Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Apart- jestem zszokowana

08 mar 2012 - 18:27:05

Szok...

Apart- jestem zszokowana

08 mar 2012 - 18:27:15

apart to szajs mam stamtad bransoletke, ktora reklamowalam 4razy w ciagu trwania gwarancji. Ciagle to samo rozrywaja sie ogniwka czy cos takiego, rozumiem ze 'bizuteria' z automatu za zlotowke moze sie rozpadac ale za 'pare zlotowek' wiecej z apartu? i to jeszcze w dodatku kilka razy ...

Apart- jestem zszokowana

08 mar 2012 - 18:28:50

Cytat
kolczykiswarovski
Cytat
mimi8913
TROCHE TO SMIESZNE TO PO CO WKŁADAŁAŚ W JAKIŚ SPECYFIK TEN PIERŚCIONEK NAJLEPSZY SPOSÓB NA CZYSZCZENIE TO PASTA DO ZĘBÓW TAK JEST JAK SIĘ KOMBINUJE KOCHANA...

śmieszne to jest to co napisałaś. Każdy sznowany jubiler Ci powie, żę nie czyści się pastą bo ona rysuje. Jak juz z domowych sposobów to gotowanie w kwasku cytrynowym.

Szłuszna uwaga. Moja mama ma sklep z biżuterią i zna się na tym, i do czyszczenia srebra/złota używa specjalnego płynu, albo ewentualnie zwykły płn do mycia naczyń. Żadnych past do zębów! Nie wiem tylko czy do srebra i złota używa różnych płynów, być może, ja się nie znam.

Apart- jestem zszokowana

08 mar 2012 - 18:28:51

Kłóć się.

Apart- jestem zszokowana

08 mar 2012 - 18:29:12

Ja bym na Twoim miejscu już teraz zawiozła.. Za jakiś czas zapomną/będą się wykręcać. Niech szybko sprawdzą co się działo..

Apart- jestem zszokowana

08 mar 2012 - 18:30:44

Cytat
Hooney_M
No to nieźle..
Dla mnie Apart,Kruk itp to przereklamowany szajs.
U zwykłego jubilera można kupić piękną biżuterię o wiele lepszej jakości i w lepszej cenie..

Apart- jestem zszokowana

08 mar 2012 - 18:31:00

ja mój zaręczynowy pierścionek (złoty) czyszczę szczoteczką i pastą do zębów. może nie brzmi to zbyt profesjonalnie ale efekt jest zadziwiający. super się błyszczy po takim czyszczeniu i nie widzę żadnych skutków ubocznych

Apart- jestem zszokowana

08 mar 2012 - 18:31:20

Cytat
nasty_89
Ja bym na Twoim miejscu już teraz zawiozła.. Za jakiś czas zapomną/będą się wykręcać. Niech szybko sprawdzą co się działo..

tak, ale za miesiac slubuje a jak sie dowiadywalam ta ekspertyza trwa wlasnie miesiac, glupio isc bez pierscionka do slubu, zwlaszcza ze ma dla mnie wartosc sentymentalna

Apart- jestem zszokowana

08 mar 2012 - 18:34:26

ja do ślubu szłam bez pierścionka bo szłam po obrączkę.

W Aparcie kupiliśmy obrączki z żółtego złota i na szczęście mimo swoich lat nadal ładnie się trzymają więc współczuje przygody.

Apart- jestem zszokowana

08 mar 2012 - 18:34:44

Cytat
aniusieek
apart to szajs mam stamtad bransoletke, ktora reklamowalam 4razy w ciagu trwania gwarancji. Ciagle to samo rozrywaja sie ogniwka czy cos takiego, rozumiem ze 'bizuteria' z automatu za zlotowke moze sie rozpadac ale za 'pare zlotowek' wiecej z apartu? i to jeszcze w dodatku kilka razy ...

Dlatego nie kupuję drogiej biżuteri z srartach apartach czy innych tego typu, wole kupić sztuczną ale ładną i tanią i nawet jak się zepsuje to nie będzie dużej straty :P Z tym, że jeszcze nigdy nie zepsuła mi się żądna bransoletka czy naszyjnik ze sztucznej biżuterii.

Apart- jestem zszokowana

08 mar 2012 - 18:34:44

Idz sprawdz do jubilera bedziesz miała pewność.

Apart- jestem zszokowana

08 mar 2012 - 18:34:56

Tylko pamietaj koniecznie daj znac po reklamacji, tak ku przestrodze...bo co jesli zaplacilas zloty a oni sprzedali ci posrebrzany???

Apart- jestem zszokowana

08 mar 2012 - 18:38:29

kurde tak czytam i jestem w szoku sama mam pierścionek zaręczynowy z aprtu tylko białe złoto... wybralismy ten sklep przede wszystkim dlatego że nie wcisną Ci tam szajsu jakiegoś podrobionego złota, miałam taki przypadek ze srebrem u pewnego jubilera i tak się zraziłam że zdecydowaliśmy kupić pierścionek w aparcie. kurde nawet nie będę o tym mówić mojemu ale w tajemnicy zanoisę pierścionek do jubilera zobaczymy co powie:)

Apart- jestem zszokowana

08 mar 2012 - 18:38:32

Nic nowego teściu (jubiler) czesto dosteje z apartow krukow takie cuda do naprawy. Słabe stopy, srebro pozłacane, niższa próba złota pozłacana wyższą (oczywiście wybita wyższa) ogolnie dziadostwo.

Apart- jestem zszokowana

08 mar 2012 - 18:39:02

Cytat
arabella22
Tylko pamietaj koniecznie daj znac po reklamacji, tak ku przestrodze...bo co jesli zaplacilas zloty a oni sprzedali ci posrebrzany???

jezeli tak bedzie to hmmmm...bede ich szantazowac chce zwrotu pieniedzy i najlepiej zadoscuczynienia za siedzenie cicho...... sama nie wiem ale juz kolejnego badziewia od nich nie chce
Cytat
kolczykiswarovski
Nic nowego teściu (jubiler) czesto dosteje z apartow krukow takie cuda do naprawy. Słabe stopy, srebro pozłacane, niższa próba złota pozłacana wyższą (oczywiście wybita wyższa) ogolnie dziadostwo.

takie cos powinno sie naglosnic, utrzec do cholery nosa w tak skrajnych oszustwach!!!

moja mama zawsze mi mowila : dziecko inwestuj w zlota bizuterie, zloto zawsze ma wartosc, jak bedziesz w kryzysie to sprzedasz i zawsze grosz jakis bedzie...

to sie mama pomylilas...
to nasza kochana Polska, kanty nawet na najtanszej przyprawie kuchennej czyli soli, i jeszcze oszukuja na zlocie...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-08 18:43 przez Motylica22.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jestem ZBULWERSOWANA!