenia, kwaskiem cytrynowym i nic nie powinno się stać. Ale jak producent zastrzega sobie wyłącznie własne produkty to już śmierdzi oszustwem na kilometr.

Apart- jestem zszokowana

09 mar 2012 - 21:45:00

Zrób mega awanturę! Sprzedają srebro w kolorze złota i mówią ludziom, że to złoto. Nie do pomyślenia tak oszukiwać klienta i zdzierać pieniądze

zweryfikowana
Posty: 215
Ostrzeżenia: 1/5

Apart- jestem zszokowana

09 mar 2012 - 21:50:09

Cytat
Hooney_M
No to nieźle..
Dla mnie Apart,Kruk itp to przereklamowany szajs.
U zwykłego jubilera można kupić piękną biżuterię o wiele lepszej jakości i w lepszej cenie..

Apart- jestem zszokowana

09 mar 2012 - 21:52:16

dziewczyny!!! nie sądze zeby sprzedali srebro jako złoto mam troche wiedzy w tym temacie i mówię wam ze najprawdopodobniej to jest białe złoto które zostało pokryte rodem. niektóre specyfiki czyszcząc biżuterie usuwają rod a co do kwestii które złoto jest droższe białe czy żółte to z tego co się orientuję nie ma to wiekszego znaczenia.

Apart- jestem zszokowana

09 mar 2012 - 21:58:40

Cytat
agulek86
dziewczyny!!! nie sądze zeby sprzedali srebro jako złoto mam troche wiedzy w tym temacie i mówię wam ze najprawdopodobniej to jest białe złoto które zostało pokryte rodem. niektóre specyfiki czyszcząc biżuterie usuwają rod a co do kwestii które złoto jest droższe białe czy żółte to z tego co się orientuję nie ma to wiekszego znaczenia.

nie masz wiecej wiedzy niż jubiler ktory dostaje apartowskie buble do naprawy.

Nawet jeśli to z jakiej racji? Zakupuje żólte złoto i takie ma byc! a nie platerowane

Apart- jestem zszokowana

09 mar 2012 - 22:02:51

to dziwne, bo ja mam pierścionek z Apartu złoty, mam do już 3 lata i się dobrze miewa.

Apart- jestem zszokowana

09 mar 2012 - 22:04:23

Cytat
kolczykiswarovski
Cytat
agulek86
dziewczyny!!! nie sądze zeby sprzedali srebro jako złoto mam troche wiedzy w tym temacie i mówię wam ze najprawdopodobniej to jest białe złoto które zostało pokryte rodem. niektóre specyfiki czyszcząc biżuterie usuwają rod a co do kwestii które złoto jest droższe białe czy żółte to z tego co się orientuję nie ma to wiekszego znaczenia.

nie masz wiecej wiedzy niż jubiler ktory dostaje apartowskie buble do naprawy.

Nawet jeśli to z jakiej racji? Zakupuje żólte złoto i takie ma byc! a nie platerowane

a skąd możesz wiedzieć jaką mam wiedzę i na jakich inf bazuje?bardzo nie ładnie tak oceniać bez jakichkolwiek podstaw.

Apart- jestem zszokowana

09 mar 2012 - 22:13:40

Ja na Twoim miejscu od razu poszłabym do jakiegoś jubilera i pokazała ów pierścionek i poprosiła o zbadanie co to za kruszec, przed ich ekspertyzą, Wtedy sobie porównasz, co tamci Ci powiedzą, po ich badaniu.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pożyczanie ciuchów < 3