Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Apart- jestem zszokowana

08 mar 2012 - 18:06:00

trzy lata temu wybieralam sobie zloty pierscionek zareczynowy w aparcie, ktory sprezentowal mi moj obecny narzeczony.

za miesiac slubuje i stwierdzilam ze mojemu pierscionkowi i innej bizuterii przydaloby sie czyszczenie.
za rada znajomej kupilam srodek do czyszczenia zlota i srebra ,,argentinum,,
przystapilam do dzialania tj, zamaczania na kilka minut w roztworze.
wyczyscilam tak jeden zloty lancuszek i efekt byl mega, zmobilizowana efektem zanurzylam owy zloty pierscionek w roztworze. robilam to w przezroczystym kieliszku, gdy zanurzylam pierscionek patrze a on robi sie SREBRNY, szybko go wyciagnelam i przemylam woda oraz osuszylam (wedlug instrukcji) a on nadal idealnie metaliczny, po zlocie ani sladu!!!!!SZOKKKKKK!!!

poczekalam troche myslac a nóż nabierze znowu koloru:D ale niec sie nie zmienilo, nawet wybielil sie pod i miedzy cyrkoniami.
poszukalam paragon i postanowilam zadzwonic do apartu boto az nie do pomyslenia zeby zloto sie odbarwilo albo zeszlo.

kobietka byla zszokowana, stwierdzila ze to pierwszy taki przypadek, wypytala sie co i jak robilam i stwierdzila ze nie wie co robic i oddzwoni za chwile.

oddzwonila i powiedziala ze mimo iz gwarancja sie skonczyla to mam przywiezc pierscionek do apartu i zostanie on wyslany na ekspertyze do Warszawy, poniewaz sytuacja jest NADZWYCZAJNA, po czym dodala ze gdybym czyscila pierscionek w specyfikach do nabycia w ich sklepie to napewno kolor by sie nie zmienil
sobie mysle czy kolorem mozna nazwac zloto czy zloto to metal nie zmywalny??? (zawsze myslalam ze zloto jest wieczne a jednak apart ma inne podejscie nazyWajac zloto tylko kolorem).

no coz postanowilam ze po slubie zawioze moj srebrny pierscionek kiedys w kolorze zlota na te reklamcje.

co dziwne moj wczesniej wspomniany zloty lancuszek nabyty u zwyklego jubilera nadal pozostal zloty.
nie wiem ale zapewne ekspertyza za wiele do sprawy nie wniesie bo nikt dolkow kopac pod soba nie bedzie a tym bardziej sznowny i renomowany apart. wiec wtedy udam sie do zwyklego jubilera niech stwierdzi co to za metal bo jesli zostalam oszukana (a tak sadze) ze kupujac zloto okazuje sie nie byc zlotem tylko czyms tam, o moge rozpetac mega afere. moj pierscionek nie byl zbyt drogi porownujac do mega cen w tym sklepie (400zl) ale ludzie zostawiaja tam o wiele wiecej pieniedzy.....
co o tym sadzicie??

Apart- jestem zszokowana

08 mar 2012 - 18:09:22

I bardzo dobrze! walcz, złoto to złoto ot tak sobie nie odchodzi ...chyba ze ci wcisneli jakis pozłacany kicz...

Apart- jestem zszokowana

08 mar 2012 - 18:09:29

No to nieźle..
Dla mnie Apart,Kruk itp to przereklamowany szajs.
U zwykłego jubilera można kupić piękną biżuterię o wiele lepszej jakości i w lepszej cenie..

Apart- jestem zszokowana

08 mar 2012 - 18:10:06

ja kupiłam tam kiedyś srebrny pierścionek w Aparcie i zaczął się rozwarstwiać ;) jakby był posrebrzany a nie srebrny.. :| a jak na srebrny pierścionek uważam, ze kosztował sporo, bo aż 100 zł.. jak za taki badziew

Więc Droga Autorko nie zdziwi mnie, jeżeli okaże się, że jest on pozłacany..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-08 18:10 przez anniaaaaaa.

Apart- jestem zszokowana

08 mar 2012 - 18:13:06

Prawidłowo!
Oni dobrze wiedzą, że gdy ludzie widzą firmę, to nawet się nie zastanawiają, więc tak naprawdę mogli by nam wciskać wszystko w kolorze złota, srebra i dawać cyrkonie zamiast brylantów a wszyscy bez zająknięcia byśmy nosili i chwalili się na prawo i lewo.
Życzę powodzenia w tej sprawie!:)

Apart- jestem zszokowana

08 mar 2012 - 18:14:49

a moze faktycznie twój luby kupił Ci pozłacany pierscionek a nie złoty?:)

Apart- jestem zszokowana

08 mar 2012 - 18:16:37

Cytat
mycherry
a moze faktycznie twój luby kupił Ci pozłacany pierscionek a nie złoty?:)

o dziwo trzymalam ten paragon i sprawdzalam nawet przed zadzwonieniem do apartu, pisze wyraznie ZŁOTY
co nas skusilo do zakupu wlasnie w aparcie?
1. mega przyciagajaca oczy wystawa
2. samo wrazenie apart
3. super pudelko
4. super obsluga
5. duzy wybor

i to wasnie sa tzw klapy na oczach



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-08 18:19 przez Motylica22.

Apart- jestem zszokowana

08 mar 2012 - 18:17:05

apart to masówka i badziewie, nie wiem co wszysyc sie tak tym nakrecaja, prawda jest taka ze najlepsza bizuteria jest u zwyklego jubilera. prawdziwa trwala i bez takich szopek, oczywiscie ze zloto sie nie moze zetrzec

Apart- jestem zszokowana

08 mar 2012 - 18:19:34

troche to smieszne to po co wkładałaś w jakiś specyfik ten pierścionek najlepszy sposób na czyszczenie to pasta do zębów tak jest jak się kombinuje kochana...

<moderacja-CAPS LOCK off>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-08 18:39 przez moderator.

Apart- jestem zszokowana

08 mar 2012 - 18:21:05

ja tez z apartem mialam perypetie. dostalam na zeszle swieta od mojego faceta kolczyki, slicznie, nie powiem srebrne (niby;p) nosilam je na wyjatkowe okazje. mialam je na sobie z 10 razy! i pewnego dnia zepsulo sie zapiecie. zanioslam je do reklamacji (2 lata, jeszcze mam rok) kolczyki byly jak NOWKI, wlasciwie moglabym je komus dac i pomyslalby, ze sa nowe. a laska jak nie zaczela mi wpisywac w reklamacji 'kolczyki porysowane na calej powierzchni' itd. a ja, ze co?? ze sa bez zadnej rysy! to sie zmieszala, wziela nowa kartke do reklamacji i pisze 'bez sladow uzytkowania' no szok! jak chciala mnie wyrolowac!!

Cytat
mimi8913
TROCHE TO SMIESZNE TO PO CO WKŁADAŁAŚ W JAKIŚ SPECYFIK TEN PIERŚCIONEK NAJLEPSZY SPOSÓB NA CZYSZCZENIE TO PASTA DO ZĘBÓW TAK JEST JAK SIĘ KOMBINUJE KOCHANA...

to juz jej sprawa czym to czyscila. mogla denatuatem jezeli miala ochote. nie o to rozchodzi sie w tym watku. tylko o to, ze zloto nie okazalo sie zlotem. i bardzo dobrze, ze czyscila tak dobrym specyfikiem bo przynajmniej dowiedziala sie prawdy :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-08 18:22 przez hrabina_san.

Apart- jestem zszokowana

08 mar 2012 - 18:21:49

Przejdź się po kilku jubilerach i popytaj - niech stwierdzą czy to złoto czy nie. Jak okaże się, że nie to powiedz w tym Apracie, że jubilerzy stwierdzili, że to nie złoto. Tylko idź do więcej jak jednego by nie było że "złotnik się nie zna", bo po takiej firmie jak Apart można się wszystkiego spodziewac.

Apart- jestem zszokowana

08 mar 2012 - 18:22:38

Cytat
mimi8913
TROCHE TO SMIESZNE TO PO CO WKŁADAŁAŚ W JAKIŚ SPECYFIK TEN PIERŚCIONEK NAJLEPSZY SPOSÓB NA CZYSZCZENIE TO PASTA DO ZĘBÓW TAK JEST JAK SIĘ KOMBINUJE KOCHANA...

ja kombinacji w tym nie widze
to wlasnie czyszczenie pasta, popiolem czy sodka nazwalabym kombinacja

Apart- jestem zszokowana

08 mar 2012 - 18:23:00

a to dopiero he he
możliwe że był pozłacany, albo złoto najniższej próby

Apart- jestem zszokowana

08 mar 2012 - 18:25:57

Cytat
mmm_margareth
a to dopiero he he
możliwe że był pozłacany, albo złoto najniższej próby

wlasnie wydaje mi sie ze po tej ekspertyzie takich argumentow moga uzyc.
no ale jakby cos mam dowod zakupu i pisze na nim wyraznie złoty.

choc zloto najnizszej proby to tez zloto, czyli kolor tez powinien zostac

Apart- jestem zszokowana

08 mar 2012 - 18:26:07

Cytat
mimi8913
TROCHE TO SMIESZNE TO PO CO WKŁADAŁAŚ W JAKIŚ SPECYFIK TEN PIERŚCIONEK NAJLEPSZY SPOSÓB NA CZYSZCZENIE TO PASTA DO ZĘBÓW TAK JEST JAK SIĘ KOMBINUJE KOCHANA...

śmieszne to jest to co napisałaś. Każdy sznowany jubiler Ci powie, żę nie czyści się pastą bo ona rysuje. Jak juz z domowych sposobów to gotowanie w kwasku cytrynowym.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jestem ZBULWERSOWANA!