Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

bulam kiedyś u jakiejś podobno dobrej w szczecinie.praktycznie wszystko co mi wtedy powiedziala sprawdzilo sie....odwrotnie!

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 1/5

No włąśnie,jednak sie sprawdza,ja do niedawna byłam sceptyczna i uważałam ,ze nie ma sensu,poza tym jak czytałam opinie to mnie zdziwilo ze tyle jest dobrych opinii,myslalam ze ta wrozka zinaida to jakas komercyjna osoba ,przereklamowana,ale do czasu penej sprawy,ktora mnie w oelkie zdziwienie wprawila,TERAZ SAMA JAK GLUPIA PODPISUJE SIE POD POZYTYWNYMI OPINIAMI O NIEJ,SZCZERZE POLECAM BO WROZKA ZINAIDA TO SZLACHETNA OSOBA O WIELKIM DARZE I SERCU! PS.mi wlsnie tez wszystko sie u niej sprawdzilo!

Mi wrózyła i się w poczęśći sprawdziło .. poszła bym jeszcze raz ..;)

matko dziewczyny, Wy chodzicie do wróżki?! ;O aż mnie zatkało, jakby mi dopłacali to bym nie poszła...

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 1/5

mi sie jednak sprawdziło,jak już mowilam u tej hp://www.wrozkazinaida.aq.pl,ale czekam jeszcze na jedno przeslanie czy sie sprawdzi,no w nieskonczonosc czekac nie mozna,ale dobrej mysli jestem:)

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 2/5

hej,na ta strone nie moge wejsc cos hp://www.wrozkazinaida.aq.pl ,masz maila? ponoc na allegro ma coś też,bo od kumpeli słyszłam,ale to jakis czas wlasnie temu i sie wahalam.podasz?

Ja nie wiem czy wierze , nigdy nie byłam i raczej nie pójdę . Chyba nie chciałabym wiedzieć co mnie czeka ;p Co ma być to będzie

Cytat
pojara1
mojej mamie też spełniło się w 100 % :) nawet mój bezpłodny ojciec podołał przepowiedni o kolejnej córce mojej mamy

" Nawet mój bezplodny ojciec" lol hahahahaah


to jurnego musicie mieć listonosza w okolicy haha :D

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 2/5

mi sie sprwdziło jedynie u wróżki zinaidy,juz pisalam zreszta,ze jest to zjawiskowa osoba, swietna wrozka wrozka zinaida,ciepla i mila,ale tez profesjonalistka w tym co robi,wrozy z kart tarota,ja polecam,u mnie wrozba sprawdzona
aha,podaje ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja) tam strona jest przeciez,polecam i powodzenia1
jak wam mowilam i nie tylko ja widze mi sie sprawdzilo ,ogolnie przezylam szok
Mi wróżka zinaida znowu powiedziała prawdę,wprawdzie liczylam na inne slowa,ale przynajmniej wiem co teraz robic,szokujaca osoba,zastanawiam sie skad mozna wiedziec tyle o drugiej osobiw



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-08 16:11 przez esmeralda33.

Zapraszam do siebie na www.okulta.com.pl

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 1/5

wlasnie o tym mowie,wrozka zinaida bezblednie zaglada w nasze dusze,to zdumiewajace,bynajmniej w moim przypadku 100% zadowolenia,pelen profesjnalizm, dobra osoba,podziwiam.

Wrozka zinaida u mnie na 95 % się sprawdza.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2022-05-15 11:51 przez hanka100.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

obgaduje mnie w chamski sposób