Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 6 7 8 9 10 11

zmarły ktory daje znak WAŻNE

02 cze 2013 - 22:28:21

Wierzę jak najbardziej:)

Mój szwagier miał kiedyś dziadka którego bardzo kochał. Spędzał z nim podobno bardzo dużo czasu. Kiedyś dziadek podarował mu takie dwa obrazki w jednym chłopczyk a w drugim dziewczynka i powiedział mu,że jak one nie będą wisiały w jego pokoju gdzie śpi to będzie go straszył jak odejdzie z tego świata .:)Szwagier z siostra mieszkają za granica i kilka razy się przeprowadzali i nie raz obrazki nie miały miejsca na ścianie. To szwagier mi opowiadał,że dziadek przychodził do niego. Siostra tego nigdy nie słyszała, dopiero po latach. Później był jakiś czas spokój i potem przychodził jak coś w domu było nie tak. Raz był włączony piec w kuchni.Wszyscy poszli spać a nagle szwagier mówi do mnie i do siostry , że w domu coś jest nie tak. Przeszedł się po domu patrzy a piec jest włączony. Drugi raz cała dobudówka od brata szwagra była otwarta i wejście było otwarte na cały dom...można było wynosić co się chciało.Przez kilka lat mówił mi szwagier ,że przychodził do niego w burze.Szwagier nie należy do osób które chodzą co niedzielę do kościoła, więc jak mi to nieraz opowiadał to mu wierzyłam. Raz była okropna burza ja spałam z dziećmi od siostry u góry, bo mieszkali w domku a siostra była jeszcze na dole ze szwagrem. I nagle słyszę jakby ktoś szedł po schodach boso, jest taki specyficzny odgłos jak się idzie boso po dywanie, takie szuranie. I wołam siostra......szwagier a tu nic..jak wyparzyłam na tych schodach na dół patrzę na szwagra a on do mnie wiem wiem dziadek chodzi po mieszkaniu. Wspominam to zawsze jak jest taki temat. Coś w tym jest:) Jak szwagier któregoś roku miał wypadek z autem ciężarowym, to jak kierowca tego dużego auta wyszedł z auta , podszedł do szwagra i mówi może pan mnie uznać za wariata, idiotę itp ale nad pana autem widziałem anioła . Od jakiegoś czasu szwagier nic mi już nie opowiadał:)

zmarły ktory daje znak WAŻNE

02 cze 2013 - 22:45:48

To Twoja wyobraźnia. I chęć kontaktu z Babcią...

zmarły ktory daje znak WAŻNE

03 cze 2013 - 13:49:14

Wierzę w takie coś, ale autorko wątku, gdzie Ty mieszkasz, że u was mówi się "śturcha"? To nie zośliwie, pytam z ciekawości.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-03 13:56 przez Kalina369.

zmarły ktory daje znak WAŻNE

03 cze 2013 - 13:54:31

Cytat
przegrzeczna
bardzo mozliwe. kiedys bylam sceptyczna, i to konkretnie. az do pewnych wydarzen...
teraz wierze w zjawiska paranormalne. wiem tez ze lepiej sie trzymac od tego z daleka.

Dokładnie.

zmarły ktory daje znak WAŻNE

03 cze 2013 - 13:56:42

Też miałam taką sytuację, tylko o dziwo po śmierci psa, nie człowieka. Mój piesek zaginął, szukaliśmy go i zastanawiałam się czy on żyje czy może potrącił go samochód. Kilka dni po jego zaginięciu chciałam spojrzeć na jego zdjęci, które mam na laptopie, kliknęłam na ikonkę folderu i...wyłączył mi się laptop, wtedy jakoś instynktownie wiedziała, że nie żyje, choć mimo to szukaliśmy dalej.

zmarły ktory daje znak WAŻNE

03 cze 2013 - 13:57:55

myślę, że to emocję i stres związany ze śmiercią bliskiej osoby

zmarły ktory daje znak WAŻNE

03 cze 2013 - 14:06:29

ja po śmierci mojej niedoszłej teściowej(zmarła 3 miesiące przed naszym ślubem) czułam bardzo intensywnie kwiaty (tak jakbym stała w kwiaciarni)takie typowe jak się kupuje na pogrzeb. Napewno nie wydawało mi się i nie możliwe żeby gdzieś były w poblizu bo to działo się jak zaczynałam myśleć o niej np w pracy (napewno nie było tam kwiatów nawet za oknem tez nic nie rosło oprócz trawy) itp, przeszło samo po ślubie...

zmarły ktory daje znak WAŻNE

17 gru 2018 - 18:27:50

Cytat
martischa

kochana bóg nie zezwala w zadnym wypadku aby zmarli mieli z nami jakikolwiek kontakt ,:) pocztytaj troszke wpismie swietym jesli juz cos jest to pod naszych zmarłych podszywaja sie demony

Wreszcie ktoś to napisał :) Właśnie bardziej rozumiem osoby niewierzące w Boga, które wierzą w takie rzeczy, że to zmarły daje znaki. Ktoś kto wierzy w Boga i w to co pisze w Piśmie Świętym powinien wiedzieć, że zmarły po śmierci nie może dawać żadnych znaków bo go nie ma - nic nie czuje, nic nie słyszy, nic juz nie myśli. A za wszystkim jak już stoją demony. Coś o tym wiem niestety bo mam szurniętą ciotkę, która jara się spirytyzmem

Tak to prawda. Wszyscy się spotkamy dopiero na zmartwychwstaniu bo to niestety prawda że to nie nasi bliscy a demony :/ one są okropne chcą nam zabrać nadzieję na zmartwychwstanie i odwrócić od Boga.

zmarły ktory daje znak WAŻNE

17 gru 2018 - 18:55:53

@zuu09 dusza jest niesmiertelna a ciało które otrzymujemy juz tak i w wielu religiach jest mowa o tzw. reinkarnacji, ziemskie zycie jest za krotkie by doswiadczyc wielu rzeczy . @martischa jakie domony skoro juz sie powołujesz na pismo św. to Chrystus zanim przeszedł na 2 strone przychodził do swoich uczniów a ze my jestesmy na obraz boga wiec...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

mops ?????????