Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

dzisiaj o 22:38

szkoła nauki jazdy

dzisiaj o 22:37

Angielski

dzisiaj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 5 6 ... 9 10 11 -->

zmarły ktory daje znak WAŻNE

28 lut 2012 - 20:28:28

Cytat
rorakk
niektorzy mnie straszą ze babcia bedzie mnie nawiedzala i starszyla bo nie wzielam slubu tak jak jej sie marzyło . Babcia wiele rzeczy jak zyła nie mogla zrozumiec, np dlaczego jeszcze nie wzielam slubu i zamiast dziecka mam psa, hmm niestety nikt nikogo nie moze zmuszac do czegos na co sie jeszcze nie jest gotowym , probowalam jej to wytluamczyc , ale ona i tak miala swoje racje, teraz kiedy nie zyje, myslalam duzo o jej slowach i smutno mi bylo ze nie doczekala mojego slubu ani na to jak bede w ciazy, urodze dziecko , ale cóż... wczoraj sobie z nią na ten temat jeszcze raz porozmwialam , szczerze...trochę sie boje ze bedzie mnie nawiedzać, ale juz tego nie chce, chcialam raz zeby dala mi znak ze u niej wszystko ok, ale wiecej juz niechce tego przezywac, jedynie moze mi sie przysnic.
musisz dojrzec do takich kontaktow , a na to potrzeba czasu i doswiadczenia oraz odpowiedniego pojedejscia. ludzie ktorzy boja sie smierci czesto boja sie"kontaktow " ze zmarlymi. babcia nie bedzie cie nawiedzac . co do twojego zycia to nikt nie moze na nie wplywac tylko ty sama. jedynie czasem aniol stroz czuwa by sie nie zagalopowac . pomysl o tym ze masz swojego aniola w postaci babci ktora bedzie czuwac. a modlitwa jest najwiekszym darem dla osoby zmarlej

zmarły ktory daje znak WAŻNE

28 lut 2012 - 20:42:06

ja osobiscie mam problem z wiara, nie wierze w ksiezy,uwazam ze to zlodzieje i caly ten dzisiejszy kosciol to najlepej zorganizowana mafia na tym naszym swiecie!

zmarły ktory daje znak WAŻNE

28 lut 2012 - 20:45:12

Cytat
zulii
ja osobiscie mam problem z wiara, nie wierze w ksiezy,uwazam ze to zlodzieje i caly ten dzisiejszy kosciol to najlepej zorganizowana mafia na tym naszym swiecie!

Ja wierze w Boga , ale księzy ?hmm , niektorzy są z powolania,a niektorzy to ehh szkoda gadac. Moja babcia nie dala zlego slowa powiedziec na ksiezy, kosciol...wiec wole sie juz nie wypowiadac i nie komentowac, ale w Boga wierze jak najbardziej

zmarły ktory daje znak WAŻNE

28 lut 2012 - 20:49:57

w Boga ja rowniez wierze na swoj sposob:) ale to co widze w kosciolach budzi we mnie odraze i wstret!! za wszystko kaza sobie placic! a raczej nie o to chodzi! kasa kasa i kasa! nic innego sie nie liczy! nie znam ksiedza z powolania!

zmarły ktory daje znak WAŻNE

28 lut 2012 - 20:54:41

Cytat
zulii
w Boga ja rowniez wierze na swoj sposob:) ale to co widze w kosciolach budzi we mnie odraze i wstret!! za wszystko kaza sobie placic! a raczej nie o to chodzi! kasa kasa i kasa! nic innego sie nie liczy! nie znam ksiedza z powolania!

to fakt, trzeba im sporo dac do kieszeni zeby cos zdziałali , teraz jak rodzina zalatwiala te wszystkie sprawy pogrzebowe to 600 zl ksiądz im wyszedl,przeciez oni takie cos powinni za darmo robic, i to jeszcze sie klocili ktory ma kasidz odprawic zeby czasem jeden drugiemu fuchy nie odebrał , ehh, wszystko teraz takie skorumpowane, jesli nie masz kasy, nie masz racji bytu.Lekarze to samo, najpierw musielismy im dac pieniazki do kieszeni zeby babcie łaskawie leczyli :(

zmarły ktory daje znak WAŻNE

28 lut 2012 - 20:55:45

wierzę...

zmarły ktory daje znak WAŻNE

28 lut 2012 - 21:03:59

mo wlasnie! ja mam ksiedza w rodzinie i takie zycie jak on ma to marzenia!!!! co chwile przychodza kartki z roznych "misji" z takich zakatkow swiata ze zwykly czlowiek moze tylko sobie na "national geographic" poogladac! a popros takiego o pomoc to ci zacytuje jakis fragment z biblii i PA!



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-28 21:12 przez zulii.

zmarły ktory daje znak WAŻNE

28 lut 2012 - 21:11:23

Tak wierzę Ci ;)

zmarły ktory daje znak WAŻNE

28 lut 2012 - 21:18:50

tak wiec w Boga wierze, ale nie we wspaniale budynki ktore stawiaja za nasze pieniadze ksieza!!! nie w ich wypieknione poozdobiane sutanny! obrazy!zlote krzyrze! po co to komu? Bog tego wymagal? nie! to co jest teraz a to co glosil Jezus mija sie z celem! ksieza to legalna mafia!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-28 21:20 przez zulii.

zmarły ktory daje znak WAŻNE

28 lut 2012 - 21:23:03

czekam na znak od mojego taty odszedł 2 tygodnie temu:(. Ja Ci wierzę....Trzymaj się kochana:*

zmarły ktory daje znak WAŻNE

28 lut 2012 - 21:23:39

Cytat
zulii
ja osobiscie mam problem z wiara, nie wierze w ksiezy,uwazam ze to zlodzieje i caly ten dzisiejszy kosciol to najlepej zorganizowana mafia na tym naszym swiecie!
Najgorsze co mogłabyś zrobić Bogu to wierzyć w księży.

zmarły ktory daje znak WAŻNE

28 lut 2012 - 21:25:12

Ja też Ci wierzę, ale jednocześnie zazdroszczę. Moja babcia zmarła w maju zeszłego roku, była dla mnie jedną z dwóch najważniejszych osób w życiu, więc było mi bardzo ciężko i nadal jest. Wiele razy prosiłam ją, żeby po śmierci dała mi jakiś znak, albo chociaż odwiedziła mnie we śnie. Nigdy nic takiego się nie stało. Wiele razy za to śniły mi się wspomniena z tego jak odwiedziłam ją tuż przed śmiercią i była nieprzytomna. Po śmierci nie chciałam jej zobaczyć i nie żałuję. Podejrzewam, że ten widok prześladowałby mnie jeszcze bardziej...
Trzymaj się autorko wątku:)

zmarły ktory daje znak WAŻNE

28 lut 2012 - 21:26:50

Cytat
niunia1092
Moja mama opowiadała mi bardzo podobna historię ze swoim wujkiem.Jakiś czas temu mama mieszkała ze swoją babcią która przeżyła śmierć swojego męża.Mąż był palaczem. Któregoś dnia już po jego śmierci z pustej,czystej popielniczki zaczął unosić się dym papierosowy,po prostu z nikąd.Może to być trochę śmieszne ale babcia zamiast się bać powiedziała: ,,Ja Cie ku**a tyle lat karmiłam a Ty mnie będziesz jeszcze ch*ju straszył??,, Ja także wierze w duchy i w Twoją opowieść.

co za tekst :D Twoja babcia musi być ekstra :D

zmarły ktory daje znak WAŻNE

28 lut 2012 - 21:28:00

Cytat
zulii
mo wlasnie! ja mam ksiedza w rodzinie i takie zycie jak on ma to marzenia!!!! co chwile przychodza kartki z roznych "misji" z takich zakatkow swiata ze zwykly czlowiek moze tylko sobie na "national geographic" poogladac! a popros takiego o pomoc to ci zacytuje jakis fragment z biblii i PA!

dokladnie, niechce tu nikogo osądzac, ale znam takiego jednego ksiedza co jest wysoko postawiony , biskupem jest i ma dziecko, łozy na to dziecko tyle kasy ze szok, tylko dlatego zeby nie wyszlo na jaw ze jest ojcem, ksieza w dzisiejszych czasach nie mają powolania, sami grzeszą , popelniaja te grzechy swiadomie czasami a potem bedą moralizowac innych ludzi.szkoda gadac.
Cytat
xannyx
Ja też Ci wierzę, ale jednocześnie zazdroszczę. Moja babcia zmarła w maju zeszłego roku, była dla mnie jedną z dwóch najważniejszych osób w życiu, więc było mi bardzo ciężko i nadal jest. Wiele razy prosiłam ją, żeby po śmierci dała mi jakiś znak, albo chociaż odwiedziła mnie we śnie. Nigdy nic takiego się nie stało. Wiele razy za to śniły mi się wspomniena z tego jak odwiedziłam ją tuż przed śmiercią i była nieprzytomna. Po śmierci nie chciałam jej zobaczyć i nie żałuję. Podejrzewam, że ten widok prześladowałby mnie jeszcze bardziej...
Trzymaj się autorko wątku:)

coraz bardziej sie zastanawiam czy patrzyc na nią jak otowrzą tą trumne... nie wiem czy by chciala, ona zawsze miala takie kompleksy ze niepodoba sie sobie, ze uszy ma za duze, ze nos za krzywy i nie wiem czy by chciala abym patrzyla na nia kiedy wyglada napewno brzydko juz



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-28 21:32 przez rorakk.

zmarły ktory daje znak WAŻNE

28 lut 2012 - 21:29:50

ja wam powiem tak, pogrzeb taty będzie mi się kojarzył z walką z księżmi. Ehhh do kościoła pójdę tylko na mszę za tatę.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zaniemówiłam!!!!!!!