Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziewczyny usunełam zdjęcia bo dogadałam się z użytkowniczką na zwrot:)ale mozemy pogadać co złego jeszcze wam się zdarzyło odnośnie kupna/wymiany na szafie:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-08 22:36 przez dagmara-muffinka.

zweryfikowana
Posty: 1.909
Ostrzeżenia: 1/5

oczy mnie rozbolały.. strasznie mało widać...
no ale żądaj zwrotu pieniędzy, a Ty jej odeślij torebkę, napisz do administracji, że zostałaś wprowadzona w błąd.. chyba więcej nie da się zrobić. Przeraża mnie to, co się tu dzieje :/

Nic nie widać na tych zdjęciach, aż oczy bolą. Do takich zdjęć tryb makro by się przydał...

Napisz do niej, że chcesz zwrotu kasy (najpierw kasa, dopiero odsyłaj!), jeśli się nie zgodzi pisz do Administracji, jeśli nadal będzie uparta, to idziesz na policję. I voila.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-08 14:25 przez madziutex.

taaa miałam taką samą sytuację ostatnio ale dostałam dziurawe buty udało mi się uzgodnić z szafowiczką że odda mi połowę ceny, za co w zamian dostałam komentarz iż jestem problemowa :D

Wystaw neutralny komentarz. Rozumiem że przedmiot nadaje się do użytku i będziesz go używać? Wątpię aby udało Ci się to odkręcić :(

Cytat
aneta265
Wystaw neutralny komentarz. Rozumiem że przedmiot nadaje się do użytku i będziesz go używać? Wątpię aby udało Ci się to odkręcić :(

no raczej powinna coś zrobić, wystawi neutralny dostanie negatyw. A dziewczyna zataiła prawdę więc po części ją oszukała

Zdjęcia kiepskiej jakości.

zweryfikowana
Posty: 1.185
Ostrzeżenia: 1/5

zgłoś do administracji

zarządzaj zawrotu pieniędzy za rzecz i za przesyłkę i jeżeli każe ci tą torbę odesłać to na jej koszt oczywiście

jak się nie dogadasz polubownie idź na policje prawo jest po twojej stronie

zwrócić?? dogadac sie jakos ze sprzedawca, a jak nie to klocic sie. podac ja na szafe czy policje :) ale raczej watpie, ze policja sie tym zajmie, pewnie zleja na taka sprawe, jak zawsze... najlepiej to zglosic na szafe i zeby to jakos wyjasnili... ale nie mam pojecia czy to cos da... nigdy nie zglaszalam zadnego oszutwa, bo o dziwo nic mnie tu przykrego na razie nie spotkalo :) i mam nadziej, ze nie spotka :)

używaj makro do takich zdjęć, bo nic nie widać.


taki symbol.

porażka, zdjęcia niewyraźne fakt, ale to nie zmienia faktu że przedmiot nie był zgodny z opisem.........
walcz o swoje i już

no rzeczywiście prawie nie noszona

zgłoś tam gdzie trzeba a jak to nic nie da to idź na policję przecież jej dane masz, sama pokusiłabym się o złożenie niezapowiedzianej wizyty

przepraszam za jakoś zdjęc ale weszlam do domu i zrobiłam na szybkiego bo tak sie zdenerwowałam..nie bd jej nosić bo z niej rączki zaraz odpadną..

miałam identyczną sytuację tylko z butami, napisałam do szafy bo z użytkowniczką nie dało się dojść do porozumienia, rozpatrzyli sprawę, kazali jej zwrócić mi pieniądze i zablokowali konto. dali jej termin 3 dni na przesłanie pieniędzy jeśli by nie oddała miałam zgłosić sprawę policji. przestraszyła się i w końcu oddała.
radzę Ci zrobić tak samo, bo to jedyne wyjście. Napisz do administracji dołącz zdjęcia na których widać zniszczenia, może też się przestraszy i odzyskasz swoje pieniądze.

kiepska jakość zdjęć, ale z tego, co udalo mi się zauważyć, to masakra. stan idealny chyba pomyliła z tragicznym...
oczywiście żadaj zwrotu pieniędzy, zgłoś do administracji, a jeśli zero odzewu z jej strony to policja

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Apart- jestem zszokowana