Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
coco-moko
Cytat
JemmaZ
Sama wróżę z tarota, sprawdza się sporo. Niestety.
Dla mnie jest to przyjemność, a nie praca, więc nie mam potrzeby wyciągania kasy na siłę poprzez wróżby typu "poznasz przystojnego bruneta i weźmiecie ślub".
Mimo wszystko traktuję to z duuuużym przymrużeniem oka i do tego namawiam wszystkich korzystających z wróżb.

może się nudzisz i mi powróżysz?
mi też ;]

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 7/5

Regularnie mi wróży <moderacja>, a odkryłam go przez jego kanał YouTube, bo sama trochę się uczę tarota. Wiedza ezoteryczna tego człowieka jest po prostu ogromna. Bardzo pozytywny pierwszy kontakt, wróżba sprawdzona. Pytałam o bardzo ważne dla mnie kwestie i byłam przygotowana nawet na negatywną odpowiedź. Nie wali ściemy i dlatego go z czystym sumieniem polecam.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-03-22 16:18 przez moderator.

przyszłosc tworzymy w tu i teraz i zamiast szukac wrozek trzeba zaczac zyc w tu i teraz

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Według mnie jest to temat dla specjalisty... Można sobie wielu problemów dzięki temu oszczędzić.

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 6/5

Bardzo mi się sprawdza w życiu to co usłyszałam od Piotra (to jest tarocista ze strony <moderacja>). Polecam jako specjalistę ale też po prostu jako człowieka. Życzliwy nie oceniający, zawsze mi się z nim dobrze rozmawia, bo po prostu stara się pomóc tak jak potrafi....a potrafi bardzo.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-12-27 21:26 przez moderator.

a ja nie zajmuję się takimi bzdetami
wolę nie wiedzieć kiedy umrę ,z kim zostanę albo co mi zostanie na stare lata.
Nie wierzę w żadne przesądy ani amulety czy czarne koty.
!3 dla mnie istnieje jako szczęśliwa liczba i nawet w piątek.bye

mi sie zawsze sprawdzają na https://wrozby.info.pl/karty/tarot/ polecam serdecznie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

KPINA!